Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako bi postupile?

> Brdosuza: > Cekamo poruke..tj dokaze..:) Mislim da bu mo se nacekali
2016 03 23
> samoena: > Imala sam dvije suradnje s doticnom,sve je proslo u redu. U dva tjedna uplatila sam joj 700 kn. Svidjele su mi se stikle i pitala sam da mi rezervira do place na sto je pristala. U meduvremenu zavrsila sam u bolnici,nisam razmisljala o stikla ni krpicama,doticna zove na mobitel i salje poruke da je poslala paket i da ceka uplatu. Odmah sam iz bolnice rijesila da joj uplate jer nikada nikoga nisam prevarila niti mi je to bila namjera. Nakon desetak dana stize paket,stikle su sve samo ne obucene jednom. Izgrebane i ostecene pete. Kontaktiram doticnu da napravimo povrat na sta ona ne pristaje. Optuzuje me da se meni ne svidaju stikle i da zato zelim povrat(sto nije istina) . Prvo me nazvala balavicom kojoj moze biti mama,zatim se projetila da poznaje moj grad jer ima rodbine u njemu pa ce doci,i ono sto me najvise razljutilo bilo je kad je rekla da ona prodaje PREKRASNU ROBU ZA KOJU JA NIKADA NISAM CULA I KOJU SI NIKADA NECU MOCI PRIUSTITI. Znam da ima puno ovakvih tema ali strasno sam razocarana,u mjesec dana uplatila sam joj 975 kn a ona takvo.....sto bi napravile na mom mjestu? Lazljivica dobila je stikle torbu i poklon sve za 250kn a ja sam sve to skupa platila preko 1000kn .vec smo dva puta suradivale bila je prepretzdivoljna.ova cura je totalno poremecena.necu se nazetat preko krpica ici ce njoj privatna tuzba majke mi !!!!!!! Kad joj je stigao paket zvala me na telefon da joj se stikle bas ne svidaju i kaze hoce novac natrag ...kad sam odbila rekla je da ce me unistiti na sve moguce nacine!!!!to je poremecena i bolesna osoba koja treba pomoc!!!!!!!svaki vrag dode po svoje!!!!
2016 03 23
> harpo31: > Ja bi voljela da se i ona pojavi u temi. Koliko je prošlo od podizanja paketa? Kad ste joj se javili? .... > U oglasu izgledaju novo a iz texta oglasa bi rekla da nisu nošene uopće. No ako postoji određeni vremenski odmak od primitka paketa a do javljanja, moguće da druga strana tvrdi da ste ih nosili. Dakle treba dokazati vrijeme. Ne samo da ih je nosila nego je namjerno pokidala petu da me unisti to mi je rekla na telefon kad me je zvala taj dan!!!! Ako joj ne vratim novce unistit ce me !!ova osoba je totalno zla i poremecena!!!!!
2016 03 23
Pa dajte dokaze...nemojte te bajke..rekla mi na telefon:') Btw...nema gluplje stvari nego procitati neciju hvalu koliko je sto platio! Koga briga?
2016 03 23
Opet telefon..:') :') Di su dokazi?
2016 03 23
> TanjaJurcevic: > stvarno kod nje na slikama izgledaju savršeno..ne znam što bih ti rekla..eto dogodilo se i tebi..dobro došla u klub Tako su joj i dosle kakve su na slikama potrgala je namjerno petu da me unisti jer nisam htjela napravit povrat;jadnica:(
2016 03 23
> cococloset: > > TanjaJurcevic: > > stvarno kod nje na slikama izgledaju savršeno..ne znam što bih ti rekla..eto dogodilo se i tebi..dobro došla u klub > Tako su joj i dosle kakve su na slikama potrgala je namjerno petu da me unisti jer nisam htjela napravit povrat;jadnica:( Ajd daj dokaze..cekamo.. Iz price nema nista..
2016 03 23
> Brdosuza: > Gita <3 > Ana sve 5..ali sto ce zena dobiti sa 100 kn... > Vec joj je predlozila vratiti stikle..i ponudila sama platiti pt...(vise nego fer) > Prodavacica je mogla prihvatiti...nastaviti prodavati stikle..bez da itko sazna ista o svemu.. > Ali ne..nakon 2 suradnje..i bome prilicne svote kojom joj je kupilica podebljala novcanik..ova se bahiti i truje istu..ponizavajucim rijecima...umjesto da pokusa takvog kupca zadrzati pod svaku cijenu.. > Znaci ona je postena..jer kaze da je istina da ih je jednom nosila... > A to sto ih je taj jedan put nosenja satrala nema veze..ni sto je skrila pravo stanje istih.. Nidam ih satrala nazvala me taj dan da joj se ne svidaju kako nisam htjela vratit novac rekla je da ce me unistiti.potrgala petu i sliksla za krpice boze pa kakve su stikle na slikama?????nove!!!! ova cura je bolesna bolesna ...
2016 03 23
> Brdosuza: > > cococloset: > > > TanjaJurcevic: > > > stvarno kod nje na slikama izgledaju savršeno..ne znam što bih ti rekla..eto dogodilo se i tebi..dobro došla u klub > > Tako su joj i dosle kakve su na slikama potrgala je namjerno petu da me unisti jer nisam htjela napravit povrat;jadnica:( > Ajd daj dokaze..cekamo.. > Iz price nema nista.. Nema price i dokaza ta jadnica ce na sud necu se ja tu spustat na njezin nivo :))bez brige sve dam se vec raspitala plakat ce jos ona zbog toga kaj je napravila
2016 03 23
> samoena: > Najviše me razljutilo kad je napisala da ja za njene stvari vjerojatno nisam nikada čula i da si ih nikada neću moći priuštiti,ma baš je krasna dama sa skupim stvarima a tako se ponaša....i sad bi se još ja trebala sramiti....ne znam šta reći,definitivno moja zadnja kupnja na krpicama.....samo sam se dvoumila da li da joj zaljepim negativnu ili ne , jer nije meni u interesu nekoga crniti ali takvo bahato ponašanje mrzim,pogotovo kada se nekog omalovažava,pa otkud ona zna koliko ja imam novaca i da li ću ikada moći kupiti takve DIVNE i skupe stvari kao što su njene..............a ona dama a vara tu na krpicama prevarantice!!!!!dokazat ce se na sudu bez brige da si namjerno potrgala petu!!!!sve ce doci na svoje p.s .cuvaj stikle TREBAT CE TI!!!!!
2016 03 23
Ona je svojebdokaze prilozila Zasto ti ne prilozis svoje I zasto joj ne vratis novce a ona tebi robu koju i sama kazes da mozes skuplje prodat? Ako imas tolko para za krpice za koje ona nikad nije cula ,tih 300tinjak kn ti nije puno
2016 03 23
> KreativnoSelo: > > samoena: > > Najviše me razljutilo kad je napisala da ja za njene stvari vjerojatno nisam nikada čula i da si ih nikada neću moći priuštiti,ma baš je krasna dama sa skupim stvarima a tako se ponaša....i sad bi se još ja trebala sramiti....ne znam šta reći,definitivno moja zadnja kupnja na krpicama.....samo sam se dvoumila da li da joj zaljepim negativnu ili ne , jer nije meni u interesu nekoga crniti ali takvo bahato ponašanje mrzim,pogotovo kada se nekog omalovažava,pa otkud ona zna koliko ja imam novaca i da li ću ikada moći kupiti takve DIVNE i skupe stvari kao što su njene..............a ona dama a vara tu na krpicama > A ne znam zašto zadnja kupnja ovdje? Svi smo se nekad razočarali, pa opet dobre komade odjeće/nakita/dodataka upecali ovdje. :") > Nisu svi bahati, bezobrazni, nekulturni kao dotična. > Provjeravaj samo da joj adminka ne obriše negativnu, ukoliko joj ova bude kukala po inboxu. Nisam bahata ni bezobrazba pogledajte moje ostake komentare ova osoba me zeli unustiti ne ja nju jer joj se stikle nisu svidale veli unistit cu te na sve mile nacine ma uzasssss opedstavlja se ko nekakva patnica a lukava je potrgla petu i stavila slike na krpicd povraca mi se od takvih ljudi kakvih sve bolesnika ima!!!kako ju nije srammmm uzassss
2016 03 23
Umjesto da joj vratis novac za stikle i budes ljubazna..jer je vec prilicno novca potrosila u tbom ormaru....jos je ponudila da ce ona platiti pt...pises ovako ruzno..i prijetis sudom..ajme...
2016 03 23
Prva laz je da su stikle poslane kad je doticna slala poruke da je poslala,druga(koja me najvise pogodila)da smo imale zamjenu , da sam poslala smrdljivo(jer se ne perem),treca da sam zvala i rekla da mi se ne svidaju (postoji ispis poziva i to se moze provjeriti ) i da ne nabrajam dalje jer sam stvarno na rubu zivaca.....a doticna kad se raspitivala da me tuzi nije provjerila da na sudu mora govoriti ISTINU I SAMO ISTINU .... toliko od mene
2016 03 24
> samoena: > Prva laz je da su stikle poslane kad je doticna slala poruke da je poslala,druga(koja me najvise pogodila)da smo imale zamjenu , da sam poslala smrdljivo(jer se ne perem),treca da sam zvala i rekla da mi se ne svidaju (postoji ispis poziva i to se moze provjeriti ) i da ne nabrajam dalje jer sam stvarno na rubu zivaca.....a doticna kad se raspitivala da me tuzi nije provjerila da na sudu mora govoriti ISTINU I SAMO ISTINU .... toliko od mene 1.a zasto se ti uzrujavas.imas sve dokaze koje si prilozila i ocrnila si ju.ja nebi stala samo na krpicama 2. Vidis da njenih dokaza nema 3.ma koju tuzbu.daj molim te. Izlazak pravnika na sud je oko 1000kn +troskovi + nema te za sta tuzit kad si oznjela dokaze a ona JOS UVIJEK NAKON 7SATII NIJE
2016 03 24
1 2 ... 4 5 6 7
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija