Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako bi postupile?

Pardon, ali - ti joj još nisi dala negativnu :s ?
2016 03 22
samoena I onda VI DAMA nekog nazivate balavicom lažljivom???? Sram Vas može biti.....SRAMMMMMMMM prije 2 sata cococloset Paket ste zaprimili u roku dogovorenim robu ste dobili tocno kakva je u opisu sve sto je bilo navedeno taista tako je a vi sad mlada damo samo prijetite !!!!!!samo naprijed u lazima su ....znate kako ide svaki vrag dode po svoje!!!!!! prije 24 minuta samoena Kako Vas nije sramotaaaaa??? Rekli ste da ste poklon poslali 3 dana kasnije,to bi onda bilo danad. Muljtorica ste prava ali ja imam sve dokaze i sad cu prvo zaljepit na vas profil pa onda na fb pa na stranicu pa saljem redom prijateljima nek vide kakva ste DAMA prije 17 minuta cococloset E tako bravoo samo se jis vise zajopaj i prijeti!!!!a necu lijepit nikud na fb ni na krpice ja idem sutra direktni s tim porukama na policiju i ako treba i tuzba za pshihicko maltretiranje s tvoje strane.ugodna vecer!!!kooas sama sebi rupu draga sa tvojim prijetnjama!!!!!! prije 5 minuta samoena Jedva cekam tu tuzbu.....sad cu Vam dati jos materijala
2016 03 22
> gitadevi: > Pardon, ali - ti joj još nisi dala negativnu :s ? Mislila sam dotična će shvatiti da je ipak ona pogriješila ali ona se i dalje bahati,mislim da je vrijeme za negativnu
2016 03 22
Pa dobro jesi joj linkala temu?
2016 03 22
Stavi joj negativnu i linkaj temu! Mozda je netko zanemario postojecu jednu, ali dvije se vec zapaze.
2016 03 22
Čemu ova tema i cjekpukanje poruka i razvlačenje ako nisi ostavila negativnu? Iako je druga suradnja ostavi ju pod drugom stavkom ili već postojeću uredi, dodaj temu i opis. Naravno da te pokušava s tim govorom poniziti baš u cilju da se pokunjiš i odustaneš.
2016 03 23
Ova cura je poremecena totalno stavit cu ja sms piruke i viber da vidite ona ih je namjerno ostetila iz osvete da mi ostavi neg stikle su bile jednom nosene pogledajte na slikama ....pa sve se vidi !!!!!laze mulja ne uplacuje na vrijeme katadtrofalna cura uzassss.nisu joj se svidale ona ih je htjela vratiti ja nisam dala i rekla je da ce me sad iz isvete unistiti!!!!fujjjjjj
2016 03 23
ajde, stavi te poruke. da vidimo kako ih je ona namjerno oštetila samo da tebi napiše negativnu. užassssssssssssss
2016 03 23
I jos cekamo kopiju poruka nakon 6sati
2016 03 23
> cococloset: > Ova cura je poremecena totalno stavit cu ja sms piruke i viber da vidite ona ih je namjerno ostetila iz osvete da mi ostavi neg stikle su bile jednom nosene pogledajte na slikama ....pa sve se vidi !!!!!laze mulja ne uplacuje na vrijeme katadtrofalna cura uzassss.nisu joj se svidale ona ih je htjela vratiti ja nisam dala i rekla je da ce me sad iz isvete unistiti!!!!fujjjjjj :') :') :') :') :') Ajd stavi... A sta ces staviti..da mi je znat? :')
2016 03 23
> natasa17: > Bitno da takve prevarantice administator neblokira ,hm blokira koko sam skužila dosta poštenih ,,,, fuj fuj fuj ,,,di ovaj život ide.... :/ Prijavljena je i za lazne oznake kojih ima u svakom oglasu, tipicna Zarusa, pa opet stoje skupa sa "prodanim" koji cine pola profila. Nadam se Samoena da ti ce ti aminka ponistiti tu negativnu, meni je bilo neugodno (i tragikomicno na trenutke) citati, s obzirom da pratimo od prvog posta sto se zaista dogodilo. Cirkus Kolorado.
2016 03 23
> VexSkuljeva: > Pa onda budite jasniji. Ispada da vas je presla za 975kn, sto nije istina. Za 200kn ima novih npr. Vanilla, BCBG, Wish cak i 2oje za te pare. A Zarine toliko nisu ni nove u dućanu! Sami ste sebe zeznili! Jako! Ona je za 250 kn dobila zara kozne cipele novu torbu uz cipele nikad nosenu i poklon sve to za za te novce .laze laze i laze cipeke je sama unistila cuvam sms poruke gdje pise da ce me unistiti u protivnom ako joj ne vratim novav sramota!!!!!!
2016 03 23
Pa mi cekamo da vidimo te poruke
2016 03 23
> cococloset: > > VexSkuljeva: > > Pa onda budite jasniji. Ispada da vas je presla za 975kn, sto nije istina. Za 200kn ima novih npr. Vanilla, BCBG, Wish cak i 2oje za te pare. A Zarine toliko nisu ni nove u dućanu! Sami ste sebe zeznili! Jako! > Ona je za 250 kn dobila zara kozne cipele novu torbu uz cipele nikad nosenu i poklon sve to za za te novce .laze laze i laze cipeke je sama unistila cuvam sms poruke gdje pise da ce me unistiti u protivnom ako joj ne vratim novav sramota!!!!!! Pa normalno..potrosila je u vasem ormaru mjesecnu placu..a vi kao dobrocinitelj..saljete polovne stvari..od kojih je jedna za otpad..za 250 kn... Jos kupilicu optuzujete...a sami ste poslali bez da vas je trazila...i sve vam je platila...zar ne?;) Jos se hvalite poklonom..koji ni poslali niste... Kazete..nosili samo na svadbu..i priznajete da se plesalo u njima...a poslije da ste i na kavu isli u istima... Ajd ne muljajte vise...ako zbog niceg..treba vas odmah blokirati zbog rijecnika i lazi u povratnoj..koja nije dozvoljena..jer je osvetnicka!
2016 03 23
Cekamo poruke..tj dokaze..:)
2016 03 23
1 2 3 4 5 6 7
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija