Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako bi postupile?

Ja bi vrsila pritisak sa svih strana, jahala joj po inboxu, nasla ju na fejsu, temu poslala prijateljima itd. Izgleda da kod doticne ljubaznost ne pali pa ako nece milom nek ide silom. Izgleda da samo to pali na kraju...
2016 03 22
ja bih joj rekla da svakako javi kad stize, da pristavim kavu i ispecem kolace. i odvojim cijeli dan za nju, da mi natanane objasni sto ju muci.
2016 03 22
Ja ne znam kak vi cure to kupujete da ne trazite dodatne slike na viber iz svih kuteva, ja sam do sad svim curama koje su od mene nesto kupile poslala mimimalno 15 dodatnih slika izbliza iz svih kuteva, s tim da napominjem one to nisu trazile vec sam ja inzistirala, cist racun duga ljubav, a sto se ovog tice ovo ja ne bi nosila, a kamoli nekom prodala
2016 03 22
Zasto meni niko ne radi kavu i kolace
2016 03 22
Reci joj da ces je staviti na sve crne liste, i ovdje i na fejs ako ti ne izvrsi povrat. Pa ako se i dalje bude pravila pametna tako i napravi. Ajme brenda, Zara.... jel se s time hvali da je nesto sto si drugi ne moze priustiti i nece nikad imat? Pa pola Hrvatske nosi Zaru, tom izjavom bas dokazuje koliko je "pametna"
2016 03 22
Niti šaljem dodatne slike ako ih netko ne traži, niti tražim dodatne ako ih već ima dovoljno, a oglas glasi : jednom nošene, kao nove. Minimalno 15 dodatnih slika? ! :') :') :')
2016 03 22
Ma sve si lijepo rekla, Alice6.
2016 03 22
> gitadevi: > Niti šaljem dodatne slike ako ih netko ne traži, niti tražim dodatne ako ih već ima dovoljno, a oglas glasi : jednom nošene, kao nove. Minimalno 15 dodatnih slika? ! :') :') :') Mozda je to tebi smijesno, ali meni stvarno nije tesko na viber poslati toliko slika, minuta posla, a cura je sigurna sto kupuju, a ne ovako
2016 03 22
> Alice6: > Meni je najluđe na ovom forumu to šta se svi isčuđavaju/znam da to nije riječ, ali stalno.. I pametni su svi, jako. Ako te tema ne zanima ne čitaj, ako neko traži pomoć, pomogni ili ignoriraj, ne prosipaj pamet o tome kako bi to ti. Jedna je tu napisala da treba znati procijenjivati, e pa neko možda ne zna, kupi nešto jer mu se sviđa, a to bi trebala biti i poanta krpica, kupujemo, prodajemo, ali ljudi su svakakvi i naravno da će neko nasjesti i na foru i na staro i na prevaru i svašta jer smo različiti, a neki od nas možda samo VJERUJU LJUDIMA !! I kupe si lijepu stvar, koja je bar na slikama izgledala lijepo i nisu išli u dućane provjeravati dal je tamo niža cijena, viša itd. Vjerovali su krpičarki. Možda su se zeznuli, ali takav je život. Netko se zezne na krpicama, neko na neki drugačiji način.. Ne mora ga se zato pljuvati niti osuđivati, a niti BITI PAMETAN i čuditi se zašto žena nije išla prvo u trgovinu, zašto oće baš Zaru... Možda sam malo preodužila ovo, a možda sam ustala na lijevu nogu, pozdrav svim kul curkama ovdje :") Stoji sve sto kazes niti tko koga osuduje, ja samo uvijek zelim da druga strana bude zadovoljna i nije mi tesko poslati slike, ali to sam samo ja, pozdrav svim dragim i postenim curama
2016 03 22
> Alice6: > Meni je najluđe na ovom forumu to šta se svi isčuđavaju/znam da to nije riječ, ali stalno.. I pametni su svi, jako. Ako te tema ne zanima ne čitaj, ako neko traži pomoć, pomogni ili ignoriraj, ne prosipaj pamet o tome kako bi to ti. Jedna je tu napisala da treba znati procijenjivati, e pa neko možda ne zna, kupi nešto jer mu se sviđa, a to bi trebala biti i poanta krpica, kupujemo, prodajemo, ali ljudi su svakakvi i naravno da će neko nasjesti i na foru i na staro i na prevaru i svašta jer smo različiti, a neki od nas možda samo VJERUJU LJUDIMA !! I kupe si lijepu stvar, koja je bar na slikama izgledala lijepo i nisu išli u dućane provjeravati dal je tamo niža cijena, viša itd. Vjerovali su krpičarki. Možda su se zeznuli, ali takav je život. Netko se zezne na krpicama, neko na neki drugačiji način.. Ne mora ga se zato pljuvati niti osuđivati, a niti BITI PAMETAN i čuditi se zašto žena nije išla prvo u trgovinu, zašto oće baš Zaru... Možda sam malo preodužila ovo, a možda sam ustala na lijevu nogu, pozdrav svim kul curkama ovdje :") Da, ja sam napisala i stoji iza toga, jesam za strijeljanje?
2016 03 22
> VexSkuljeva: > Za 975kn ne bi kupovala na krpicama nego u dućanu!!! Pobogu! Npr.shoebox u webshopu ima strasne akcije. > O boze... 975kn na krpicama!!?! Slazem se! Za te pare mogla si kupiti nove i jos ih probati. A kod mene toliko jeftinih i ocuvanih stvari pa cak i novih a niko da ih kupi :(
2016 03 22
gabrijelax ovo je stvarno savršeno mjesto za reklamiranje tipa zavirite,aplauziram :'( x-) bravo
2016 03 22
> anamajic14: > gabrijelax ovo je stvarno savršeno mjesto za reklamiranje tipa zavirite,aplauziram :'( x-) bravo Aplauz sad tebi <3 :")
2016 03 22
> Winxica: > > anamajic14: > > gabrijelax ovo je stvarno savršeno mjesto za reklamiranje tipa zavirite,aplauziram :'( x-) bravo > Aplauz sad tebi <3 :") Winksica jel tebi skočio tlak kao meni ❤️ 😆
2016 03 22
> gabrijelax: > > VexSkuljeva: > > Za 975kn ne bi kupovala na krpicama nego u dućanu!!! Pobogu! Npr.shoebox u webshopu ima strasne akcije. > > O boze... 975kn na krpicama!!?! > Slazem se! Za te pare mogla si kupiti nove i jos ih probati. A kod mene toliko jeftinih i ocuvanih stvari pa cak i novih a niko da ih kupi :( O kojim parama pricate..osim sto se ova reklamira u bas pogodnoj temi.. 975 kn..potrosila u 3 suradnje sa doticnom...sto nije nicija stvar..tako ni moja..njena lova..i odlucuje sama di i kako potrositi.. Sa prve dvi suradnje kupilica je bila zadovoljna..i mislim da je vjerovala slikama..i prijasnjem iskustvu sa prodavaciom.. To sto se ovo dogodilo u trecoj suradnji za 200 kn je sasvim druga stvar..
2016 03 22
1 2 3 4 5 6 7