Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako bi postupile?

Kad čitam taj njezin odgovor imam osjećaj kao da se dobro zajeb...
2016 03 22
Najviše me razljutilo kad je napisala da ja za njene stvari vjerojatno nisam nikada čula i da si ih nikada neću moći priuštiti,ma baš je krasna dama sa skupim stvarima a tako se ponaša....i sad bi se još ja trebala sramiti....ne znam šta reći,definitivno moja zadnja kupnja na krpicama.....samo sam se dvoumila da li da joj zaljepim negativnu ili ne , jer nije meni u interesu nekoga crniti ali takvo bahato ponašanje mrzim,pogotovo kada se nekog omalovažava,pa otkud ona zna koliko ja imam novaca i da li ću ikada moći kupiti takve DIVNE i skupe stvari kao što su njene..............a ona dama a vara tu na krpicama
2016 03 22
Hshs bas je skupa sta je to zara?! Primjer nema sta...drugi put neka ti svatko slika cipele sa svih strana da budes sigurna ma bilobkoju stvar
2016 03 22
> samoena: > Najviše me razljutilo kad je napisala da ja za njene stvari vjerojatno nisam nikada čula i da si ih nikada neću moći priuštiti,ma baš je krasna dama sa skupim stvarima a tako se ponaša....i sad bi se još ja trebala sramiti....ne znam šta reći,definitivno moja zadnja kupnja na krpicama.....samo sam se dvoumila da li da joj zaljepim negativnu ili ne , jer nije meni u interesu nekoga crniti ali takvo bahato ponašanje mrzim,pogotovo kada se nekog omalovažava,pa otkud ona zna koliko ja imam novaca i da li ću ikada moći kupiti takve DIVNE i skupe stvari kao što su njene..............a ona dama a vara tu na krpicama A ne znam zašto zadnja kupnja ovdje? Svi smo se nekad razočarali, pa opet dobre komade odjeće/nakita/dodataka upecali ovdje. :") Nisu svi bahati, bezobrazni, nekulturni kao dotična. Provjeravaj samo da joj adminka ne obriše negativnu, ukoliko joj ova bude kukala po inboxu.
2016 03 22
Jutro svima:) Moram primjetiti da ste otvaracici teme prilicno spominjali..nisi trebala kupovati... Clanovi ove stranice i jesmo da tu kupujemo..prodajemo..mijenjamo..to sa ovim nema nikakve veze.. Kupila sto joj se svidilo..za svoj novac..a sasvim nesto drugo je..sto se prodavacica bahati..pritom se koristi ponizavajucim rijecnikom...napada..nece izvrsiti povrat..a vise je nego jasno..da je zakamuflirala stanje cipela..jer na slikama i zgledaju prakticki novo.. Mogla ih je ona nositi jednom..ali bome je za jedno nosenje..ubila baju u njima.. Negativna obavezno...u koju ces staviti slike stikli..a mozes i njenog oglasa..da se vidi da sto radi.. Ako da osvetnicku..imate ovu temu..slike..i inbox za dokaze..te ce vam se ista obrisati.. Njene podatke na crnu listu..obavezno..
2016 03 22
Eto, Kako Brdo vidi stvari jasno, za razliku od onih koji bi odmah krivnju podijelili, ili je lagano prebacili na kupilicu. Koji kuki se koga tiče hoće li netko ovdje kupiti nešto za milijun kuna? I da li bi taj netko dao te pare za taj artikl, ili bi radije dao manje za neki 'slični'? Valjda je bit da kupimo što želimo , za lovu koju želimo i da dobijemo artikal koji želimo U STANJU U KOJEM JE OPISAN.
2016 03 22
A o vrhunskoj bahatosti i bezobrazluku u izjavi da kupilica nikad nije čula za tako divne stvari kakve prozvana prodaje radije ne bih, jer bi budi niske strasti i čežnju za fizičkim obračunam, a radije bih o sebi i dalje mislila da sam pacifist.
2016 03 22
Možda da budeš mudrija od nje i predložiš da ti vrati pola love jer mi se čini da cijeli iznos neće vratiti?
2016 03 22
> samoena: > ma i ja se smijem,nikad više u ormar neću staviti ništa ZARINO Ovo nije kriva ZARA nego krpičarka koja ih je pošteno oštetila i cijenila previše bez navođenja nedostataka, a i isto tako i ti koja si htjela pošto poto Zaru umjesto da odeš u trgovinu. Na tu foru plave su 329kn sada, što nisi naručila jedne iz Zare a ne od krpičarke više polovnih stvari.Treba znati procjenit kad kupit polovno i što i od koga ..Pa i tad se možeš zeznut al Zara se na krpicama ne isplati. I da se razumijemo, nisam neki Zarin fan al ne brljajmo kruške i jabuke.
2016 03 22
Gita <3 Ana sve 5..ali sto ce zena dobiti sa 100 kn... Vec joj je predlozila vratiti stikle..i ponudila sama platiti pt...(vise nego fer) Prodavacica je mogla prihvatiti...nastaviti prodavati stikle..bez da itko sazna ista o svemu.. Ali ne..nakon 2 suradnje..i bome prilicne svote kojom joj je kupilica podebljala novcanik..ova se bahiti i truje istu..ponizavajucim rijecima...umjesto da pokusa takvog kupca zadrzati pod svaku cijenu.. Znaci ona je postena..jer kaze da je istina da ih je jednom nosila... A to sto ih je taj jedan put nosenja satrala nema veze..ni sto je skrila pravo stanje istih..
2016 03 22
Opet otvaracici napominjete..kriva si i ti..trebala si kupiti u zare....wtf.. ,:(
2016 03 22
Užas...šta je tim ljudima?Ja kad šaljem svoje,šesnaest puta provjerim,iako znam da je sve u redu,samo da ne bude problema.
2016 03 22
> Brdosuza: > Gita <3 > Ana sve 5..ali sto ce zena dobiti sa 100 kn... > Vec joj je predlozila vratiti stikle..i ponudila sama platiti pt...(vise nego fer) > Prodavacica je mogla prihvatiti...nastaviti prodavati stikle..bez da itko sazna ista o svemu.. > Ali ne..nakon 2 suradnje..i bome prilicne svote kojom joj je kupilica podebljala novcanik..ova se bahiti i truje istu..ponizavajucim rijecima...umjesto da pokusa takvog kupca zadrzati pod svaku cijenu.. > Znaci ona je postena..jer kaze da je istina da ih je jednom nosila... > A to sto ih je taj jedan put nosenja satrala nema veze..ni sto je skrila pravo stanje istih.. Ja bi rađe uzela 100kn nego nepostojećih 200,da je bila poštena i da je htjela vratila bi 200kn odmah,znači rađe bi ju nadmudrila i izvukla 100,da izvineš j...se njoj za naše forume i teme i negativne ocjene,to su ljudi sa đon obrazom,ona ih je utrpala i zdravo i dalje će raditi kao da ništa nije bilo
2016 03 22
Nije ni uzela sve odjedno. Imale su dvije suradnje prije, ne u jednom danu. Ovo im je treća. I nije na nama da procjenjujemo hoće li netko umrijeti bez krpa i kojim tempom će trošiti svoje pare, nego da se očitujemo što bismo napravile u ovakvom slučaju, kad se on već dogodi, tj. kakve su mogućnosti da se prodavačicu natjera da postupi kako bi trebala.
2016 03 22
alarm broj 1 - po slikama se vidi da ih itekako kamuflira, da se ne vidi dobro stanje pete ni djona. sve i jedna od slika izgleda dodatno obradjeno, naglasak na pete. to je crtano. alarm broj dva, zapravo nulti, ako cemo iskreno - kad vidim "kupujem po londonu" i "jako skupo placeno" klik odmah na onaj x-ić u kutu tog taba. el prodajes il se falis necim sto nema nikakve veze s nicim..svejedno..jednostavno mi se ne riskira necija neozbiljnost. a nakon dvije suradnje ovo napravit, eh, ne smijem pitati di je bila svadba, da ne ispadne da vrijedjam plesacko umijece necije.
2016 03 22
1 2 3 4 5 6 ... 7
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija