Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Adidas superstar

kakve su vase preporuke sto se tice kalupa? jedni govore da su vece, jedni da su manje... jesu li u skladu sa cm u adidasovoj tablici?
2016 03 25
Meni su neudobne jako
2016 03 25
Na FB-u ih ima na lopate. Svaki dan barem 20 oglasa ili "Nakjica" ili "Superstarki" svih nijansa i boja, možda da tamo probaš.
2016 03 25
sonja vidis dobro da si mi rekla, na stranicama sve nalazim obavijest da su veliki kalupi i neka se uzme za pola broja manje. sto mi cudno jer ja u adidasu inace moram uvijek ic pola ili nekad cijeli broj veci :D ali recimo da sam neki 40.5 redovito. joj ja bi crne sa nekom kombinacijom jer mislim da bi bijele bile ko barke hahaha
2016 03 25
Ja imam bijele sa crnim i iako nosim mali broj (37) noga mi izgleda ogromno u njima...ali kako uglavnom nosim trapezke ili bootcut kroj to na kraju izgleda ok....ja sam si uzela broj 37 1\3 jer sam ubacila ulozak u njih i tako su mi puno udobnije...
2016 03 25
Ja nosim 39/40 ,cesce 39 ali sam uzela 40 . Bolje da su ti mrvicu vece nego da te stiscu a sto se tice udobnosti ne znam kome mogu biti neudobne, savrseno su udobne o:)
2016 03 25
> TanjaSorak: > Ja imam bijele sa crnim i iako nosim mali broj (37) noga mi izgleda ogromno u njima...ali kako uglavnom nosim trapezke ili bootcut kroj to na kraju izgleda ok....ja sam si uzela broj 37 1\3 jer sam ubacila ulozak u njih i tako su mi puno udobnije... Tako bas sam i ja :) Iako ni original ulozak nije los. MyBalm ako ikako mozes, probaj ipak negdje pa onda kalkuliraj gdje ces uzeti. Na Asosu na novi mail mozes dobit 15% a vjerujem da 40 i vecih ima dok ove manje br. tesko uloviti in stock.
2016 03 25