Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

plava kosa :)

Svugdje čitam da je 1517 dobra, ali nekako se uvijek odlučim za garnier ili subrinu zbog cijene. Super su mi za preljev :)
2016 03 30
Ta garniete sa pjegicama je odlicna boja. Kod nje nema zutila
2016 03 30
> Brdosuza: > Ima u dm-u...i ima u njih od keune hidrogen...nemoj neki drugi..nego ista marka... > Za duzu kosu i svjetliji efekt..ti ide 2 hidrogena na 1 boju... > Inace cure koje imaju prirodno svjetliju kosu stavljaju 9% hidrogen..u kombinaciji sa ovom bojom... > Ako zelis svjetliju..onda ide 12 % ... > Nije preskupa boja..ni hidrogen.. > A tamo imas i njihov silver sampon :) Ja sam sokirana jel to nije paljenje kose
2016 03 30
s tim da je jos jace zuto, tu je slikano na svijetlu, prija par godina sam se farbala u osijeku u salonu za studente, placala malo, , i nikad nisam bila žuta, isto na plavo, imala sam predivnu boju, neznam u cem je sad stvar. bas sam ljuta. hvala cure jos jednom :)
2016 03 30
Možda da čak probaš neku malo tamniju boju. Možeš pomiješati cijelu 111 i pola 9.1, ili obrnuto ali smućkaj kao preljev, razrijeđeno.
2016 03 30
Inače, i Subrina Charm 30/3 i 80/8 su dobre za žutilo (30/3 je jača). 20-ak kn u Mulleru
2016 03 30
Ja ti isto predlazem keune 1517, ali bih se prije odlucila za 9% hidogen. Dakle 2 keune hidrogena od 9% i jenda boja 1517.
2016 03 30
Moj savijet je da promjenis frizera 😄 imala sam i ja nekad plavu kosu....i isto sam imala probleme sa zutilom (ja sam se blajhala i farbala doma) ali kad je frizer uzeo u svoje ruke i poceo mi je stavljati pramenove onda mi je kosa izledala super, bez zutila i puno prirodnije...ja inace imam jak crveni pigment...ali on je znao sta da mi stavi na kosu i u kojem postotku i jacini a da ne ispadnem zuta 😎 . Inace sam od misljenja da svaki frizer ima svoj stil sisanja i svoje znanje kao i karakter, tako da sa nekim frizerima se neces nikad naci, dok sa nekima ces se sporazumjeti bez puno objasnjavanja i uvijek ces biti zadovoljna frizurom i bojom 👌 Naravno da mozes i doma se farbati- isprobaj makar na pramen kose sta su ti cure savjetovale (ofarbana kosa + izrastak), pa ako ispadne ok onda ofarbaj cjelu duzinu 👍
2016 03 30
Almond, svakako si daj napraviti pramenove, meni uvijek izgledaju ljepše i prirodnije, daju svježinu plus ekonomičniji su - manje ideš frizeru, izrast nije uočljiv s pramenovima - rade ti ih u cijelosti pa potom za 2 mjeseca parcijalno - uglavnom, isplativije je, a urednije i svježije djeluješ s tom igrom svjetla koju dobiješ pramenovima (sitnim). I pazi sa Silver Keune samponom - isušuje jako kosu ako ga učestalo koristiš. Pomiješaj sezamovo, maslinovo i ricinusovo ulje, utrljaj u kosu cijelom dužinom i drži barem 2 sata. Jednom tjedno. Sretno )
2016 03 30
Isto mislim što i gabica :)...pramenovi su uvijek win - win priča i s njima više nemaš priču o žutilu, bez obzira na narančasti pigment. I ja nikada nisam za kućne eksperimente; uvijek sam za dobrog frizera.
2016 03 30
Violet šampon sam ja sama pravila i ja sam bila jako zadovoljna. Prva stavar je što ne isušuje kosu jer sam koristila šampon koji meni odgovara (gliss) a u njega se doda gencijana. Promućkate šampon i eto jeftinije varijante šampona koji ubija žutilo :)
2016 03 30
imala sam prije pramenove i kosa mi je bila divno plava, pije par godina, al sam morala 5 puta ici da bi mi veci dio kose bio plav, pa sam sad odlucila kracim putem, moj frizer ima neku tehniku farbanja na stolu, to je kao nest novo, i sve je bilo super prvi puta (znaa sam da ne mogu odmah dobit noju koju hocu), sad kad sam otisla nisam ni boju dobila koju sam htjela, niti mi je izrast pofarbao kak sam htjela, tak da mislim da cu kupit taj keune sampon i s njim otic frizerki da me ofarba i unisti zutilo.
2016 03 30
oprala sam kosu upravo sa keune silverom i vidi se mali pomak, stvarno je malo svijetlije, s tim da su mi ruke ljubičaste :') :') :')
2016 03 30
Samantaa, hvala na ideji :)...nasla sam na srpskom forumu ovo o gencijani i djeluje zanimljivo, nisam znala za to - valja probati ) "...Reč je o soluciji genicijane violet (genitiana violet) koju možete kupiti u svakoj državnoj apoteci za malo novca. Genicijanu ukapajte u vaš omiljeni šampon i to je cela procedura. Gentiana violet solucija Srazmera šampona i genicijane: Na 200 ml šampona ukapajte pola bočice genicijane, naravno posle prvog pranja lako ćete zaključiti da li ste dobro premerili i dodati još malo genicijane ukoliko želite jači efekat. Prednosti: Ušteda novca je na prvom mestu, ali ovaj šampon ima i drugih prednosti. Za razliku od tonera sumnjivog hemijskog sastava ovde nemate štetnih sastojaka. Solucija genicijane se dobija iz biljke genitiane violet i dobro je poznata kao lek za bebe protiv sora. Ona ima izrazito antibakterijsko, antiseptičko i regenerativno dejstvo. Gentiana biljka Dodatni savet: ovaj šampon neće ofarbati vaše ruke, ni kožu, ali ponekad može da reaguje sa vašim lakom za nokte, pa ukoliko niste ljubitelj nežno ljubičaste boje na noktima savetujemo nošenje zaštitnih rukavica prilikom pranja kose ili lakiranje noktiju nakon pranja kose. Još jednu bitnu stvar želimo da vam napomenemo. Ukoliko niste zadovoljni bojom koju ste dobili, a ona je najčešće sivkasta uz blag ljubičasti odsjaj, ne brinite. Ovaj šampon nema trajan efekat, boja traje do sledećeg pranja kose...."
2016 03 30
Almond - ja bih onda mijenjala frizera. Svakako ) Ne znam, ja s frizerom kliknem odmah ili nikad - onaj koji zna bolje nego ja sto je to sto bi meni pristajalo s obzirom na kvalitetu, dužinu kose, fizionomiju, moj osobni stil generalno - to je onaj pravi koji me kuži i kojemu ne moram ništa objašnjavati. Imam sreću da imam takvu frizerku 10 godina.
2016 03 30