Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

plava kosa :)

almond pa super je ispalo, ako ti je u samo dva pranja posvijetlio kosu, onda je vrijeme da ga i ja probam x-)
2016 03 30
Samantaa i wizardica, super da ste napisali za gencijanu, pomoci ce mnogim curama sigurno 👍 eeee wizardica, sto se tice frizera ja i ti definitivno imamo isti stav...ili klikne ili ne klikne 😉 Almondblossom super ti je izvuklo zutilo, ja kad sam bila plava isto sam se samponirala sa keune, i bio mi je ok👍 ali je skup, i isusuje kosu, ova gencijana mi izgleda puno jeftinije i bolje rjesenje 😄 Ja idem u isti frizerski vec 5-6 godina....i mogu reci da su me sisali 3 razliciti frizeri, i samo mi taj jedan odgovara koji je ujedno i vlasnik salona. Kroz vrijeme sam skuzila da kad me on sisao sam uvijek imala najbolje frizure, pa sam se skroz kod njega prebacila 😍 Inace kad pricamo o tome dal si se nasao sa nekim ili ne....nikad ne zaboravim kad sam imala problem sa zubom i kad sam hitno otisla kod drugog zubara ejjjj...zubar je bio simpa i full ok, ali je imao nagle kretnje jako 😂 ma ne da sam se preznojila na onoj stolici, nego mi je dusa vristala svaki put kad bi uzeo busilicu a oci su mi bile raskolacene ko krofne 😂
2016 03 30
hehe, gabica, točno tako <3 I tvoj drugi zubar je dobro prosao )))....moja sestrična je kao curka od 15 god uredno zamolila zubara za anestetik i pitala barem 5 puta da li će postupak boljeti. Nije joj dao anestetik, i uvjravao ju je da je priča bezbolna, a ona ga je upozorila da će ga ošamariti ukoliko bude boljelo. Niju ju ozbiljno doživio jadnik.....Dobio je šamarčinu 8-) žešću....nikada taj prizor neću zaboraviti. Jeziga, nije slijedio njena jasna upozorenja...)))!
2016 03 30
Isprobajte to sa gencijanom, ja sam stavrno bila zadovoljna isto kao i sa kupovnim šamponom.
2016 03 30
Hahaha ma joooooj winx 😂
2016 03 30
gabica <3 Samantaa - hvala puno na info, ja cu probati s gencijanom svakako )
2016 03 30
Almond...odlicno je vec.... Mislim da bi ti sa onom bojom..bio dovoljan 9 postotni hidrogen...posto ti je sam sampon vec toliko izvukao :)
2016 03 30
gdje se kupi gencijana?
2016 03 30
> MaliJago: > gdje se kupi gencijana? u apoteci
2016 03 30
u ljekarnama se kupuje gencijana - ja ju odmah kupujem )
2016 03 30
hvala :) kupujem odma :D
2016 04 01
Cure molim pomoc. Prirodno imam srednje smedu, prvo sam napravila balayage u svijetlo smedu. I onda su mi jos izvukli plave balayage pramenove. Mislim da sam blajhana, sa olapkexom. Na to mi je stavila revlon preljev. Jako sam zadovoljna. No kako bih htjela jos malo svijetlije, postoji li sansa da ce se boja isprati i da cu biti svijetlija? Koristim Swiss o par sampon.
2016 04 11
Preljevi se barem djelomično isperu, ali naravno ne svjetlije od nijanse na koju si izblajhana. Nisam sigurna jesi to pitala ili sam te ja krivo skužila ,:)
2016 04 11
Jesam :D. Zapravo me zanima sto mogu ocekivati kad se preljev ispere? Koliko on ima utjecaja na nijansu
2016 04 12
Cure trebam vasu pomoc🙏🙏🙏 Brineta sam ali bi zeljela ofarbat kosu kao na slici. Samo se bojim da ce mi kosa biti ispucana i zuta. Imam dugu kosu i jednostavno trebam vas savjet jer ne zelim da je upropastim. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fec2394baa26ad78640022510f3ee7ca.jpg)
2020 06 03
1 2 3