Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Hormoni štitnjača

Pozdrav :) Dobila sam uputnicu za 2-5 dmc, fsh,lh,tsh,prl,,testosteron,uk slobodni, androstendion, dheaso4, 17-ohp... i ostala bez participacije taman, pa me zanima zna li tko otprilike koliko će me izaći bez dopunskog? Hvala
2016 03 31
marta ....a gdje ćeš ići to obavljati ? :D
2016 03 31
u bolnici, split...znam da je privatno puno skuplje, ali koliko je ovo jeftinije heheh jer cu ici napraviti policu dopunskog sljed tjedan ali to vrijedi tek za mjesec dana, pa mi opet dugo cekati, ali ako je ovo neka cifra razmislit cu ocu otici
2016 03 31
> marta10: > u bolnici, split...znam da je privatno puno skuplje, ali koliko je ovo jeftinije heheh jer cu ici napraviti policu dopunskog sljed tjedan ali to vrijedi tek za mjesec dana, pa mi opet dugo cekati, ali ako je ovo neka cifra razmislit cu ocu otici Pitala sam iz razloga kaj sam i ja to obavljala al u Zagrebu , trebala se naručiti i čekati na termin skoro tri mjeseca . I onda sam otišla privatno , platila 250 kn , obavila jako brzo i super. A tek kasnije mi je palo na pamet škicnuti ponude tipa Crno jaje , Kupime , Megapopust i ostalo , gdje nude svoje usluge za vrlo povoljne novčeke . Možda da škicneš malo ?? Sam predlažem ;)
2016 03 31
pogledat cu, hvala ti :))))
2016 03 31
Nema na čemu :)
2016 03 31
za to što si navela participacija je oko 155kn... inače bitno je hormone raditi uvijek u jednom te istom laboratoriju
2016 03 31
Hvala :))
2016 03 31
Ja sam u ST platila 50-ak kn samo za hormonne stitnjace,ali ne treba se nista cekati,samo se dođe s uputnicom izvadi krv,cekaju se par dana nalazi i onda ti kazu jel ti hitno za narucit se,ako je ne cekas dugo..
2016 03 31
ekokic da, ide participacija od 50kn za T3 T4 i TSH hormoni štitnjaće, al njoj ih se traži više (spolni + ostali)
2016 03 31
Znam,znam samo kazem da se lakse orjentirati..
2016 03 31