Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pošla ja na Asos...

Elice, brojevi su realni, 38 nosiš kod nas, kupiš 38 kod njih. Možda postoje mala odstupanja ovisno o brandu ako nije Asos, zato je bolje posjetiti svaku stranicu i prema njihovim mjerama u cm provjeriti. Vraća se lako, plaćaš sama povrat sa pratećim brojem moraš jer se gube paketi (ista priča kao kod nas) i čuvaš tu potvrdu, vraćaš nenošeno sa etiketom u vrećici (mislim da čak njihova vrećica nije obavezna) sa računom,upakiraš dobro kako ti zgodno, na kutiju/kuvertu naljepiš Return note koji dobiješ skupa sa računom i šalješ..mislim da je rok za povrat čak 30 dana od dana preuzimanja do dana kad stigne kod njih u skladište. A putuje cca 4dana od nas preporučeno. Meni su dosad u roku od 2dana kad je zaprimljeno kod njih vratili novac na račun, dok sa Boohoo i Missg.malo dulje trajalo.Tu su brzi i super :) Poslali su mi, istina, pokidani jaknu (malo pokidanu), pa sam im se javila sa slikom, i tek nakon 5dana poslala kako sam otišla na put, ..sve 5 ispalo :)
2016 04 01
Moja iskustva s Asosom su super! Nisam kupovala u prevelikim iznosima, ali kupujem jako dugo. Na sniženjima se zna uhvatiti turbo povoljnih i super kvalitetnih stvari, ali tako je i kod većine drugih webshopova. Ono što je najbolje je da imaju i mnoštvo drugih brandova osim svog po isto tako povoljnim cijenama. I da, kupujte u funtama.
2016 04 01
sortiraj po cijeni, kopaj, itd. ja si uvijek nađem nešto :)
2016 04 02
zasto da kupujemo u funtama u cemu je razlika i kolika je uopce funta? :o nisam nikad narucivala sa asosa ali namjeravam pa me zanima jel ovi nasi udru carinu i do kojeg iznosa? takodjer me zanima jeli besplatna pt na asosu bez obzira na iznos ili postoji neka granica nakon koje je besplatno.... ah puno pitanja nadam se da ce se nac koja dobra dusa da odgovori :*
2016 06 18
Nema carine zasad. (Ja se nadam da nece izaci iz EU, ostajemo bez puno toga :,'( bas me nerviraju :( ) Besplatna je pt iznad potrosenih 30eura. Razlika je beznacajna, kadgod sam narucivala tipa na 200kn 1kn vise, al ok, uzmi tecaj i kalkulator u ruke pa vidi, sto bi dala ako ne moras. Ili ides do kraja na paypalu pa vidis koliko bi skinuo i vratis se promjenit u drugu valutu pa vidis.
2016 06 18
Ima li tko info što sad kad izlaze iz EU? Ostaje li sve isto, nešto sam tako čula, bar kad je u pitanju trgovina.
2016 06 24
Ovako, trebala bih pomoć s obzirom da namjeravam prvi put naručiti sandale s asosa. Muči me duljina gazišta. Nosim broj 38, dakle to bi bilo 24.5 cm duljina gazišta. Kad kliknem size guide za size 6 piše da je duljina 24.5 cm, a dolje kod International Conversions za broj 38 piše UK5 i sad ne znam koji broj da naručim UK5 ili UK6?
2017 01 07
1 2