Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

osobe koje nakon nekog vremena povećaju cijenu robe

Ne znam ima li ta tema već tu na forumu otvorena, ali nisu mi jasni ovi ljudi koji odjednom kad vide da je netko stavio njihov proizvod u omiljene povećaju mu cijenu i to za puno više od cijene koja je bila prva stavljena, jeste li vi ima li takvih iskustava? Ono, stavim proizvod u omiljene i skupim novce, kad ono pogledam, hop, skočila cijena..
2016 04 09
Zaobides u sirokom luku, to je to.
2016 04 09
Naravno...samo maknem iz omiljenih ;)
2016 04 09
Takve i ne gledam samo zaobidem
2016 04 09
Oni to po potražnji x-) ako mi se bas sviđa pitala bi zašto je porasla cijena i mogu li ga kupiti po staroj ?? Ili bi tražila dalje :) Nisam imala takav slučaj :) obično cure smanje cijenu nakon nekog vremena...
2016 04 09
Kupljeno nešto takvo :D Užasno me to nervira(lo), ali sam ovaj put procjenila da je u startu preniska cijena, čak sumnjiva bez obzira na povratne..pa sam zaključila da curi ne treba, a nije tražila isti proizvod pri određivanju cijene prvi put, i sad povišena je realnija od ostalih...eto, sad ćemo vidjeti ,:) Mene inače nervira kad korisnica nema ništa, baš ništa u omiljenima, nekako mi izgleda nemoguće da ti se ništa ne sviđa na ovakvoj stranici..ali sam ovaj put i to zanemarila :') Kad mi se nešto svidi, rušim vlastite zakone :D
2016 04 09
Ja sam povecala cijenu za sw cipele. Curi se bilo zurilo s novcima i davala ih je za 250. Sad joj vise nije hica i rekla je da stavim realnu cijenu.mislin da sam stavila 800il900kn.cipele su nove i vrijede oko 2000.i dalje su jeftinije za vise od pola.Etoooo to je moje objasnjenje
2016 04 09
ja kad vidim da je nesto medu omiljenima jos spustam cijenu samo da prodaam! :D ne razumijem ovaj princip zbilja...
2016 04 09
Bila je tema baš neki dan, i opet ću reći.. ako vidim da ima puno 'lajkova' a nikako da artikl prodam cijena ide dolje, jer očito da je cijena još uvijek dosta visoka ako se ljudima sviđa, a nitko svejedno neće kupiti..
2016 04 09
reklama
2016 04 09
da i kod mene kad vidim da se nekome sviđa, cijena ide dolje, ili ako nakon nekog vremena nema nikoga među omiljenima, stavim nižu cijenu, ne povećavam nikad, ili je ista ili niža
2016 04 09
Ja sam bas neki dan brisala prodane i onda usput korigirala cijene...masu sam ih spustila ali sam naprimjer cijene jedne haljine i jednih cipela povecala jer sam skontala da su preniske... Ono sto sam naucila ig iskustva ovdje je da je valjda ljudima cudno kad su male cijene ful pa onda valjda misle da nesto nije s robom ok...a zapravo se samo pikusavam rijesiti stvari koje ne nosim... Al opet ima stvari koje ipak ne bih dala ispod svake cijene...radije da stoje...
2016 04 09
ja svoje spustim, čak isti dan katkad, haha, stavila sam nekidan novu hilfiger haljinu za 120kn i nakon pola sata sam odlučila spustiti cijenu jer gledam da je ona po kojoj bih ja ovdje nešto kupila..
2016 04 09
Zašto se čuditi kao pura dreku jednom aksiomatski logičnom i jednostavnom zakonu trgovine koji svaki ali svaki božji trgovac od Zanzibara do Bukurešta koristi. Mnogo ljudi lajka-cijena ide gore. Nisu to zločeste prodavačice zbog toga što to urade. Rade samo zdravorazumski. Ne kužim što tu nije jasno i zašto ih prozivati. :|
2016 04 11
Ja nikoga nisam prozivala, ničije ime napisala nisam, samo eto da mi to nije jasno, oni koji su se osjetili prozvani, njihov problem.
2016 04 11
1 2