Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ima nas svakakvih....

Nego, kaj su zbog kave šlape poskupile? Nije jutros cijena bila 120 kuna?
2016 04 11
ja danas bila u lidlu i takve šlape su danas bile na akciji 49,99kn. Kupila si plave i za tu cijenu su sasvim ok i ugodne. I vrlo lako se zaključi da su iz lidla jer piše na njima Natural Walk by ESMARA... tako da ni po slobodnoj procijeni nema potrebe da budu 120kn :")
2016 04 11
ajoj, koji lolko od teme. samo navrath da potvrdim da su šlape indeed iz Lidla. ali, ako budemo strpljivi, kroz koji dan će se pretvoriti u pepe jeans, a orzo nescafe.
2016 04 11
Al se I.Marant prodaje u New Yorkeru :o ?
2016 04 11
> gitadevi: > Al se I.Marant prodaje u New Yorkeru :o ? :')
2016 04 11
:') :') :')
2016 04 11
Ak se oduzme cijena 100%tne kave od ječma i ta majica koja se dobije uz natikače,pa cijena natikača bi i mogla biti 50kn :D al zakaj bi ih ona prodala same za 50kn,kad može uz kavu i majicu kao lot za 130kn ,komedije na krpicama hahaha
2016 04 12
Ma ne shvaćaš Anamarija, ona kavu i majice POKLANJA :') :')
2016 04 12
> cipelitza: > strpi se jos koji dan da junakinjama stignu paketi iz manga s akcije :D pa krenu cijene s par dodanih nula. :D na kolicinu popust u obliku ikeinog kataloga :D Izgleda da ovaj slučaj nikad neće doživjeti zastaru. :') :') :')
2016 04 12
Hvala svima,nasmijale ste me,a ja sve vise upita za njih imam..puno hvala,pozz😉😉😉😉😉
2016 04 12
Baš slatko, pa zar nisu već udomljene :') ?!
2016 04 12
ma sretno ti bilo sa samom sobom ;) ....nego di je nestala ona zaljubljena, baš sam htjela nešto pametno napisati x-)
2016 04 12
Pa kaj to nije cijena lota
2016 04 12
ma, sigurna sam da sve pršti od upita, mislim, kome danas ne trebaju šlape iz lidla???? uskoro će se zlatom plaćati :') inače, imate takvih šlapa u Planet obući, preslatkih, svih boja i šarenih za max 50kn. btw, čuvajte se i "Zara balerinki", ova tjedan ih je Kaufland prodavao za 29,99.
2016 04 12
> TinnaButikic: > Hvala svima,nasmijale ste me,a ja sve vise upita za njih imam..puno hvala,pozz😉😉😉😉😉 draga moja....ne zavaravaj se da je to zbog šlapica iz lidla....to je zbog kave !! zašto nisi odmah jučer napisala da uz njih daješ kavu i majičicu ??.....kupila bi ih ja... pa kad se već skupo nosim, barem da malo i guštam. da si rekla i koju krempitu uz njih da daješ....platila bih ti i poštarinu )))))))))
2016 04 12