Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ima nas svakakvih....

Skupa neka kava.
2016 04 11
...skuplja od šlapa x-)
2016 04 11
Pa od jecma mogu je i djeca pit...ono...kafa s vise opcija...hahah
2016 04 11
Hvala otvaracici na upozorenju :) Da nije tema poput ove kako bih znala da su tulipano sandale iz maxi nove i kostaju od 30-50 kn..a tu ih prodaju od 250 do 350 kn... Mozda bih i ja kupila ove slape..jer sam ljubitelj istih..zato jos jednom hvala :) Ova sa zivotom je je vec prije blokirana...ako se ne varam...a ovo je novi profil..
2016 04 11
> blanka2: > ...skuplja od šlapa x-) Bas to :D
2016 04 11
Nisu sve tulipano iz maxi nove :/ Gledala sam i držala u ruci štiklu kojoj je cijena 350kn. Osobno ne bih dala jer ako im se isplati za 29,99 prodavat, prokleto im se isplati za 350kn, ali nisu sve curke preprodavačice ako imaju neki skuplji tulipano ;) Jest da nemoš znat ako ne znaš šta sve ima u MN, ali zato radije prekočim, sigurno je sigurno ,:)
2016 04 11
Tinna sorry ali nemozes samo "bubnut" cijenu , a ta prica sa poklonima ne drzi vise vodu. Svako malo naletim na neki "poklonjeni" artikal sa cijenom do plafona. Bez obzira na poklone uz kupnju natikaca zalim curu koja je nasjela na ovaj oglas..
2016 04 11
> Brdosuza: > Hvala otvaracici na upozorenju :) > Da nije tema poput ove kako bih znala da su tulipano sandale iz maxi nove i kostaju od 30-50 kn..a tu ih prodaju od 250 do 350 kn... > Mozda bih i ja kupila ove slape..jer sam ljubitelj istih..zato jos jednom hvala :) > Ova sa zivotom je je vec prije blokirana...ako se ne varam...a ovo je novi profil.. ma ništa, kažem, idem od sebe, a da sam ja ova jadnica koja će ih kupiti uz čudotvornu kavu, osjećala bi se grozno. ajmo ljudi fer, pa će nam svima biti bolje u životu
2016 04 11
Nije ona kriva. Mama je.
2016 04 11
Mozda vidi ovu temu pa odustane od kupnje a mozda ih ni ona nije stigla kupit u Lidlu pa je odlucila dat vise samo da ih kupi...ko ce znat...
2016 04 11
Je mama je kriva jer joj nije dala da vrati te i uzme odogovarajuci broj :D
2016 04 11
> glitterica: > Je mama je kriva jer joj nije dala da vrati te i uzme odogovarajuci broj :D To ni meni mama ne da, natjera me da nosim premalo/ preveliko, tko mi kriv šta mi ne paše to šta mi je kupila! :P
2016 04 11
> cipelitza: > Nije ona kriva. Mama je. :') :') :')
2016 04 11
sara hahahahhahaha :D
2016 04 11
Mamini pokloni se nikad ne prodaju dalje :/ Koliko bi onda mama tek zaradila na svim onim stvarima koje joj kupujemo za rockas majcin dan itd itd... A mozda su joj mali veliki ne svidja joj se boja ....
2016 04 11