Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ima nas svakakvih....

:)
2016 04 11
Kad malo bolje pročitam forume i opise artikala, ne mogu da ne kažem jedno veliko hvala mami jer mi uvijek, ali uvijek kupi ono što mi se sviđa i prave veličine! <3
2016 04 11
hahahaha, sara, a " mamaaaaaa zna sve "-uzeto od majke gothel, ja mojoj starijoj zapjevam svaki put kad se ide raspravljati sa mnom :) ova cura nije ni svjesna, mama je sigurno kupila dobar broj.....
2016 04 11
> SaraKedavra: > Kad malo bolje pročitam forume i opise artikala, ne mogu da ne kažem jedno veliko hvala mami jer mi uvijek, ali uvijek kupi ono što mi se sviđa i prave veličine! <3 Pa makar bilo iz tam nekog lidla? Zaista?
2016 04 11
Nego kako, stopalice iz lidla dušu dale :")
2016 04 11
A kava je od tetke iz nemacku? Skupa bas
2016 04 11
I kava je iz lidla, ali ta nije baš skupa. Naći ćemo neku skupu, čisto da sve cijene u ormaru dignem za 15-20 kn. Mora netko i tu ovisnost financirat, neću valjda ja.
2016 04 11
Razmisljam da uz cipele poklonim kesu spinata. Lidlov za uplate drugi dan, ledo kvaliteta za uplate isti dan. Kajaznam.
2016 04 11
cipe možda je alisina iz zemlje čuda...a da je ona popije, možda joj se noga poveća pa taman za šlape. ajme meni stvarno sam puno doma uz djecu i crtiće :/
2016 04 11
Sad kad navale s mangom za koji dan. Superkvaliteta. Za 10x vecu cijenu od kupovne. Tag - skupoplaceno. Lebami.
2016 04 11
> blanka2: > cipe možda je alisina iz zemlje čuda...a da je ona popije, možda joj se noga poveća pa taman za šlape. > ajme meni stvarno sam puno doma uz djecu i crtiće :/ Meni na slici slapa zgleda taman
2016 04 11
> cipelitza: > > blanka2: > > cipe možda je alisina iz zemlje čuda...a da je ona popije, možda joj se noga poveća pa taman za šlape. > > ajme meni stvarno sam puno doma uz djecu i crtiće :/ > Meni na slici slapa zgleda taman to ti je sigurno od kave, imaš i ti neku dobru? ovo sa špinatom je super, baš sam se nasmijala, ostalo meni kolača od jučer, možda i to prođe
2016 04 11
> cipelitza: > > blanka2: > > cipe možda je alisina iz zemlje čuda...a da je ona popije, možda joj se noga poveća pa taman za šlape. > > ajme meni stvarno sam puno doma uz djecu i crtiće :/ > Meni na slici slapa zgleda taman I meni bogumi
2016 04 11
Daj Tina, ako ova cura odustane od slapa, javi mi se.... ja cu kupiti slape ali dodaj jos kilu secera i litru mljeka
2016 04 11
Svaka mama inace zna koji broj noge joj dijete nosi, a sve i da je veci/manji kalup, moze se vratiti i zamijeniti za odgovarajuci broj ili uzet novac natrag.
2016 04 11