Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ima nas svakakvih....

Bože, Lenymoda, pa na to što TInna ima život :')
2016 04 11
Hvala Bogu da ovdje postoje cure koje uoče nabijanje cijena, preprodaju, lažne profile, prevarantice... i putem foruma skrenu pažnju nama ostalima! Zahvalna! To kaj se spomenuta krpičarka našla povrijeđena objesi mačku o rep, najvolijem takve tipove " Vidi se da nemaš pametnijeg posla ni svoj život pa kokodačeš po forumu jer si ljubomorna besposlena baba", nek se nađe još puno takvih cura bez pametnijeg posla i nek nas samo čuvaju i obaviještavaju o svemu kaj će nam prištediti novce, živce i vrijeme ;)
2016 04 11
uvijek je ljubomora u điru ,hahah..nema sta :') :P
2016 04 11
Bože, tinna, pa nisi bila tak nekulturna kad sam poslovala s tobom, bila si jedna fina, pristojna i ugodna cura. Kaj se dogodilo? :O Možda ne znaš, ali ovo što radiš je preprodaja, a to je zabranjeno a) zakonima RH i b) pravilima mojih krpica. Od ovog "ljubomorne ste" mi se kosa na glavi diže i žuč proradi, #nemoguviše.
2016 04 11
Zbunjena sam. Ako odem u lidla jel to znaci da nemam il da imam zivot?
2016 04 11
> gitadevi: > TinnaButikic, kao prvo može vas biti sram za ponašanje, vidi se da ste nekulturna i bezobrazna osoba, vrijeđate druge tko je kakav.... > Umjesto da ste rekla - Nisam znala koliko su koštale, stavila sam cijenu po svojoj procijeni, ali sada kada znam da sam ih debelo precijenila, spustiti ću cijenu na realnu, vi se pjenite, vrijeđate, procjenjujete ima li tko život i kakav mu je :s > Ako ćemo pravo, vi ste PREVARILI osobu kojoj ste prodali natikače po dvostruko većoj cijeni (to što pri prodaji dodajete poklone ne mijenja ništa na stvari, nitko vas na to ne sili)! > Bilo bi korektno, pristojno i pošteno da ste se raspitali koja je bila kupovna cijena natikača, pa prema tome formirali NIŽU cijenu. > Ahhh, daaa, zaboravih, vi imate život, pa se nemate vremena za***avati s takvim banalnostima :') bogu hvala, već sam mislila da mi se stvarno moć rasuđivanja pobrčkala od silnog gljivljenja u kući....da, trenutno nemam pametnijeg posla od šalabajzanja po forumu, naime imam vodene kozice i vremena napretek, pa eto naletim na svašta na krpicama. polazim od sebe i uvijek od sebe, i sigurno se ne bi dobro osjećala da prodajem nešto po bijesnoj cijeni, a u dućanu košta više od duplo manje. ali svakom svoje na dušu. a toj curi će prisjesti ta kava ako vidi koliko stvarno koštaju. a ljubomora, na šta?šlape iz lidla? o bože.....
2016 04 11
> cipelitza: > Zbunjena sam. Ako odem u lidla jel to znaci da nemam il da imam zivot? nemaš jer znaš šta ima tamo :D A ako slučajno znaš šta ima u konzumu i kauflandu, onda nemaš život i još si k tome i ljubomorna :/
2016 04 11
> SaraKedavra: > > cipelitza: > > Zbunjena sam. Ako odem u lidla jel to znaci da nemam il da imam zivot? > nemaš jer znaš šta ima tamo :D A ako slučajno znaš šta ima u konzumu i kauflandu, onda nemaš život i još si k tome i ljubomorna :/ Danas sam saznala da kaufland prodaje zaru i mango. Pardon, ribok najk i adidas. Aj sit ju nat.
2016 04 11
hehehhehee... a mnoge ovdje mogu biti zahvalne na izrazu: ne imati život.... onaj tko ga je prvi upotrijebio, morao ga je patentirati.... barem na krpicama bi se obogatio ))) da nije njega, mnoge kokoške ovdje morale bi se doooobro pomučiti da riječima argumentiraju nekulturu i bezobrazluk kojim su obdarene
2016 04 11
> SaraKedavra: > > cipelitza: > > Zbunjena sam. Ako odem u lidla jel to znaci da nemam il da imam zivot? > nemaš jer znaš šta ima tamo :D A ako slučajno znaš šta ima u konzumu i kauflandu, onda nemaš život i još si k tome i ljubomorna :/ doma sam već tjedan dana, samo me pitajte za sve akcije po dućanima :')
2016 04 11
> cipelitza: > Danas sam saznala da kaufland prodaje zaru i mango. Aj sit ju nat. Etoga, red špinata, red daski za peglanje, red školskih potrepština, red zare, red manga, pa slatkiši :D Nema čega nema.
2016 04 11
> SaraKedavra: > > cipelitza: > > Danas sam saznala da kaufland prodaje zaru i mango. Aj sit ju nat. > Etoga, red špinata, red daski za peglanje, red školskih potrepština, red zare, red manga, pa slatkiši :D Nema čega nema. Mnda. Ribok najk i adidas tenesice iz kauflanda. : plac :
2016 04 11
> SaraKedavra: > > cipelitza: > > Danas sam saznala da kaufland prodaje zaru i mango. Aj sit ju nat. > Etoga, red špinata, red daski za peglanje, red školskih potrepština, red zare, red manga, pa slatkiši :D Nema čega nema. evo... već dobih like dijabetes od toliko slatkog ))))))
2016 04 11
> dankamilasic: > evo... već dobih like dijabetes od toliko slatkog )))))) Ma to od mene hahahhahahaha :")
2016 04 11
Ma niste ju vi dobro skuzile... Ona uz to jos prodaje kafu i dve majice ne poklanja nego prodaje pa je zato ta cijena hahahhahah
2016 04 11