Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

MASS ekšn riekšn

ekšn na sve mass balerinke dobila danas letak
2016 04 13
Zakon mi je onaj njihov plakat na kojemu je rijec "do" toooliko mala da je povecalom trebas ugledati... Dakle akcija je DO 50 posto..sto naravno znaci sa je vecina snizena 20 posto :D Ali svakako...ako je netko upikirao balerinke tamo sada je prilika...pa bolje i 20 nego po punoj cijeni... Ili cekati akciju 1 plus 1 :D ta obicno slijedi nakon ovog famoznog "do" popusta...kako ih ja od milja zovem :)
2016 04 13
bahahaha nisam ni skuzila na ovom zadnjem autletu mi bilo sve a SVE banana
2016 04 13
Meni je inace njihova obuca poprilicno losa...u moru onih modela nade mi se njih jaaaako malo da mi se svide.. takoder im kvaliteta odredenih brendova bude upitna...mater je kupila gleznjace ove zime za skoro 900kn...evo proljece stiglo a one nenosive...
2016 04 13
Ime im bas odgovara...mass...masovna prodaja i massovna zarada na massi nepoznatih brendova koji su lijepo prezentirani pored ovih poznatih..pa nam onda jeli neke žnj cipele žnj kvalitete izgledaju bolje i kvalitetnije pored tipa Replay sandalica...
2016 04 13
ma ja sam uzela za klinca visoke mustangove cizme nekih 150kn s 800 evo cijelu jesen i zimu jaho u njima i sad ih sakrivam
2016 04 13
Ovog proljeca bas i nemaju neki izbor obuce tak da cu akciju zaobici. I opet vidim da su u modi one gadne balerinke koje se rastezu, neudobniji komad obuce nisam nikad nosila. Bljak :P
2016 04 13
U massu vam je sad tocno ovako: do 50% = 30 i 50% na sve ono sto je vec prije bilo na snzenju, a na ostalo 20%.
2016 04 15