Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

da se pojadam...

dosla je mojoj mami kolegica iz studentskih dana, zajedno su prije puuuno puuuno godina djelile studensku sobu u Beogradu. Zivot ih razdvojio i nekako su se opet sastale preko fejsa, preko nekoga. moja mama ima 57 godina ta zena 73. moja mama mi je cesto pricala o njoj kako je zabavna, svasta. I moja mama je pozove kod nas u goste. Dode ona autobusom. Prvo- to je baba krpelj, vise nije ona ista zena. Nekulturna, psuje, prostaci, zatucana bosanka (nemam nista protiv bosanaca ali ona je iznimka) stalno kuka ''alahu muhamberu jadna bila sahranite me prije reda i ostale kletve kukajuce. Bruka nas okolo jer po susjedstvu ,,baca grah,, i naplacuje. Jede ko konj, svaki dan moju mamu maltretira sa sopingom na racun moje mame. Znaci pred bankrotom smo. I danas je izjavila da bi ostala do 1.5. Sto misliti i uraditi? sjedi u kuhinji stalno, frizider je njen :') . O da ima i neke probleme sa probavom pa je donjela sa sobom dvije teglice svinjeske masti pa svako jutro gura svinjsku mast da ne kazem gdje sto ne bi bio problem da ne kuka u vrijeme rucka kako je zacepljena i kako je jedino svinjska mast odcepi. u sred rucka ''de bona iđem ja u onu klozet šolju da me ona svinjska mast očepi alahu muhamberu''.
2016 04 13
sorry što krepah od smijeha, vjerujem da vam nije lako... alahu muhamberu ,:) ,:) ,:)
2016 04 13
al sto je najgore da nije trol tema da nekoga nasmijem ,:(
2016 04 13
Razlika su 16 god, a dijelile studentsku sobu. Zanimljivo... :)
2016 04 13
ajme meni današnjih tema, opet je nešto ludo u zraku :') stvarno je smiješno, ali suosjećam. a dobro zašto bi ostala do 1.5.? lijepo kažete da ne može i bok. kako stvari izgledaju, ona je došla da ostane, sve mi na to miriši 8-)
2016 04 13
ma trol ili ne, meni baš živopisno...
2016 04 13
spakirajte kofere i recite da morate u xy na sprovod
2016 04 13
Do prvog ostaje jer prvog mora u tuzlu dic penziju. :@
2016 04 13
> laramikic86: > Do prvog ostaje jer prvog mora u tuzlu dic penziju. :@ :') :') Pa se vraca..:')
2016 04 13
Hahaha nist, prijavite da imate clana kucanstva vise i to ti je to :D
2016 04 13
onda bu imale i vece neknade, al mozda dobijete djeciji doplatak hahahha
2016 04 13
> AndreaKod: > onda bu imale i vece neknade, al mozda dobijete djeciji doplatak hahahha Ma kakav doplatak, tam su kod njih penzije male. Pojede ona u tjedan dana svoju penziju, a sve nesto jadna nemoze puno jesti probava je muci, zacepljena je. Jucer je bila sarma, pojela 6 sarmi, ŠEST!
2016 04 13
onda napuni friđ s masti
2016 04 13
Ja i mama joj odlucile svaki dan kuhat ''poljoprivredu'' sarme,grah, kupus, kelj jer je covjek ne moze nahranit. Budemo li joj radile piletinu, raznjice, pomfrit, bankrotirat cemo. Tocno cu da smrsam od nje.
2016 04 13
i bole je noge, ne moze puno hodat pa ne moze ni sude prat, tesko je stojat da joj ne oteknu noge bla bla a kad treba do grada na ''kafcu'' hoda ko raketa.
2016 04 13
1 2 3 4 5