Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

da se pojadam...

> Brdosuza: > > laramikic86: > > Do prvog ostaje jer prvog mora u tuzlu dic penziju. :@ > :') :') > Pa se vraca..:') :') :') :') kažem i ja, došla baba živjet na more.....
2016 04 13
AHAHAHAHA baš me ovo nasmijalo, kao iz neke humoristične serije xddddd
2016 04 13
Sta baba sada radi? Jel isla leć? :') :') Upalite nesto da ne moze spavat...mozda joj dosadi...
2016 04 13
Većina ljudi u takvim situacijama iz nekog razloga izbjegava konflikt i samo trpi. Ako treba, posvađajte se, al nek ide doma.
2016 04 13
> batmaan: > Većina ljudi u takvim situacijama iz nekog razloga izbjegava konflikt i samo trpi. Ako treba, posvađajte se, al nek ide doma. exactly.
2016 04 13
legne svaki dan u 8 navecer a probudi se ujutro u 5 :')
2016 04 13
ma normalno, "baba oprosti, ali mi bi svoj mir. drago mi je da smo se opet vidjele, ali sad odi kući, jer želim živjeti sa svojom obitelji, a ne sa cimerima sa faksa." ....ili- aj ti kući, ako smo ti dobri, dođemo mi tebi u tuzlu u goste! x-)
2016 04 13
Jel zavrsila fakultet? :)
2016 04 13
ma ko ne vjeruje, uslikam vam ju sutra, zajedno sa svinjskom masti i svime sto trazite, ne lazem i tema trol nije. baba zbilja postoji i okupirala je moju kucu :@
2016 04 13
> kukyst: > baba se fejsa sa 73 i koristi svinjsku mast :') :') :') :') svašta mi se mota po glavi :') :') nisam rekla da baba ima fb, nego da su stupile u kontakt preko nekoga s fejsa, nemam pojma. uglavnom, baba n zna ni daljinski za tw koristit. a koliko sam skuzila (CULA)ne zna ni vodu pustit na wc-u, nego je sipa u neku posudu pa onda tu posudu u wc. nadam se da sam u krivu. :')
2016 04 13
Imam naučno objašnjenje - to uopće nije osoba koja je s tvojom mamom studirala! Došla vam neka bez veze, čula za tu priču s tvojom mamom i njenom cimericom, lažno se predstavila i ušlepala vam se :') Uzgred, ja sam studirala baš nekako u to doba, pravila su bila oštra i nije ih se dalo izbjeći, nitko u godinama 'nepriličnim ' za studiranje nije se mogao uštekati u stud. dom, a postojala je i dobna granica za upis na faks. To potkrepljuje moju tvrdnju o ženi kukavičjem jajetu :')
2016 04 13
> gitadevi: > Imam naučno objašnjenje - to uopće nije osoba koja je s tvojom mamom studirala! Došla vam neka bez veze, čula za tu priču s tvojom mamom i njenom cimericom, lažno se predstavila i ušlepala vam se :') > Uzgred, ja sam studirala baš nekako u to doba, pravila su bila oštra i nije ih se dalo izbjeći, nitko u godinama 'nepriličnim ' za studiranje nije se mogao uštekati u stud. dom, a postojala je i dobna granica za upis na faks. To potkrepljuje moju tvrdnju o ženi kukavičjem jajetu :') pravila bila ostra ma daaaaj :') moja mama zavrsila uciteljski fakultet i ja ga zavrsavam, u ono doba za ucitelja si trebao zavrsit dvije godine fakulteta DVIJE, sada pet + staziranje . za domove nemam pojma, vjerujem da su se placali ili ih je drzava samo tako dodjeljivala, stvarno ne znam detalje, znam sitnice iz prica. al baba doista postoji.
2016 04 13
Kako rekoh, pravila su bila oštra za upad u stud.dom, pa mi je teško povjerovati da bi netko od četrdesetak uspio u nekom dobiti mjesto. Mislim da se učiteljski fakultet nije zvao tako, nego Viša učiteljska škola. Možda je baba bila spremačica u domu ili školi, pa je šoto kuco koristila priliku da odspava među studentarijom. To je znanstvena teorija br.2.
2016 04 13
Mozda u wc-u sipa vodu u posudu da se malo mucne u predjelu intimnih zona :') :') Ne znam koje je vjere...ali muslimani imaju svoj wc obicaj..
2016 04 14
Ovo,da nije istina,bio bi čisti "Alan Ford".A da vi izmislite da vam je netko umro u Hrcegovini ili tu negdje,pa ju ,usput,frknete u Tuzlu?I to bi vam bilo bolje i jeftinije nego ju imati na pansionu do 5. mjeseca.I,da,odmah svi promjenite brojeve telefona. ,:(
2016 04 14