Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

S*ebah..ima li povratka?

Genijalac...išla sam mrlju na novim Levisicama svijetlim oprati pa stavila malo izbjeljivača...sad imam na njima veliki bijeli fleku koja je još ni manje ni više nego prešla i na drugi stranu nogavice...tako da zapravo na svjetlim rebama sada imam i naprijed i natrag po jednu jos svjetliju fleku..nije ogromna ali nije ni sitna... Moze li se tu ista uraditi za povratiti boju? Eto cin napisah pitanje znam da je glupo al nada umire zadnja...
2016 04 21
Stavi ih sada cijele u izbjeljivac x-) Sry...mislim da tesko... Ili ih pokidaj na tom mjestu...pokidano je in ;)
2016 04 21
> Brdosuza: > Stavi ih sada cijele u izbjeljivac x-) > Sry...mislim da tesko... > Ili ih pokidaj na tom mjestu...pokidano je in ;) prošlo mi je kroz glavu "ovisi gdje je to mjesto" :-D neka baš nisu zgodna za kidanje :-D možda da ih probaš cijele ofarbati onim bojama iz DMa koje se ubace u vešmašinu?
2016 04 21
Ma grijeh mi je nove 501 kidat... Kontam se staviti mozda neki patchwork...pa onako prisit na ta dva mjesta i na jos koje na drugoj nogavici...onako nesto neutralno... A lijepo sam materi rekla da ja ne znam oprat robu :D
2016 04 21
Ma i da pokidam vidit ce se izbjeljeni rubovi...jer nije bas mala flekica...ja sam kraljica jos to utrljala pa naravno prosirila fleku :D Sad sam definitivno naucila razliku izbjeljivaca i bio shouta za mrlje :D Ili da prisijem neke perle nesto...ne znam..
2016 04 21
Ima li tko neke ovakve prišitke ili kako vec da nazovem...gdje to ima kupiti/naručiti? Ovo bas izgleda dobro...
2016 04 21
> ElicaEl: > Ima li tko neke ovakve prišitke ili kako vec da nazovem...gdje to ima kupiti/naručiti? Ovo bas izgleda dobro... Davno sam to vidjala u Nami, Mulleru i trgovinama sto prodaju tkaninu, gumbe i sl.
2016 04 21
Ima u Mulleru! Od srca, preko medvjedića do raznih natpisa..
2016 04 21
Jaopoo isla ja trgat(al ne rupe neg onak ko resice) na elaticnim trapericama. Onda sam skuzila da se to nemoze radit na elasticnim. Narucila s ebaya veliku zakrpu i sad su mi jos bolje
2016 04 21
Wow..ova cura koja oslikava traperce je genijalna...vidi kako je kreativna...super! Ajde na kraju ce ispast dobra stvar da sam ih zeznula...sad cu imati unique levisice :D Bas vam posaljem rezultate kad se odlucim hocu li šiti ili ocrtati :) Thank you cure, bas moram u muller danas!
2016 04 21