Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pomozite molim vas!

Priča ide ovako... Studentica sam u Opatiji, na stanu sam i eto izbacuju me zbog turista,samo tako iako su jako dobro znali da sam u stanu do 17.6.. Prijavljena nisam, moja greška što nisam forsirala prijavu, a gazda se nije nudio uopće da odemo da me prijavi. Turisti mu stižu 19.5. na tjedan dana, pa nakon njih još neki.. Ja nemam namjere ostati do tog dana u tom stanu pa da mu moram plaćati još nešto za 5. mjesec, i onda u nekom novom stanu opet da plaćam tih tjedan i pol u 5.mjesecu, suludo... Gazda se izmotavao da ga je kao agencija nasamarila preko koje iznajmljuje stan, ovo ono, a nije da sam pala s marsa i da ne znam da mulja. Zvala sam najmanje 8 brojeva s oglasa koji su se nudili i ništa! Zato vas molim, ako znate ikoga da iznajmljuje išta na tih mjesec i pol ( od 27.4. do 17.6.) molim vas napišite mi ili tu ili u poruci.. Očajna sam već do kraja, vrijeme je kolokvija, a ja do 28.4. moram bit u novom stanu jer 28.4. moram kući radi osobnih stvari,tako da je hića sto i jedan posto. U obzir dolaze i stanovi i garsonjere (Opatija, Ičići, Ika, Lovran i ako ništa drugo onda sam prisiljena za Rijeku). Do 200 eura bi bilo okej. Hvala vam svima!
2016 04 21
šta si u Opatija na ugostiteljskom faksu
2016 04 21
Da
2016 04 21
poslat ću ti u inbox kontakte pa probaj
2016 04 21
Ajme hvala !!!!! <3
2016 04 21
nije ga agaencija mogla nasamariti već vas laže,ja iznajmljujem apartmane i znam kako to ide,on zauzme termine kod agencija koji mu nisu slobodni i to je to...agencija tu nemože ništa,nego je on odlučio 200e koje mu vi plaćate mjesečno uzet od turista u 3 dana,bezobrazluk,želim vam da nađete stan i to bolji <3
2016 04 21
Hvala! Nadam se da ću naći nešto, ljudi nisu sretni kad im kažem da trebam smještaj na samo mjesec i pol.. Jedna žena mi je rekla da stan iznajmljuje po puno nižoj cijeni, al pošto ću ja biti samo mjesec i pol, da kao ne može mi dati za manje od 200€ :/ A za gazdu znam da mulja, samo mi je žao što sam tolko dobra bila da se ne žalim na ništa,a mogla bi, i što im održavam stan ko da je moj, bez ikakvih zahtjeva ili bilo čega...
2016 04 21
> Anamarija02: > Hvala! Nadam se da ću naći nešto, ljudi nisu sretni kad im kažem da trebam smještaj na samo mjesec i pol.. Jedna žena mi je rekla da stan iznajmljuje po puno nižoj cijeni, al pošto ću ja biti samo mjesec i pol, da kao ne može mi dati za manje od 200€ :/ A za gazdu znam da mulja, samo mi je žao što sam tolko dobra bila da se ne žalim na ništa,a mogla bi, i što im održavam stan ko da je moj, bez ikakvih zahtjeva ili bilo čega... sve mi je jasno,ali takve situacije koje se čine bezizlazne uvijek nose nešto dobro,tako da glava gore i u potragu,znam da ćete se snaći,svu sreću želim
2016 04 21
Zovem sve zive,sve oglasnike sam prosla i navecer idem vidjeti jednu garsonjeru vec. :D drzite mi fige! :D
2016 04 21