Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

vozacki ispit

Pozdrav krpicarke :) Zanima me jeli netko zna koliko vrijedi uplaceni vozacki,znaci potpisan je ugovor prije 4 godine,izasla sam par puta,ali zbog nekih razloga nisam nastavila i sad me zanima jeli ima neki rok za nastavit polagat ili je to sve propalo?? Hvala
2016 04 22
To ti nitko bolje ni točnije ne može odgovoriti nego ljudi u toj autoškoli gdje si krenula i platila ;)
2016 04 22
Najpametnije raspitaj se u autoškoli, ali evo jedno iskustvo, moja sestra je polagala prije 2 godine i morala je prestati radi zdravstvenih problema i prošle godine, dakle godinu kasnije, kada je ponovno išla morala je sve ispočetka. Ne znam da li se to odnosi za sve ili za pojedine autoškole, pa raspitaj se ;)
2016 04 23
Mislim da ti je to propalo. Imao sam prijatelja koji je platio sve, ali nikada nije do kraja odradio i nakon par godina se javio u AŠ i samo su mu rekli da mora sve ispočetka jer oni brišu neaktivne polaznike svakih 12 mjeseci, a prema stavku iz ugovora novac mu nisu dužni vratiti.
2016 05 01