Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoć oko prodaje-što sve poduzeti

ovo što ti je frendica stavila u isti čas dvije povratne i kao prodavaču i kao kupcu ne izgleda baš vjerodostojno, jel'.....
2016 04 29
Evo, Gogastuff, imaš jednu narudžbu u inboxu, da se malo pokrene biznis ;)
2016 04 29
I mene zanima kako da se prodaja malo pokrene....stalo je u zadnje vrijeme totalno ... :/
2016 04 29
Meni su heklalice od otvaračice teme super, a i cijena je primjerena
2016 04 29
A ove ovdje na slici ludiloooo
2016 04 29
Moderna odjeca se prodaje kao luda...samo stavis sto je hit moderno i prodaja ide ja sam prezadovoljna 😻😻😻😻
2016 04 30
Ovo heklano mi je savrsenooo svaka cast prekrasno je...😻😻😻😻😻
2016 04 30
pozdrav..curke dali netko zna i narucuje sa e baya da mi nadje link gdje su steznici..ja nikak ne mogu,,
2016 04 30
> štrumfeta987: > Gogastuff zašto tih stvari nema na vašem profilu? sad sam poslala upit za jedne naušnice i sad me zanima i cijena ovih ispod :') :') :') o čemu konkretno pričate?
2016 05 01
Ja ne znam u čemu je kvaka? Mislim da nije stvar moderne robe već ono ko neki kafić odjefnom polularan, potom ne i tako..
2016 05 01
Imate još kakvih savjeta za bolju prodaju? :D Vidim da ste već uhodane u Krpice :)
2016 05 01
Cure moje, danas su mi stigle heklane naušnice naše uvodničarke - nešto zbilja P-R-E-K-R-A-S-N-O :") ! posve je jasno da su to tek prve u mojoj budućoj obimnoj kolekciji njenih radova <3 <3 <3
2016 05 04
Eto, vidiš, i ova tema je malo pogurala popularnost profila kod "forumašica" ^^
2016 05 08
> Dramatiqa: > Eto, vidiš, i ova tema je malo pogurala popularnost profila kod "forumašica" ^^ Istina..i drago mi zbog tog...ne ide mi prodaja lako kao kreativa :P
2016 05 09
Možda da si i napraviš stranicu za lajkanje na fejsbuku? :) Pa za početak, pozoveš svoje fejsbuk frendove da lajkaju, i zamoliš ih da pozovu oni svoje? :) A uostalom, budi aktivna na forumu (bar kad ti je dosadno) :D Pa eto, znam ja poklikati profile forumašica, nikad se ne zna tko može kliknuti na tvoj i kupiti nešto? :D
2016 05 10
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija