Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Obično slanje

Imam jedno pitanjce za one dobro upućene u slanje poštom ili one kojima se izgubio obično poslani paket. Znam da se ne može provjeriti je li paket uručen primatelju jer nema šifre, ali može li se npr. nazvati poštu odredišta i provjeriti jesu li uopće zaprimili neki paket na određeno ime?, tj. imaju li oni u pošti ikakvu evidenciju tih paketa koji su obično poslani? :)
2016 05 02
jedna moja poznanica radi u pošti,rekla je,ako se potrudi,moze saznati,tako da "nije stiglo" komentari ne verujem u to naprosto
2016 05 02
Znači moguće je saznati nekako? Koga bih mogla nazvati, poštu odredišta ili onu u kojoj sam poslala? Molim pomoć ako netko zna
2016 05 02
Uvijek dobijem u pošti broj za pračenje kao na tisku..ako šaljem preporučeno..ako šalješ obično onda nema traga..ali nikad mi se nije zagubio i kad sam slala obično..
2016 05 02
> DumaBoden: > Znači moguće je saznati nekako? Koga bih mogla nazvati, poštu odredišta ili onu u kojoj sam poslala? Molim pomoć ako netko zna Glavnu poštu odredišnog grada i onu poštu gdje bi paketić trebao stići, negdje će ga uhvatit.
2016 05 02
U 90% slučajeva stigne osim ako osoba ne laže da nije stiglo odnosno da je primila paket al kako nema broja za praćenje nemate dokaza da je primila ili ne. Ostalih 10% su gospođe u pošti koje provjereno kradu poštu. Čak i onu preporučenu, prioritetnu i dhl. Provjereno ponavljam.
2016 05 02
Hvala svima na savjetima :)
2016 05 05