Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

Iva - ja cu te javno zamoliti da kada koristiš moj nickname u istoj rečenici ne koristiš riječi: hajka, pritisak ili bilo što sličnog značenja sto je moralno upitno- to je neprilično, ja takve stvari ni u stvarnom ni u virtualnom svijetu ne činim, nemam se za sto opravdavati ali iza svojih riječi stojim i ne mijenjam mišljenje kao donje rublje. I naprosto ne dopustam da se mene koristi u dnevnokrpičarske neargumentirane svrhe i navade. Nastavite u revijalnom tonu, ali bez mene.
2016 05 12
Ok!. Ako ti tako gorljivo branis doticne, kao da se s njima cijeli dan drzis za ruke i zivis s njima, onda dopusti da ima i drugih koji vjeruju u svoje misljenje. Ja vjerujem da adminka dobro radi i to je moje pravo.
2016 05 12
Prisiliti nikoga, Iva ni na sto ne mozes. To sigurno znaš. Ljudi cine izbore. isto tako adminka. Ja sam u teama sudjelovala - ne u hajki (na koga zaboga), ne u pritisku - razlika je golema. Niti bih voljela da netko donese odluku pod mojim pritiskom, To bi bila Pirova pobjeda. Adminka je odrasla osoba koja odgovara za svoje postupke. ne znam da li stenje pod pritiskom nečije čizme - ne zanima me to. Koga zanima, neka pita adminku. Metode pritiska ne koristim nikada jer su necivilizirane - zato te molim da me ne stavljas u isti kontekt s takvim tvrdnjama. Zauzimam se za princip - za mene je u ova tri slučaja narušen, ali ne idem na osobnu razinu i uvazavam svacije procjene. Argumentirane. Ovdje ne vidjeh argumenata nego hipoteza. Ako sam se zalagala za princip, nisam vršila pritisak niti hajke - ja vidim tu razliku i nemam sto vise dodati ni oduzeti.
2016 05 12
Za ovu soshanu je netko pisao da u Italiji (outleti) po mizernim cijenama kupi te stvari, neke nosi a neke preprodaje. A evo i sad je vidljivo da jako puno stvari ima s etiketom. :|
2016 05 12
Jak prinicip. Odredjene "no name" se moze rascetvoriti. Doslovno. Ali ne dao Bog spomenuti lellaenu. Sa svih strana iskacu advokati i branitelji. Cudno? U najmanju ruku.
2016 05 12
IvaLorena, Wizardica zeli samo reci da blok na temelju "dojave u inboks od strane znj osobe" nije pravovaljan. Tako bi svatko o svakome mogao adminki slati kojekakve muljotine s ciljem da se nekoga blokira. Ja mogu sada adminki napisati da sam tebe vidjela da kupujes na buvljacima, i zamisli, adminka te blokira zbog moje rijeci. To nije u redu i nema smisla. O tome se radi. Nicem drugom. Nikoga nije briga ni za LellaEnu niti gdje kupuje niti za njenu prodaju, jedina problematika je bila temelj na kojem je blokirana.
2016 05 12
Ne dora, uopce nije o tome rijec. Itekako je mnoge briga za njezinu preprodaju, odnosno za tu problematiku. A ne da se od par adminkinih rijeci napravi tema, a za sadrzaj problema koga briga. Ne. Potpuno si fulala.
2016 05 12
Ja se sjecam komentara konkretno od Wizardice i ti komentari su se odnosili upravo na ovo sto sam napisala u proslom postu. Da nije prihvatljiv blok na temelju necije "dojave". To je bila glavna problematika teme. Sto se tice nekog mog osobnog misljenja (iako ga nitko nije trazio) i ja vjerujem sama da je LellaEna preprodavac, ali i dalje ne podrzavam adminovu izjavu da je blokirana zbog "dojave". Ta "dojava" mi trn u oku.
2016 05 12
> wizardica: > Ako sam se zalagala za princip, nisam vršila pritisak niti hajke - ja vidim tu razliku i nemam sto vise dodati ni oduzeti. Pa zapravo Wiz, jesi, vršila si pritisak na Ivančicu da postupi pravednije po tvom mišljenju tj da pristupa blokadama samo kada ima čvršće dokaze ,:) Na stranu sad je li taj cilj ispravan (osobno mislim da jest), ali ipak je i to bio pritisak pa makar i u višem cilju. I jako si lobirala. Pa i nek si. Blokada je bila zbog indicije, a ne dokaza, što nije fer. Ali to je ona situacija kada cijela sudnica zna da je netko kriv ali ga moraju pustiti jer, štajaznam, netko mu nije pročitao prava. :') Edit: u ovom slučaju, citirao mu je krivi dokaz. A i mene fascinira kao IvaLorenu što se no name Krpičarke blokiraju lako i cijuknu kao miš, dok se oko slavnih tresu brda. No to je stvar karizme i sljedbenika, zapravo je sasvim prirodna pojava. :)
2016 05 12
Pa onda, ako se sjecas, i ja sam popljuvala adminku zbog tih rijeci. Itekako. Ali sam se odmaknula od toga i raspravljala o samom problemu preporodaje. Ako cemo se pravit mutavi i ponavljat non stop te adminkine rijeci, onda mozemo zakljuciti i da to sto je adminka tako nesto provalila NE ZNACI da lellaena ne preprodaje.
2016 05 12
Tako je, Uljeshura. Izvukla se zbog "pogreske u proceduri" a ne zato sto postoje dokazi da ona NE preprodaje.
2016 05 12
IvaLorena, istina. Zato mi je i bilo cudno vidjeti da ste ti i Wizardica u nekom "verbalnom okrsaju" jer znam da inace u vecini tema na forumu dijelite slicno, ako ne i isto misljenje. Sto se tice te neke pobune u kokosinjcu zbog LellaEninog bloka, to je iskljucivo iz razloga jer je dugo tu, bila je top clanica, svatko je znao za taj nick cak i ako nikad nista nije od nje kupio, zato se i hrpa korisnica javljala u temu jer svi vole popratiti takvu vrstu kuhanja i vidjeti gdje gori. Da se radi o nekom znj profilu sa 6 povratnih za koji je malo tko cuo ili uopce naletio na njega, ne bi se uopce ukljucivao u temu vjerovatno jer nije interesantno. To ne znaci da su sve te korisnice u temi stale na Lellinu stranu, vise bih tu visoku ukljucenost u tu raspravu pridodala zenama koje vole traceve, kako u stvarnom zivotu, tako i virtualnom.
2016 05 12
Smatram da preprodavace treba blokirati zato sto preprodaju, a ne okolisati nekim dodatnim izjavama nepotrebnim. Vjerujem da se adminka nije snasla u tom kaosu i da je morala nesto napisati i izjasniti se da objasni "sokiranima". Nije se trebala opravdavati, stvar je bila jasna sama po sebi. Ovako se samo dodatno zakuhalo i vratilo se sve na staro jer je koristena kriva izjava koja je Lelli bila as u rukavu.
2016 05 12
> doraos: > IvaLorena, Wizardica zeli samo reci da blok na temelju "dojave u inboks od strane znj osobe" nije pravovaljan. Tako bi svatko o svakome mogao adminki slati kojekakve muljotine s ciljem da se nekoga blokira. Ja mogu sada adminki napisati da sam tebe vidjela da kupujes na buvljacima, i zamisli, adminka te blokira zbog moje rijeci. To nije u redu i nema smisla. O tome se radi. Nicem drugom. Nikoga nije briga ni za LellaEnu niti gdje kupuje niti za njenu prodaju, jedina problematika je bila temelj na kojem je blokirana. Hvala dora što razumiješ jedino sto je bila BIT teme o LelliEni - samo osnova po kojoj je blokirana po meni nije u redu i to pise u svakom mojem postu na toj temi. Niti u jednom postu niti ja, a ni itko drugi nije napisao da ona JESTE / NIJE preprodavačica. Ja to ne znam. Ono što znam je da kada nekoga optuzis / blokiraš / diskreditiraš, moraš imati suvislo obrazloženje ili dokaz. i to je sve. I samo o obrazlozenju blokade je bila riječ. Zasto onda u toj silnoj zelji da budete pravične ne idete do kraja pa pitate sebe ili adminku zasto je dopusteno da isto stellablu ima mogućnost prodaje nakon blokade radi prodaje testera. Nju se ne spominje. To su vam pitanja za adminku. Anonimne inbox dojave o navodnoj preprodaji bez osnova i vidljivog dokaza toga u profilu korisnika za mene ne drže vodu. To je moj princip i isto tako dopuštam svakome da se drži svojeg principa. Licemjerje i dvostruke kriterije ne podrzavam. Što se tiče admin2nd, uvijek ju rado pohvalim na svakoj temi kada učini valjanu stvar; jednako tako zadržavam pravo sebi (i drugima, naravno) da kritiziraju njen rad, kao sto je bilo u ovim situacijama. I kritika i pohvala rada su sastavni dio svakog posla i svi ih doživljavamo. Po meni, 90% posla ovdje ona dobro odradjuje. A to je prilično visok postotak.
2016 05 12
Sve tocno. A s wiz cu se u nekoj drugoj temi, ako budem jednko mislila, opet sloziti. U ovoj ne, i ne smatram to osobnim, nego raspravom o preprodaji. Jer protiv preprodaje sam u principu, a ne s obzirom na osobu.
2016 05 12
1 2 ... 9 10 11 12 13 14