Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

Ne znam wiz, ti na temi o preprodavacima linkas pa sto ne prijavis tu stelablu kad vec znas za nju. A dvostruka mjerila su upravo to - pljuvat cemo po krsenju pravila - ali ne svakoga!
2016 05 12
Nisam ja stellablu prijavljivala ni ranije - drugi su - tu je svima sve poznato, to je samo primjer. Admin2nd joj je dopustila da s profila s dodatkom brojke 2 nastavi. To ja zovem dvostrukim kriterijima - to sto se preko iste stvari prelazi ne spominjući taj slucaj (ako već rabite termin "lobirati" - tu bi mu vjerojatno bilo mjesto) - dok jednu korisnicu spominjete stalno. Nemam nista protiv nje, dapače - čisto usporedbe radi spominjem slucaj koji je i adminki i svima poznat. I nikada se gorljivo ili manje gorljivo ne zalažem za osobe već za princip. Ako postoji igdje ijedan moj post koji me dovodi u opreku s mojim stavom, neka ga slobodno netko linka. Hajke, linčeve, insinuacije, sumnje i indicije mi nisu prihvatljive ni ovdje ni u stvarnom zivotu; volim raspravljati argumentirano i činjenično. I ne moramo se sloziti, naravno. Biti dosljedni, to bismo trebali.
2016 05 13
normalno da bismo trebali biti dosljedni. ako branimo princip, onda zašto su neka gogaaudi, soshana i lella ena izuzeci? kad jednostavno ni po čemu nisu izuzeci. samo po tome što su se za njih zauzele "cijenjene" dugogodišnje korisnice. iste te cijenjene korisnice nikada se nisu javile ni na kojoj drugoj temi o blokiranim članovima. da malo pitaju - a zašto tu neku manje poznatu blokiranu tako pljujete i blokirate? nikada. samo za odabrane.
2016 05 13
Zato sto je u njihovim slucajevima u pitanju bio princip. Ja se zalažem za blokadu svih koji krše pravila, bez iznimki. Ponovih vise puta da mi nisu bitna imena; vise neću ponavljati. Zasto se ne javljaju, to treba pitati njih. Zasto bi se javljale? Svatko se javlja u temu po svom izboru. S tim da je LellaEna otvorila temu i sve obrazlozila, ne tražeći uopce da bude deblokirana, samo je zeljela čuti obrazlozenje blokade. Da ne zaboravimo, ti si prva tu potegnula opet njen slučaj, ne znam zasto trebamo prežvakavati to 100 puta,. I dalje ce svatko misliti o tome sto hoce. I neka misli. No budući da ne razmisljamo isto o navedenim slucajevima, mozemo se samo opet sloziti da se ne slažemo. It's OK. I rest my case )
2016 05 13
> wizardica: ti si prva tu potegnula opet njen slučaj, ne znam zasto trebamo prežvakavati to 100 puta,. nemam pojma, ja sam komentirala, a ti si se jedina javila.
2016 05 13
Nisam sudjelovala u temi o audi100gogi, ni soshani. Sigurno sam radila nešto važnije - spavala, kopala nos......ne bi mi palo na pamet da se založim za nekog sa toliko i takvim negativnim povratnim, ili tko bjelodano kupuje robu da bi je prodao (npr. od 20 oglasa 15 ih je novokupljenih , s etiketom - uffff, koliko se to puta desi da fulaš veličinu kupujući Simonu Barbieri?! Sudjelovala sam u temi o lellaeni jer ona JE izuzetak, ivalorena. Zašto ? Jer su druge korisnice blokirane zbog prodaje dvjesto Majkl Kors torbi u raznim bojama (svi vidjesmo oglase), tenisica fejkuša u brojevima od 36 do četrdespedeset (svi vidjesmo oglase, neki i naručiše), lažnog srebrnog nakita kupljenog na ibeju na kile, pa ovdje prodavanog pod 'pravi' (svi vidjesmo oglase, neki bijahu naivni) itd itd itd. Međutim, samo je lella ena blokirana jer ju je netko (anoniman netko) vidio kako kupuje robu u seknd hend šopu. E to je čini izuzetkom. Da li se radi o odvjetničkoj grešci u prikupljanju podataka - moguće i vjerovatno. No svejedno - moralo se ustati u obranu principa i to se i učinilo. kad se tako kaže ima malu dozu patosa, istina, ali - kako drugačije reći. Inače se potpuno slažem s tobom, u svim drugim stvarima na ovoj temi. Što se tebe ,wiz, tiče - zašto misliš da trebaš nekome 'dati dopuštenje' da o tebi kaže ovo ili ono, ili da trebaš 'pristati' na to? Ne sjećam se da od ikoga tražiš dopuštenje kada si uzmeš pravo da o njemu kažeš što misliš. A o tome kako ti'hajke, linčevi, INSINUACIJE i SUMNJE nisu prihvatljivi', radije ne bih, jer se s gađenjem sjetim teme u kojoj si insinuirala da se na njoj javljam s 'duplog' profila (matera1985), samo zato jer se nisam slagala s tobom.
2016 05 13
gita, nije ona zato blokirana. nego je od tih adminkinih riječi napravljen cirkus i tema od 2000 postova. možda ona i jest izuzetak, pa zato je uostalom i top 1 preprodavačica, ups, pardon, prodavačica - jer je usavršila zanat do neprepoznatljivosti - ona naime, nema etikete. ona prodaje 10000 jednih-te-istih pulovera iz shs-a bez etikete. nošene jednom. svi su opisi isti, svi puloveri isti. evo sad njezinih riječi - žena iz malog grada, u nezavidnoj financijskoj situaciji, bez posla, majka. (a ovo su moje riječi) - koja 4 godine neprekidno kupuje i na krpicama prodaje 100 artikala tjedno. iz tjedna u tjedan. godinama. majke ti mile, takav promet nemaju ni dućani. ima ovdje zaista imućnih krpičarki s divnim i skupocjenim stvarima pa ne vrte takve brojke. glupo je više o tim adminkinim riječima kojima je sebe pokopala - ajde otvorimo oči. imaju tu mnoge i pamćenje i vid i moć zaključivanja - BEZ OBZIRA na adminkine tropove.
2016 05 13
ne mogu je ni blokirati, niti odblokirati, nemam u tom smislu nikakvu moć. smeta me da se tako skače u njezinu obranu na sam spomen njezina imena. gotovo da ga je zabranjeno i spomenuti. ono što želim reći je - ima i drugačijih mišljenja. i neka se to zna.
2016 05 13
Dati dopuštenje znači meni "ja to ne dozvoljavam ni sebi ni drugima, na takav vid komunikacije ne pristajem - kada ide nešto na osobnu razinu, tada najčešće nedostaje argumenata i to mene ne zanima" - i na taj stav imam pravo, kao i svatko drugi na svoj stav, toliko dugo dok ne govori govorom mrznje, uvredama i sl. Ako me netko stavlja u kontekst govora koji karakterizira kao hajku, linč, lobiranje, insinuacije i sl - postoji razina ispod koje ne idem jer nije produktivno, to kažem ili napisem. No, sto ce netko o tome misliti ili napisati govori o njemu - točno, nemam na to utjecaja, ali branit cu ovaj stav kada se radi o meni ili drugome. Jer ljudi si svasta dopustaju, a nemamo svi iste standarde. Dakle, time sto sam rekla, rekla sam koji su moji standardi u komunikaciji. Ukoliko postoji moj post na temi o kojoj govoris gdje ja tvrdim ovo sto ti pises o duplom profilu - molim te, linkaj mi. A o insinuacijama i indicijama već rekoh - ne bih i neću ni ja - cijenim argumente i dokaze.
2016 05 13
e jeziga, iva - moras priznati da si lellino ime opet potegnula bas ti (zato rekoh - ne znam zasto?!?) - tako da, ne samo da ga nije zabranjeno spomenuti već se i pretjeralo s tom upotrebom. Dodje mi kao prekomjerno granatiranje, zato reagiram, kuzis? Dovoljno je nekoga upucati s 1 ili 2 metka, ne treba nam 10 metaka da bi netko bio deseterostruko "mrtav". Znam da ima i drugih misljenja - to je u redu i to smo rekle i ranije i sada. Neka svatko misli što želi o tom slučaju - već rekoh da nikada nisam tvrdila da nije preprodavačica - ne znam da li je ili nije, a banana na kojoj se svi kližu je ta da ju ne mogu uhvatiti u kršenju pravila preprodaje. Da je žena pametna, to znam :)
2016 05 13
gle, skačeš na svaki spomen lellaene. javljaš se u njezinu obranu i na sam spomen njezina imena. što to tebe tako dira? a nije princip, jer se ni za kog drugog ne javljaš. doslovno si gore napisala"Većini je ovdje mučno, ma upravo mučno sto za LellaEnu ne mogu pronaći NIJEDAN hebeni dokaz o preprodaji, a potopili bi ju s guštom. " što je to? kakve su to riječi? to su toliko emocionalne riječi koje odaju pristranost, da se to upravo ne može ne primijeiti. postoji i drugačije mišljenje o njoj, koliko god se ti (i gita) pozivale na adminku i njezino objašnjenje. neka se čuje i drugo mišljenje, a ne samo ono najglasnije. radi se nametanju mišljenja. radi se o cijenjenim korisnicama. a radi se i o tome da nemaju svi to mišljenje. i znaš, neprestano pozivanje na principe iliti načela, argumente, dokaze, indicije - ne daje ZAISTA neku težinu raspravi. samo naizgled.
2016 05 13
tvoje mišljenje o njoj ne utječe na istinu o njoj, wiz. za mene je ona samo još jedna preprodavačica u nizu, a koja se izvukla u jeku, doslovno, sječe glava na ovoj stranici. a za tebe ona, preočito je, ima vrlo osobno značenje.
2016 05 13
IvaLorena, da, fascinantno je kako neke u navodno nezavidnoj financijskoj poziciji imaju toliko krpa za prodavati. Ako nisi financijski potkovan, zadnje na sto mislis je krpica za obuci, ispada da ona svaki tjedan kupi sebi 50ak krpica, jednom obuce i stavi u prodaju. Tako "razmetnim" zivotom ne zivi neka osoba koja za sebe smatra da je u losim materijalnim prilikama. Ne znam zasto si i dalje uvjerena da drugi vjeruju u pricu da nije preprodavacica. Svakome s imalo mozga je to jasno. Ne bi njen blok bio upitan da nije bilo one kljucne rijeci "dojava". Jedine osobe koje su stale na njenu stranu, u smislu da nije preprodavac, su one koje i dalje zele od nje uzimati odjecu po niskim cijenama. A znaju da je preprodavac, itekako su svjesne. Ali to stajanje na njezinu stranu je iskljucivo iz osobnog interesa i koristi, sto je isto ekstra pohvalno (sarkazam). I nije mi jasno kako je na novom profilu vec skupila 160 povratnih. Ili su stare korisnice ostavile na temelju proslih suradnji, ili je zaista rasprodala sve sto je jednom obukla prosli mjesec.
2016 05 13
ma doro, već sam malo umorna i jako je kasno i zato, hvala ti. mrzim taj mobbing i bullying najglasnijih.
2016 05 13
Mogu odgovoriti da ne bih imala na sto "skakati" da ti to ne spominješ i potenciras stalno, zar ne? Pa se covjek moze pitati i koji su tvoji motivi i oličenje principijelnosti, zasto tebi to ne da mira. Mozemo staviti stvari u pravi kontekst - ti si ju spomenula iz cista mira u ovoj temi, podsjećam treći put - ja nisam Sorry, meni princip i dokazi imaju težinu, a ovo kako ti kvalificiras mene i čitas izmedju redaka nesto sto nisam napisala mi nema težinu i postaje suvise osobno - na to neću pristati. Bilo bi pristojno i primjereno ovo zavrsiti i po 100001. se sloziti da se ne slažemo - no, podignula si sada stvar na nivo koji meni zaista nije prihvatljiv (idem se odjaviti.....no mooooooreeeee!)
2016 05 13
1 2 ... 10 11 12 13 14