Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Pomoć oko depilacije

Molim koji imaju iskustva s uporabom depilatora da mi pomognu.Naime prvi puta sam kupila elekt.depilator.Kad sam sinoć probala na nogama umalo da umrla nisam.Pa to boli.Ugasila sam odmah!!Pitam se dal je to normalno da boli?? Dosada sam koristila depilacijsku kremu i brijaće za jednokratnu uporabu.Ali rekoh idem uštedjeti kupovinom depilatora jer nikad nadavat novaca za kreme i jednikratne brijaće .Što sad??? Dal treba vremena da tijelo navikne na depilator?? Ili je uvijek tako bolno??? Što da radim?? Posebno me zanima bikini zona dali se uopće smije to s tim depilirati ??
2016 05 06
ja sam ga davno imala. probala sam brijat noge s njim i svaki put sam nakon sekunde odustala zato sto je bilo grozno :) nakon 5-6 pokusaja sam ga odlucila prodat :D a imam frendicu koju uopce ne boli i odusevljena s njim. ali mislim da depilira samo noge i pazuh, bikini zonu ne
2016 05 06
Depilator boli, jep. Ali znaš da ne smiješ imati predugacke dlacice inače boli duplo jače? :/Oko dva tri milimetra je sasvim dovoljno.
2016 05 06
I mene boli, dok mama počupa s njim bez problema. Više volim vosak, trgneš i gotovo...a ovo di čupa dlačicu po dlačicu, ko da je iz dubine duše čupa-ne hvala
2016 05 06
prvi put boli, ali onda se naviknes, mene sad vec i skaklja :D
2016 05 06
probaj držati noge pod hladnim tušem, da se malo umrtvi. meni pomogne. 1. epilacija je najgora. opsuješ i stisneš zube. iduću put boli manje, sve manje i manje. ja to sezonski pa otvaranje sezone-sve ispočetka. pazuhe probala, odmah ugasila, to je pakao.
2016 05 06
Mene nakon 1.puta ne boli ni najmanje. Stanje se dlacice pa manje boli kada ih se cupa iz korijena. Isplati se jer mirna si duze vrijeme :)
2016 05 06
Ja sam to koristila, bome je mene bolilo svaki put. Malo je lakše kad na brzinu predjes po dijelu koje depiliras pa onda tek polako. Meni se nije dalo s tim zahebavat pa sam ga proslijedila 😅
2016 05 06
> NikaLuce: > Ja sam to koristila, bome je mene bolilo svaki put. Malo je lakše kad na brzinu predjes po dijelu koje depiliras pa onda tek polako. Meni se nije dalo s tim zahebavat pa sam ga proslijedila 😅 Ovo je i meni pomagalo :D Ali sam odustala jer su mi počele urastat dlačice nakon upotrebe...
2016 05 07
ja sam ga imala i koristila i svaki put bi se preznojila 5 puta dok bi se izdepilirala, bolilo je ko ludo, posebno na nekim mjestima (bikini, koljena) i predugo je trajalo, po dva sata bi se depilirala i dlake su mi uzasno urastale od tog, nikad mi noge glatke bile nisu..imala sam onaj od 200 kn, a imala sam i onaj od 800 kn, al sve je to isto sranje nazalost otkad sam kupila laser ja sam se preporodila :D
2016 05 07
Ja koristim ponekad, bolji je od zileta u svakom slucaju, ali nije kao vosak. Obavezno radit piling nogu ako ga koristis da ti dlake ne urastaju. Mene ne boli, ali ne pamtim kad sam koristila zilet i dlake su mi tanke i rijetke.
2016 05 07
> schmetterling: > > NikaLuce: > > Ja sam to koristila, bome je mene bolilo svaki put. Malo je lakše kad na brzinu predjes po dijelu koje depiliras pa onda tek polako. Meni se nije dalo s tim zahebavat pa sam ga proslijedila 😅 > Ovo je i meni pomagalo :D Ali sam odustala jer su mi počele urastat dlačice nakon upotrebe... I meni, užas! Ali hajde, i to sam uspjela riješiti jednostavnim pilingom 😄 U svakom slucaju, lakše i brze mi je zilet
2016 05 08