Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne poštujete korisnike ove stranice

> Stela26: > .Ako "tehnička služba" otklanja probleme mjesec dana,onda možda i ne postoji. da mjesec dana - više od 4 mjeseca!!! (nema ni emoticona koji ide uz ovo)
2016 05 11
pa da, nije ni meni jasno bilo, prošli tjedan sam kupila uslugu promovirani artikli i pisalo je datum 11.05. a ono osvanulo datum 13.05. sad me baš kopka hoće li se sutra pojaviti uopće taj promovirani artikl uzmem baš zato još jedan onaj poseban artikl i ista priča, pomiješa datume svašta
2016 05 12
hm, eno mog artikla danas u promoviranima, a meni piše od 13.05., stvarno neozbiljno :(
2016 05 12
Ja shvaćam da je moguće da se dogodi greška, čak i da se dugo popravlja (iako je ovo realno van svakog razumnog roka), ali ne razumijem zašto nikad dosad nije bilo i niti dalje NEMA OBAVIJESTI o tome makar u obliku teme na forumu da se korisnice prije kupnje usluga upozore na tu grešku i svoju odluku o kupovanju ili ne kupovanju usluga donose uz prethodnu jasnu informaciju o postojanju problema, a ne da to uvide tek kad plate. Nije stvar tih par kn nego principa i odnosa prema korisnicama od kojih stranica zarađuje. Admin?
2016 05 12
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija