Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Želim kupiti, a prodavač se ne javlja

Izgleda sam ja dosad imala sreće! Tek sam 2 mjeseca na krpicama i iako sam se prijavila da prodam svoje krivo kupljene stvarčice, prodala sam samo 1, a kupila, hm, dosta toga. I sve su bila super iskustva. Iskreno, nije mi palo na pamet da bi netko lažno uplodao artikle da bi povećao gledanost svoje stranice! Jel to za prijaviti?
2016 05 11
> neboderka: > na koliko sam ja navlakuša naletila ha,ha,ha,ha...... uopće ne odgovaraju, ali ima i onih koji kad pitaš imaju kupca pa na kraju artikal i dalje stoji na profilu, jer ja valjda nisam kupac ..... :P Pa to je upravo, to! Nema artikla, ali misle da ćeš pregledati ostatak, kako je netko ranije napisao! Mislim, tko birao kupce?! Prodaš prvome tko ponudi!
2016 05 11
Ah ja sam kod jedne vidjela 3 para tenisica i one cizmice jedne na petu sto sam trazila dugooo dugooo. Bila bi joj sve skupa platila oko 1000kn... naravno da mi je ikad odg na poruke jer se isto stalno prijavljivala ali ocito su artikli bili samo navlakusa..nazalost..al bolje i da ne odgovara nego da sam joj uplatila a dobila "sipak"
2016 05 11
E a dali vam se kad dogodilo da ako netko nema povratnih ili ima 2-3 ili mozda jednu negativnu da se uvrijedio ako trazite slanje prvo? Ja kod jedne vidjela tenisice original Lacoste nove a jeftine bile i nije imala nijednu povratnu a ja oko 45 i pitam ju dali bi slala prvo pa da uplatim cim stigne i zenska se naljutila da sta ja mislim da je ona neka prevarantica otkud mi pravo i tra la la i nije htjela naravno poslat niti je odgovarala ista vise a ja se jos isla ispricavat...bilo mi je neugodno nisam ju ni prozvala prevaranticon samo pitala jer sta je sigurno sigurno je...
2016 05 11
Mene to ne bi uvrijedilo! Ja sam čak kad sam bila bez ijedne povratne, nudila curi s 30-ak pozitivnih da joj unaprijed pošaljem. To mi je logično!
2016 05 12
Mene uvrijedi kada one mene napadnu..pa daj majke ti, ako si nova iziđi i susret ako si ok, logično je da kao nova šalješ prva..Iz svake busije iskaču preverantice i sad bi trebali slat na lijepe oči..Naravno da je rizik i sa povratnima, svega smo se naslušali i načitali, al bome je još veći bez..A da ne govorim da sam i ja slala prva..
2016 05 12
I ja sam znala poslat prva i od nekih cura isto dobit paket a da nisam stigla odmah uplatiti i nije bilo nikad problema. Ali ova je bila odmah napravila od muhe slona. I iako su mi tenisice bile prekrasne odustala sam...
2016 05 12
Aaaaa! Ja poslala još jednu poruku u inbox o stigao mi odgovor! "Poštovana do sinoc mi je odgadala i onda se odlucila da ipak hoce kupiti i sad ne javlja adresu 😕 uglavnom smatrajte prodanim ukoliko ne javim drugacije!" E pa sad ću je tlačiti dok ne izbriše ogrlicu!
2016 05 12
Boze dragi... Ma ne prodaje ona to da prodaje prodala bi tebi a ne cekala nekog tko tako odugovlaci...
2016 05 12
Naravno! Pa tko bi čekao, a vidi da sam ja zagrijana! Ne cjenkam se ni ništa! I ovo mi je odgovorila samo da me se riješi! Ali bome će ju brisati, a ne tako navlačiti ljude! > KitKat24: > Boze dragi... Ma ne prodaje ona to da prodaje prodala bi tebi a ne cekala nekog tko tako odugovlaci...
2016 05 12
Ma da ta ogrlica je tamo samo da privuče poglede, odustani i traži dalje neku bolju. :") Kitkat po meni je to normalno, nisi se imala razloga ispričavati. Danas u moru prevara je bolje tako se osigurati nego ostati bez novca.
2016 05 12
> Anchy0506: > Ma da ta ogrlica je tamo samo da privuče poglede, odustani i traži dalje neku bolju. :") > Kitkat po meni je to normalno, nisi se imala razloga ispričavati. Danas u moru prevara je bolje tako se osigurati nego ostati bez novca. Pa da...naravno...
2016 05 12
1 2