Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Pomoć molim vas, kako skinuti farbu za kosu

Kad ulovim vremena pitat ću frendicu frizerku. One valjda znaju. :D
2016 05 11
Ma brate oprosti al ne virujem da ne ide domestosom..namoci njega direktno na spuzvicu na onaj abrazivni dio i ... Ak je meni skinulo sa stola bijelog visoki sjaj >:(
2016 05 11
Probaj aceton, zbilja radi čuda. ;) Ja sam jednom farbajući se zaflekala vrata od kupaonice (drvena) i ničime nije išlo osim acetonom. Nisam uništila drvo, ali sam bila oprezna, odnosno skidala s vaticom blago natopljenom u aceton i odmah poslije brisala s vodom da ne bi izgrizlo previše...
2016 05 11
Smisna, ozbiljno, ne ide sa domestosom. Prvo sam ga stavila direktno na spužvicu i probala s tim al nije išlo. Poslije sam u lavor stavila malo tople vode i onda dodala domestos i krpicom prvo probala nista, pa sa spužvicom ista stvar. Neće i neće. Evooo gaa, uspjela sam još gore napravitii. Uzela aceton, i išla pomalo brisati i noktima izgrebala :@
2016 05 11
> Deaa20: > Smisna, ozbiljno, ne ide sa domestosom. Prvo sam ga stavila direktno na spužvicu i probala s tim al nije išlo. Poslije sam u lavor stavila malo tople vode i onda dodala domestos i krpicom prvo probala nista, pa sa spužvicom ista stvar. Neće i neće. > Evooo gaa, uspjela sam još gore napravitii. Uzela aceton, i išla pomalo brisati i noktima izgrebala :@ Jel skida barem aceton? Mislim da bi trebao
2016 05 11
> KreativnoSelo: > > Deaa20: > > Smisna, ozbiljno, ne ide sa domestosom. Prvo sam ga stavila direktno na spužvicu i probala s tim al nije išlo. Poslije sam u lavor stavila malo tople vode i onda dodala domestos i krpicom prvo probala nista, pa sa spužvicom ista stvar. Neće i neće. > > Evooo gaa, uspjela sam još gore napravitii. Uzela aceton, i išla pomalo brisati i noktima izgrebala :@ > Jel skida barem aceton? Mislim da bi trebao Skida acetonom ako usput stružeš sa noktima haha. Mislim, skinulo je malo sa acetonom, izblijedilo je dosta, kao npr. ovo ispod ovog ogrebanog. Ništa, svaki dan pomalo sa acetonom i valjda ću uspjeti.
2016 05 11
Hmm, rekle smo aceton a ne nokti. Aceton na vaticu i trljaj :/
2016 05 11
> Deaa20: > > KreativnoSelo: > > > Deaa20: > > > Smisna, ozbiljno, ne ide sa domestosom. Prvo sam ga stavila direktno na spužvicu i probala s tim al nije išlo. Poslije sam u lavor stavila malo tople vode i onda dodala domestos i krpicom prvo probala nista, pa sa spužvicom ista stvar. Neće i neće. > > > Evooo gaa, uspjela sam još gore napravitii. Uzela aceton, i išla pomalo brisati i noktima izgrebala :@ > > Jel skida barem aceton? Mislim da bi trebao > Skida acetonom ako usput stružeš sa noktima haha. Mislim, skinulo je malo sa acetonom, izblijedilo je dosta, kao npr. ovo ispod ovog ogrebanog. Ništa, svaki dan pomalo sa acetonom i valjda ću uspjeti. Ma nee struži dodatno noktima. Naoružaj se vaticama i skinut ćeš sve, vjerujem.
2016 05 11
Ma znam da, ali eto kad sam glupa i unervozila sam se sva i naravno da ću napraviti još gore. Sad ću pustiti jer se moram smiriti. Svaki dan ću pomalo acetonom i skinut će se.
2016 05 11
Ali uspoređujući sliku s početka teme i ovu drugu, dosta se skinulo, ako zanemarimo ovo izgrebano naravno.
2016 05 11
Ajme ovo je jako ruzno vidit :( Sta mislis da pokazes mami sta se dogodilo i da pokusate dat nekom autolakireru da vam to ofabrba ili da vi pokusate ofarbat sa bojom u spreju. Tesko ce bit dobit opet istu boju pa bi se u tom slucaju moglo obojat u neku drugu boju.......recimo neku boju koja je dominantna u prostoru . Nemoj vise grebat jer ces samo stvorit nepopravljivu situaciju.
2016 05 11
Ma jooj, ako joj kažem i ako vidi to sve, godinu dana će mi nabijati to na nos. A da ofarbamo nekom drugom bojom, mislim da ona nebi htjela jer ju je uhvatilo nešto, pa je kupvala sve bijelo. Kad okrenem na drugu stranu ni ne vidi se, a i ne mičemo ga skoro pa nikad osim kad usisavamo i peremo pod a to večinom ja radim tako da ne vjerujem da će primjetiti, osim ako sam ja baksuz pa joj pukne u glavu nešto sutra i pomakne ga haha. Nene neću grebati više, to sam probala dok sam s acetonom brisala jer sam mislila da ću tako maknuti taj sloj. Sutra, kad ona ode raditi, ću još probati sa acetonom pomalo jer je iovako dosta skinulo, bilo je crno a sad je neka smeđa boja. Mislim da ću kroz par dana ukloniti ako bar pola sata brišem to svaki dan. Izdaleka se ni ne vidi da je izgrebano. Znam da bi bilo najbolje reći istinu, ali probat ću prvo skinuti to sve i onda joj reći šta je bilo, tako ću bar znati da sam pogriješila al sam se trudila to maknuti pa će mi valjda progledati kroz prste i neće se puno ljutiti.
2016 05 11
Reci mami da je u jednobojnom (posebno ako je monokroman kao u ovom u slucaju bijeli) prostoru cool imat nesto u drugoj boji i da se to zove i u stvari je "focal point".....:)....manje ce se ljutit. :)
2016 05 12
Malo kasno vidim temu xD kako je proslo? Ja znam sa keramike npr kao kada mi u umivaoniku ostane mrlja od farbe njih ces tesko skinuti kada se osusi. I sa mramora isto. Znam da se uzme tu istu farbu i razmaze po staroj fleki i dok je mokro pobrise. Jer su iste strukture pa ova mokra otopi suhu i pobrises odmah dok je mokro. Nemam pojma dali ce funkcionirati za ovo :/
2016 05 18
nitro razređivač....
2016 05 20