Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pomoc oko cijene

Molim savjet, imam Louboutin cipele nosene, ali ocuvane, original naravno. Koja bi bila realna cijena da stavim oglas? Uopce nemam predstavu koliko bi bilo posteno. Hvala
2016 05 13
Stavi slike na kojima je vidljivo stanje pa ce ti krpicarke bolje znati reci :)
2016 05 14
bas tako, stavi vise slika gdje se sve dobro vidi i cipele ce same pronaci kupca, mozda i onog koji je spreman sjesti u auto i sam doci po njih s drugog kraja hrvatske...realno isplati se sam doci po stvar kad se radi o vrijednijoj stvari
2016 05 14
i svakako slikaj cijenu na kutiji ili ako cuvas racun, jer danas je puno kopija pa cesto mnogi 'original' smatraju da ih netko zeli prevarit..
2016 05 14
> tratinchica123: > bas tako, stavi vise slika gdje se sve dobro vidi i cipele ce same pronaci kupca, mozda i onog koji je spreman sjesti u auto i sam doci po njih s drugog kraja hrvatske...realno isplati se sam doci po stvar kad se radi o vrijednijoj stvari Slažem se. Provaj s jednom cijenom pa vidi, mozda ces imati upita ili ne
2016 05 17
Stavila sam oglas, pa cemo vidjeti.
2016 05 18
Eh sad da li je pametan potez s ovim "poklonite" zavarat će se korisnice i ponadati :P
2016 05 23
gle ti vraga, poklonila/prodala jearajt nema kutiju. meni ovo izgleda toliko fejk da mi je teško gledat u slike
2016 05 23