Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

TRAŽIM OGRLICU I TORBU

ILIM VAS POMOC,IMAM CRNU HAKJINU I CRNE STIKLE,SAD NE ZNAM KOJU BOJU DA ODABEREM UZ TO. ZNACI TREBAM OGRLICU I TORBU U ISTOJ BOJI.MOZE OISMO TORBA I NEKA BOGATA OGRLICA. AKO IMATE SAMO TORBU STAVITE SAMO TORBU,ILI SE NADOVEZITE JEDNA NA DRUGU ITD. HVALA UNAPRIJED :*
2016 05 15
Boju mozes bilo koju zelis :) crna boja ide stvarno uz sve. Ja evo cu obuci sljedeci vikend crnu haljinu sa sandalama ciklama boje i torbicu sljokicastu sampanjac boje :)
2016 05 15
> Ivaaaaa: > Boju mozes bilo koju zelis :) crna boja ide stvarno uz sve. Ja evo cu obuci sljedeci vikend crnu haljinu sa sandalama ciklama boje i torbicu sljokicastu sampanjac boje super, ja i nesto posebno i kricavo :*
2016 05 16
Lijepe su Vam i ogrlice i kombinacije,hvala na trudu i pomoći. :*
2016 05 16
Gledam ogrlice koje su Vam cure preporucile i sjetila sam se da sam(doduse,prosle god.)u trgovini modnim dodacima vidjela(i probala)debelu ogrlicu-zmiju..bila je u srebrenoj i u crnoj varijanti.masivan komad nakita koji je mozda bas ono sto mi se cini da trazite..kao spirala debela oko vrata.ako Vas zanima,javite mi u inbox pa mogu pogledati kako se ducan zove ili je ici slikati i pogledati cijenu(nije bila skupa)ako je jos tamo..nije mi daleko.svakako,to je komad koji definitivno "podize" odjevnu kombinaciju.nemojte se ustrucavati ako ste zainteresirani,rado cu pokusati pomoci.lp iz splita :)
2016 05 18