Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pošta- kako znati šta je stiglo- kazna, pismo, opomena itd

Pozdrav curke, imam pitanje vezano za Hrvatsku poštu i obavijesti o prispjeću pošiljke ukoliko nismo kuci za vrijeme dostave. Kako točno znati o čemu se radi- da li je kazna, opomena, obično pismo, razglednica itd ? Svaki trik kako prepoznati je dobro dosao.. Dobro je znati da li vrijedi podici ili ne (i da li ce vas strefit herc ili nece) :') Cheers
2016 05 15
na ceduljici koju poštar ostavi je označeno o kakvoj se vrsti pošiljke radi,no ne i od koga,tako da ne možeš znati o čemu se radi
2016 05 15
ukoliko se radi o kazni ili opomeni uvijek piše tko je pošiljatelj na papiru, za obične pošiljke od primjerice ako nešto kupiš na krpicama napišu samo grad, barem je tako kod nas.
2016 05 15
> supergirlR31: > ukoliko se radi o kazni ili opomeni uvijek piše tko je pošiljatelj na papiru, za obične pošiljke od primjerice ako nešto kupiš na krpicama napišu samo grad, barem je tako kod nas. Bogu hvala,kaznu,opomenu ili sl. zasad još nisam dobila(nadam se da ni neću)..,a za sve ostalo uvijek mi je bila označena samo vrsta pošiljke
2016 05 15
Pise samo pismo ili paket za oznacit. I koliko sam skuzila nema vise onih zutih i plavih papirica vec su samo plavi, ako se ne varam :)
2016 05 15
Sve valja preuzeti...kazna, opomena, ovrha... Dakle postupak u vecini slucajeva ce teci neovisno o preuzimanju tako da...bolje biti upucen
2016 05 16