Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Badićiiii :D

Curkee jeste vi nabavile nove badiće za nadolazeću sezonu? 8-) 8-) Ja si baš planiram naručiti neki sa ebaya ili alija, samo uopće nemam ideje kakav bih ,:) Pa ako se vama slučajno neki svidio ili ste ga naručili, stavite link, da malo dobijem koju idejicu :* :*
2016 05 22
Ne postoji takav badić u kojem bih ja izgledala zgodno, tako da....nix od toga, gledam da je što veći, deblji, još malo kupit ću ronilačko odijelo
2016 05 22
Bas primjetila neke na Asos-u, volani su mi preslatki i jos u modi, samo sto sam ja ovo ljeto u rodilistu pa nemam nekako volje ni gledati. :")
2016 05 22
Ja sam si baš nedavno jednoga na krpicama našla, one-piece, crni ^^
2016 05 23
ja neću naručivati sa ebaya.jednom naručila i koma materijal...navodno će ove godine opet biti jednodijelni IN.
2016 05 23
Ja sam si kupila jednodijelni u Lidlu, izgleda malo kao Aztec motiv, za 80 kn. :) Bilo je i drugih motiva i dvodijelnih pa nije loše zaletiti se i pogledati. :)
2016 05 23
Joj daa, jednodijelni su mi predivni :") Al onda trbuh ostane bijel ,:) ,:) ,:)
2016 05 23
Nisam jos, ali definitivno moram novi kupiti. Voljela bih uzeti neki s uzorkom, nešto drugačije, ali znam se.. vjerojatno ću kao svake godine završiti u crnom :s
2016 05 23
ja svako ljeto obidjem sve moguce ducane i nikad ne nadjem ono sto mi se u potpunosti svidja, i onog kojeg kupim obucem jednom i odmah prodam, cekam yammamay i guess po slikama ce imati ove godine dobre :D
2016 05 24