Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Original ili ne??

Kod švercera su se kupovali originali koji su bili ukradeni :D To je bila spika s onim nekim fensi torbama kad su ih rasprodali, pa je curama mjesec dana kasnije policija pokucala na vrata :D
2016 05 29
Na stranici na internetu utipkajte serijski broj i naziv pa vidi što ti izbaci. Ove od Guccia što ja imam su original, pogledajte, i prikaze mi ih na njihovoj stranici.
2016 06 03
Ukucala ja neku šifru al niš nije izbacilo..biće da ne znam nu ukucat..ahahahahaha
2016 06 03
> SaraKedavra: > Kaj su to original kopije? Molim vas, optike da prodaju kopije za masne pare. Pa da im inspekcija dođe, stavili bi im ključ u bravu iste sekunde, o kaznama da ni ne pričam. Pa ne bi, jer legitimno prodaju originale koje su im vlasnici branda uvalili.:D Na to što si navela se i misli. Inace ovaj isti pojam se veze uz starke i HM robu. To je licencirani tj legalno original ali koji je namjerno napravljen žblj kvalitete ili je jednostavno izraden od restlova i namjenjen je manje bitnim prodajnim mjestima odnosno zemljama poput Balkanskih zemljica. Po prodaji originalnog tj kvalitetnog se i proslavio njemački lanac Müller, koji ( bar u Zagrebu) prodaje stvari bolje kvalitete originalno izrađene za svapsko tržište. Jedan Lenor iz Konzuma i Lenor iz Mullera nit mirišu jednako nit traju jednako. Svojedobno sam tamo kupovala neki Max Factor (cini mi se, davno je bilo) puder. U Mulleru pisalo zemlja podrijetla Francuska a u DM-u- Poljska. Kutijice skoro sasvim iste, no ipak...eto, razlike su bile. (Btw Poljska je nova Kina za kozmetiku.)
2016 06 04
Original fejk je figura govora pobogu! Lažnjak! I da, definitivno optičari prodaju lažnjake. Kada ste čuli da je ikad ikakva inspekcija uopće tražila takve "slučajeve". Npr. (nisu sunčane, navodim radi primjera), Ferivi sport... Svi znaju da lik dovlači robu s Koridora i da mu je većina robe teški lažnjak. I tako godinama... A inspekcije nikad od nigdje. Kod nas se smije sve i svašta. Iako, vjerujem da npr.u getaldusu nikako nemaju lažnjake. Nego ovi privatnici kojekakvi.
2016 06 11
> Po prodaji originalnog tj kvalitetnog se i proslavio njemački lanac Müller, koji ( bar u Zagrebu) prodaje stvari bolje kvalitete originalno izrađene za svapsko tržište. > Jedan Lenor iz Konzuma i Lenor iz Mullera nit mirišu jednako nit traju jednako. > Svojedobno sam tamo kupovala neki Max Factor (cini mi se, davno je bilo) puder. U Mulleru pisalo zemlja podrijetla Francuska a u DM-u- Poljska. Kutijice skoro sasvim iste, no ipak...eto, razlike su bile. > (Btw Poljska je nova Kina za kozmetiku.) Volim gledati "potrošački kod", pa je bila zanimljiva reportažica zašto njemački Arijel pere bolje od našeg. Razlika je u nečemu što su nazvali "aktivne jedinice". Po EU zakonu, mora ih biti 15-50. Njemački ih ima 49, a naš 16! Vjerujem da je ista priča za sve ostalo. Od Lenora do pudera. Tak da kupujem sve u Mülleru jer imaju jedinstvenu njemačku robu za sve
2016 06 11
1 2