Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Sony Xperia Z3

Da li netko zna koliko kosta popravak? Sinoc ispadne i ekran ode, gornji dio ekrana ne reagira.. Mobitel je novi, garancija tu ne vrijedi, ne rade do ponedjeljka a ja sam znatizeljna..
2016 06 04
Bas je cura pored mene na servisu donjela z3 s razbijenim staklom i pitala kolko kosta xD 900kn je frajer rekao..
2016 06 04
Krasno..a ja moram slati u servis koji mi je naveden da ne bih izgubila garanciju, gdje me nece izaci ispod 1300, jos krasnije... Hvala ipak :)
2016 06 04
Iso miki ja bas mislila reci da sam mozda krivo nekaj shvatila pa da je vjerojatno i manje kad ono nis :O Onda mozda najbolje da ti neko u fusu to zamjeni. Za ove novce si kupis novi mob ,:( nisu normalni
2016 06 04
Dada, nisi krivo shvatila..ma mos ga ***** kad mi nakon toga garancija ne vrijedi pa ako se nesto smrda nakon popravka ponovo placam, a ovak sam mirna dvije godine za svaki sljedeci popravak, osim udarca naravno. Nema mi druge, zaljubljenik u xperie sam,ovo je vec drugi razbijeni :/ Nadam se i zadnji! :)
2016 06 04
Ma da, i to kaj kazes..kako ti ga fino metnu da ga prostis..nemres nigdje drugdje otic zamjenit i nemas izbora :s A nis, sretno u zamjeni i oblozi ga maskicama za sljedeci put zlu ne trebalo :D
2016 06 04
Od maske nema vajde, razmisljam o onoj vezici oko vrata :D Hvala ti :)
2016 06 04