Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Hitno-kućni ljubimci

Dogodila mi se nezgoda sa psom.. Imam psa maltezericu koja mi se popišala po kutu,dok smo mi bili odsutni neki 2 sata. Ostajala je tisuću puta sama doma i nikada mii to nije napravila uvjek je išla na prostirku na balkonu. Da li netko zna savjet kako to što efikasnije odklonit da ne ostane smrad..
2016 06 06
Prvo operi sa srestvom za pranje tepiha. Nisam vise sigurna kako se zove ali je u pjeni i koristi se bez vode. Zatim u pet shopu kupi sprej za neutralizaciju mirisa . Bit ce sve u redu vjeruj mi 8-)
2016 06 07
Prvo operi sa srestvom za pranje tepiha. Nisam vise sigurna kako se zove ali je u pjeni i koristi se bez vode. Zatim u pet shopu kupi sprej za neutralizaciju mirisa . Bit ce sve u redu vjeruj mi 8-)
2016 06 07
Prvo operi sa srestvom za pranje tepiha. Nisam vise sigurna kako se zove ali je u pjeni i koristi se bez vode. Zatim u pet shopu kupi sprej za neutralizaciju mirisa . Bit ce sve u redu vjeruj mi 8-)
2016 06 07
Sorry narode, ne mogu obrisat visak postova.
2016 06 07
Oprala sam sa venišom sinoć i sad kad se malo posuši probat ću sa sodom bikarbonom,ako ne upali onda idem kupit taj sprej.. Hvala
2016 06 07
kad mi se mačak popiškio na krevet nije pomogao ni taj sprej :(
2016 06 07
Kitty, ako je to ovaj sa slike onda ne mozes nista nego mu oprostit tu malu indiskreciju :). Ja sam prvo oprala mrlju . Kad se sve dobro osusilo osjecao se lagani miris i onda sam postrcala. Nakon toga mirisa vise nije bilo. Cini mi se da je macja mokraca intenzivnijeg mirisa od psecje. Mozda nisam u pravu ali jedno vrijeme sam morala koristi macji pjesak za psica. Iz wc-ica se nije osjecao nikakav miris. Medutim moji prijatelji imaju macku i promjenili su bezbroj razlicitih vrsta pjeska ukljucujuci i ovaj koji sam ja koristila i uvjek se vise ili manje osjeca miris mokrace ma koliko to moja prija manijakalno cisti.
2016 06 07
moji psići su razmažena derišta koja nas uredno na isti način kazne kada ih ne vodimo van sa sobom ))) pomaže svašta i ništa - na keramičkom podu solna kiselina, varikina, 3% peroksid...na drugim površinama jabučni ocat + limun, soda bikarbona, šampon, vanish, bilo koje Dein Bestes sredstvo iz DM-a pokušavaj dok nađeš optimalno rješenje - ja ga nisam našla pa kombiniram s onim sto trenutno imam u kući
2016 06 07
Hvala Vam cure na savjetima...
2016 06 07
Je je to je taj sa slike :) ja sam mu sve oprostila, ali moji nisu, morali nabaviti novi krevet.... Kad obavi nuzdu moras imati jako dobar zeludac, ne pomaze nam niti jedna vrsta pijeska.
2016 06 08
HelloKittty21 - koja simpa njuškica :)
2016 06 08
> wizardica: > HelloKittty21 - koja simpa njuškica :) Hvala :) Nije tako strasan kako izgleda, prava mazilica ;)
2016 06 08