Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

FURLA Metropolis

Dal netko zna sa koje stranice da naručim Furla Metropolis torbicu ali kopiju, ne original. Vidim ovdje ih ima po 350 kn al nema boja koju hoću. Hvala.
2016 06 17
Naravno, po svim dućanima odjeća i sve ostalo s eBaya troduplo vise košta, ako ne i vise ,:( Koliko sam prije visila na eBayu sad cim uđem u trgovinu odmah nanjušim takve stvari :D
2016 06 18
Šta je najbolje, pred 2 tjedna sam sa curama komentirala da je tamo roba s ebaya i sve plastično, a cijene do neba! I onda vidim gradske dame kako tamo kupuju jer je, eto, skupo, a na ebay i to frkću nosom. A mami sam rekla za tu torbu da je 100% s ebaya, sad kad sam vidjela link, milo mi je oko srca :D
2016 06 18
Meh, ja se jos ponosim i hvalim kako sam kupila na eBayu neku krpicu ili bilo sta drugo za male pare. Sto manje to sam ponosnija na sebe haha :D
2016 06 19
Super, hvala. Al odakle ove kopije, iste identične kao ove al samo natpis Furla. Nisu originali, naravno, prodaju se po krpicama za 350kn i vidila sam u jedne cure, mislila sam da ima negdje jeftinije. Sve sam pogledala po netu al nema nigdje za naručiti.
2016 06 20
Boo, probaj pitati cure koje ih prodaju :D
2016 06 21