Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Gdje kupiti dobar grudnjak?

tezenis definitivno
2016 06 27
Kupuje netko s tog Asosa da si narucim koji Wonderbra... jer ja sam 85D i ful mi je tesko nac dobar grudnjak..
2016 06 27
> laangelina: > Yamamay ima webshop koji dostavlja u Hrvatsku a ima ih i u Hr. U City Center One imaju dućane i sve im je kvalitetno. Wonderbra možete kupiti na Asosu, vjerojatno i na još mnogim webshopovima. Hvala. :") Samo samo s probavanjem bih se zsudila kupovati grudnjak, tako da cu obavezno pogledati ovaj Yamamay u nekom od City Center One-ova.
2016 06 27
> KitKat24: > Kupuje netko s tog Asosa da si narucim koji Wonderbra... jer ja sam 85D i ful mi je tesko nac dobar grudnjak.. Otprilike isto kao i ja...ali sam zadnji fenomenalan našla u New Yorkeru. C&A ima naše veličine ali je nekvalitetan i kratko drži prije nego zica izviri van. :/
2016 06 27
Ja isto u N yorkeru uzimam. Ali kad sam neki dan kupila rozi i kako sam isla nesto obavit uznojila se sva od vrucine ta roza boja mi sva presla na majicu :O
2016 06 27
Još da dodam; Next ima jako kvalitetne i povoljne grudnjake. Ima i dupla povoljnija pakiranja, promjerice, t-shirt grudnjaka koji su odlični.
2016 06 27
Tezenis, imaju baš popuste na grudnjake pa se može naći do 50 kn :)
2016 06 28
> Uljeshura: > Di ima za kupiti Yamamay grudnjaka i Wonderbra grudnjaka...? :o Yamamay ima i u Areni, zaista su kvalitetni.
2016 06 28
meni su super h&m, new yorker i yamamay, od donjeg rublja iz bilo kojeg drugog dućana mi izađe alergija, ne znam zašto..
2016 06 29
1 2