Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Previse razmisljam ili?

Bok curke Nisam znala di da smjestim ovu temu paaa se nadam da necu dobit po nosu od adminke ;) U vezi sam 2 godine s predivnim deckom :D naravno sve je divno i krasno do onog trena kad ja pocnem ljubomorisat (nekada iz ciste gluposti koje meni smetaju a ponekad zato sto imam razloga. malih koji inace nekima nebi smetali ali meni naravno da smetaju jer mislim da sam najljubomornija osoba na svijetu haha ) Ali jednostavno ponekad si ne mogu pomoci kad me svaka sitnica smeta. Kako se vi suzdrzavate od kvocanja itd jednostavno kako vam ne smetaju sitnice? Tipa frendice,izlasci,drustvene mreze itd I jos nesto me zanima vase misljenje dali vi mislite da postoje veze koje uspjevaju ozbiljno do kraja ako smo si prvi. Prve ozbiljnije veze,prvi sex sve sve ve u svemu da smo si prvi. Dali mislite dali to uspjeva na duge staze? jer neki kazu da to ne funkcionira jer se do sad partneri nisu izivjeli da prije ozbiljne veze ili braka moraju probati sve i svasta pa da se tek onda mogu skrasiti. Sto vi mislite o tome? Hocu li mu dosaditi? ispricavam se na dugom postu :(
2016 06 28
II daa, da napomenem naravno da ne fali strasti,njeznosti,sexa,razgovora itd itd
2016 06 28
Meni su opsesivci i ljubomorci apsolutan turn off. Tko se ne zna ili ne zeli kontrolirat nek razguli za nekim kome je to super. Sto ne zelim da se radi meni, itekako pazim da ne radim drugima. Pogotovo osobi koju volim. Obzirom na ispade..Ne razmisljas previse. Vec premalo. Ako uopce. Zivjeli fejk profili.
2016 06 28
> cipelitza: > Meni su opsesivci i ljubomorci apsolutan turn off. Tko se ne zna ili ne zeli kontrolirat nek razguli za nekim kome je to super. Sto ne zelim da se radi meni, itekako pazim da ne radim drugima. Pogotovo osobi koju volim. > Obzirom na ispade..Ne razmisljas previse. Vec premalo. Ako uopce. > Zivjeli fejk profili. Potpisujem! :)
2016 06 28
bolesna ljubomora mi je negdje pri vrhu liste ubojica ljubavi. naravno...ako tu ljubav uopće postoji. po meni.. ne. kažeš: ne fali strasti, nježnosti, sexa, razgovora.... izgleda da svega tu ima osim povjerenja. u njega i sebe, što je najvažnije.
2016 06 28
kad bi ovo bio netko sa stvarnim problemom ja bih se još i angažirala....ne kužim kakav je to fetiš izmišljat probleme i bacat udicu po forumu...mi se, kao, posvađamo oko različitih mišljenja, a ona čita i umire od smijeha...? mdaj
2016 06 28
> ivalorena: > kad bi ovo bio netko sa stvarnim problemom ja bih se još i angažirala....ne kužim kakav je to fetiš izmišljat probleme i bacat udicu po forumu...mi se, kao, posvađamo oko različitih mišljenja, a ona čita i umire od smijeha...? mdaj :') Tema je level pro u how low can you go
2016 06 28
> cipelitza: > > ivalorena: > > kad bi ovo bio netko sa stvarnim problemom ja bih se još i angažirala....ne kužim kakav je to fetiš izmišljat probleme i bacat udicu po forumu...mi se, kao, posvađamo oko različitih mišljenja, a ona čita i umire od smijeha...? mdaj > :') > Tema je level pro u how low can you go eh.... ;)
2016 06 28
> katjab17: > I jos nesto me zanima vase misljenje dali vi mislite da postoje veze koje uspjevaju ozbiljno do kraja ako smo si prvi. Prve ozbiljnije veze,prvi sex sve sve sve u svemu da smo si prvi. Da li mislite dali to uspjeva na duge staze? Ne. Čak: apsolutno ne. </3
2016 06 29
Ljubomora ..hm big no no..vi ste cure sve ljubomorne na ove druge koje otvaraju teme...ee, a ko i vama brani trolat..hahaha
2016 06 30
pa šta ako je otvorila temu sa lažnog profila?Cura se željela povjeriti i malo porazgovarati no dušebrižnici poput Cipele moraju sve pokvariti svojim poganim jezikom
2016 07 06
> TanjaJurcevic: > pa šta ako je otvorila temu sa lažnog profila?Cura se željela povjeriti i malo porazgovarati no dušebrižnici poput Cipele moraju sve pokvariti svojim poganim jezikom Osjecam neki biterness. Kako napreduje kopipejstanje horoskopa s neta? A zicanje po inboksima? Ostavljanje lazih povratnih lopovskim profilima? Malo si mi nervozna, nemoj da se zabrinem.
2016 07 06
Čak i da nije navlakuša, što bi bila poanta teme? Kako bismo mi znale hoće li NJEMU pokretačica teme dosaditi? Hoće li se razići, ostati skupa...Hoće li on pobjeći sa prsatom Baricom, a ona s portirom iz Končara... Mislim da su to više domene gledanja u kristalnu kuglu, bacanja graha i viljušaka...Skidanja uroka i horoskopa.
2016 07 06
> corygan: > Čak i da nije navlakuša, što bi bila poanta teme? > Kako bismo mi znale hoće li NJEMU pokretačica teme dosaditi? Hoće li se razići, ostati skupa...Hoće li on pobjeći sa prsatom Baricom, a ona s portirom iz Končara... > Mislim da su to više domene gledanja u kristalnu kuglu, bacanja graha i viljušaka...Skidanja uroka i horoskopa. Otimas mi obozavateljicu. Sad ce tebi slat ljubavne poruke nasilnickog karaktera u inboks. Kmek.
2016 07 06
> cipelitza: > > corygan: > > Čak i da nije navlakuša, što bi bila poanta teme? > > Kako bismo mi znale hoće li NJEMU pokretačica teme dosaditi? Hoće li se razići, ostati skupa...Hoće li on pobjeći sa prsatom Baricom, a ona s portirom iz Končara... > > Mislim da su to više domene gledanja u kristalnu kuglu, bacanja graha i viljušaka...Skidanja uroka i horoskopa. > Otimas mi obozavateljicu. Sad ce tebi slat ljubavne poruke nasilnickog karaktera u inboks. Kmek. Ne mogu sad odgovarati na nasrtljive ljubavne poruke. Bacam grah da pomognem curi. Poslije ću tražiti konzumova jaja po kući, da skinem urok.
2016 07 06
1 2