Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Previse razmisljam ili?

hahaha Tanja, sta stvarno pogani jezik? ljubomorne osobe su nesigurne kao prvo, koje znaju istripovat sve i svasta i meni je to kao i razumim ljudima skroz OUT! No vej hoze, Sam post po sebi i razmišljanje je grozno zatucano ,traziti razlog za svađu i tripovanje ,kada je nema? hmm, racionalno do ibera! razmišljanja
2016 07 06
Mozda ju hrani kontriranje meni, makar pritom trumpa branila. Tesko da uopce zna ko je tek taj lik dodushe. Mozda ju hrani dijeljenje zlonamjernih savjeta poput ljubomora je zdrava za tebe partnera i vezu. Mozda se jednostavno rajca na price i tudje intime. Mozda sve navedeno.
2016 07 06
Brzo ste krenule s osudama :) Niste se zapitale da mozda iza moje nesigurnosti stoji nekakva trauma iz zivota.I iza moje "djetinjaste" brige hoce li se on mene zasititi ili ne kao i svaka vazna osoba u mom zivotu? Od vlastitih roditelja pa do udomiteljske obitelji pa i sve ostale blize obitelji jer sam ja necija POGRESKA. Sta je s onim da zena zeni treba pomagati? Jadne i ogorcene :) Ne cudim se za neke babe s krpica koje tu vise od 0-24 i samo pametuju i rasipaju mrznju. :) Nitko nije kriv sto je vama u zivotu dosadno. Izadite van i nadite nekakvu zanimaciju ;) to vase mudrovanje iza tipkovnice i te wannabe smjesne sale vise nisu zanimljive. Zaostajete drage gospode :)
2016 07 06
mogu ti napisati iz vlastitog iskustva. i ja sam bila prije u vezama i ljubomorna i posesivna i slično. više nisam...našla sam osobu kojoj vjerujem i koja se ponaša prema meni kao prema princezi. ne smetaju mi ni prijateljice ni povremeni izlasci nego mi je drago. nedavno smo se i oženili. eto. da je prava ljubav ne bi sumnjala i bila nesigurna....razmisli o tome.
2016 07 28
> AdAstra: > mogu ti napisati iz vlastitog iskustva. i ja sam bila prije u vezama i ljubomorna i posesivna i slično. više nisam ........ > da je prava ljubav ne bi sumnjala i bila nesigurna....razmisli o tome. Potpisujem ovo. ;) Podsvijest je mnogo zajebata stvar.
2016 07 30
Imam frendicu koja davi dečka..stalno sumnja u njega, propituje, sviđa mu se druga frendica, pa susjeda, pa baba s placa..i ona mrtva ozbiljna..žena fakat ima problem. Svi joj govorimo da je to ćuk u glavi..but nooo Al on je legenda..kaže joj da zna da ona ima problem s tim i da ju i takvu voli i prihvaća.. Eto, ako ti to šta pomaže jedno iskustvo.. Opusti se, popričaj s njim otvoreno i ako se volite bude sve ok...
2016 07 30
Od srca ti želim da živite sretno ever after.Ja sam ,osobno, skeptična prema prva i jedina vezama,naročito od muške strane.Ali,uvijek ima izuzetaka.Naravno da neće nimalo pomoći bezrazložna ljubomora,mene bi to ubilo u pojam i natjeralo u bijeg.
2016 09 27
> cipelitza: > > corygan: > > Čak i da nije navlakuša, što bi bila poanta teme? > > Kako bismo mi znale hoće li NJEMU pokretačica teme dosaditi? Hoće li se razići, ostati skupa...Hoće li on pobjeći sa prsatom Baricom, a ona s portirom iz Končara... > > Mislim da su to više domene gledanja u kristalnu kuglu, bacanja graha i viljušaka...Skidanja uroka i horoskopa. > Otimas mi obozavateljicu. Sad ce tebi slat ljubavne poruke nasilnickog karaktera u inboks. Kmek. ahaha,...ignor,...
2016 10 14
> TanjaJurcevic: > pa šta ako je otvorila temu sa lažnog profila?Cura se željela povjeriti i malo porazgovarati no dušebrižnici poput Cipele moraju sve pokvariti svojim poganim jezikom Nije lako provjeravati svaku temu da bi se nadovezalo na Cipeltzin post i smislilo nešto suprotno. Ebo te, Cipe, imaš svoju groupie girl na krpama :') Sad sam ljubomorna ;)
2016 10 14
1 2