Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Jedno pitanje ... ?

POzz, dali netko ima iskustva sa kremama i uljima za sunčanje koje ubrzavaju proces tamnjenja ... ? Vidim stalno na fejsu reklamiraju My Tan ulje i onaj balzan od mrkve ... Pa me zanima čisto da znam dali je netko probao i dali stvarno djeluje? Na fejsu stalno objavljuju slike zadovoljnih korisnica koje su kao jako potamnile već nakon tjedan dana.... Obično do sada sve što sam probala nije baš bilo dobro pa dali imate kakve preporuke .. ? Hvalaa :* :*
2016 06 28
Ja imam iskustvo da sam izgorila nakon ulja za sunčanje! S uljem pažljivo, tek kad dobiješ temeljnu boju.
2016 06 28
Meni su super Hawaiian Tropic proizvodi, imaju i ulja i one maslace za mazanje, al treba paziti s tim jer su faktori zaštite uglavnom puno niži.
2016 06 29
Nedavno sam kupila eveline akcelerator, bio u mülleru na akciji, 22 kn, pa reko da probam. I odličan je!
2016 06 29
Neću reklamirati, ali ovdje postoji jedna cura koja sama radi maslac za ubrzano tamnjenje na bazi prirodnih sastojaka, lani sam to kupila od nje i bila sam preoduševljena, ove godine sam ga opet nabavila. Inače, ovaj Eveline akcelerator je stvarno jako dobar i njega sam koristila par godina. Moram priznati da sam jako razočarana Lerbolariom i njihovim pekmezom koji je jako skup a ustvari samo boji kožu koja se kasnije ispere. Odličan je Olival pekmez za sunčanje (imam ga u ponudi po povoljnoj cijeni), jedan koristim a drugi prodajem jer sam se nakrcala prevelikom količinom preparata! :")
2016 06 29
Pridruzujem se zadovoljnim korisnicama eveline akceleratora 👍👌👍 ja ga stavim ispod ulja za suncanje, a kao ulje koristim domace napravljeno-naribaju se zeleni orasi, mrkve i sve se to stavlja u teglu sa maslinovim uljem. Ja ga drzim na vani na suncu oko mjesec dana, iscijedim i ulje je spreman za upotrebu. To ulje ima niski spf, ali meni je dovoljan. Jeftino, a efikasno! Mogu reci da niti jedna krema za suncanje mi nije dobra kao to ulje...koza mi bude mekana i hidratizirana, kao da nije bila na suncu 😎
2016 06 29
Obavezno se prvih par puta namažem s nekim faktorom, jer na skroz bijelu kožu ćeš s akceleratorom pocrvenit. Nakon 3. puta recimo, na putu do plaže namažem se s faktorom i ostatak vremena s akceleratorom i to evelinovim. Vidim da su ga cure prepoznale koliko je dobar, i to s razlogom!!
2016 06 29
> Adriana90: > Obavezno se prvih par puta namažem s nekim faktorom, jer na skroz bijelu kožu ćeš s akceleratorom pocrvenit. > Nakon 3. puta recimo, na putu do plaže namažem se s faktorom i ostatak vremena s akceleratorom i to evelinovim. Vidim da su ga cure prepoznale koliko je dobar, i to s razlogom!! Hvala na ideji za Evelin! :)
2016 06 29
Hmm.. hvala svima na komentarima, definitivno ću probati s ovim eveline :D jedva čekam :D
2016 06 29
Ja imam prirodno malo tamniju kožu koja dobro podnosi sunce, ali godinama sam uzimala u dm-u one neke tablete sa beta karotenom (ne sjećam se sad kako su se zvale, bila je žuta i narančasta kutijica) i uz njih bih manje pocrvenila, a i boja mi se puno dulje zadržala. Sad pijem sok od mrkve i jedem puno više sirove mrkve, ne uzimam ništa drugo, pa ćemo vidjet. Kažu da je super, pa ćemo provjerit. Što naravno ne znači da se sad mogu pržiti satima na suncu bez pauze. Ulja su dobra tek kad već imaš osnovnu boju, ne kad si još blijed. Recimo, moji koriste godinama obično maslinovo ulje. Meni to smrdi, ali stvarno onome tko ima dobru podlogu daje neku ljepšu boju.
2016 06 29
BiobAza pekmez def meni najbolji Ne izgori koza a vidi se promjena odmah Ali vidila sam na fejsu may tan bas i mene zanima
2016 06 29
I mene iskreno jako zanima My tan pa ako je netko probao nekaa se javi :D
2016 06 29
> zanaZG: > Ja imam prirodno malo tamniju kožu koja dobro podnosi sunce, ali godinama sam uzimala u dm-u one neke tablete sa beta karotenom (ne sjećam se sad kako su se zvale, bila je žuta i narančasta kutijica) i uz njih bih manje pocrvenila, a i boja mi se puno dulje zadržala. Sad pijem sok od mrkve i jedem puno više sirove mrkve, ne uzimam ništa drugo, pa ćemo vidjet. Kažu da je super, pa ćemo provjerit. Što naravno ne znači da se sad mogu pržiti satima na suncu bez pauze. Ulja su dobra tek kad već imaš osnovnu boju, ne kad si još blijed. Recimo, moji koriste godinama obično maslinovo ulje. Meni to smrdi, ali stvarno onome tko ima dobru podlogu daje neku ljepšu boju. Prije par godina je bip prilog u Oprah showu sa onim dr. Philom: nekoj zeni su testno opekli kožu UV lampom na ruci, i fotografirali nastalo crvenilo. Potom je žena dva tjedna svaki dan jela zlicicu ili dvije KONCENTRATA RAJČICE, onog za kuhanje kojeg ima u svakom dućanu za kupiti. ,:) Onda su joj opet išli namjerno "opeci" kožu UV lampom na drugom mjestu, i rezultat je tada bio tek jedva primjetna mrljica.:O Kome se da može proguglati stare priloge, ja sam sad na mobu pa baš i nemrem. Otada se svako ljeto sopam rajcica-pastom da sprijecim opekline. :O
2016 06 29
> bora1990: > BiobAza pekmez def meni najbolji > Ne izgori koza a vidi se promjena odmah > Ali vidila sam na fejsu may tan bas i mene zanima Potpisujem! S obzirom da imam malog bebaca idem na more ujutro do 10 h i popodne od 17 h i sa tim pekmezom sam bas pocrnila bez ikakvog crvenjenja prije, rezultati se stvarno vide nakon dan dva.😉😉
2016 06 30
U Bipi je rasprodaja na Biobaza proizvode još par dana! :D
2016 07 05
1 2