Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Čišćenje ormara - kako ide vama?

Pozdrav! Ponukana svojim današnjim iskustvom, palo mi je napamet pitanje da li sam samo ja takva ili nas ima još? Nakon duuuugog psihičkog pripremanja odlučih očistiti svoj divni krasni i ljubljeni ormar <3 ne znam zašto, ali jako teško mi pada odvojit se od krpica koje nikad nisam nosila :/ imaju neke koje već godinama stoje i čekaju "bolje dane" ali ti dani nikako da dođu... I danas sam napokon uspjela sama sa sobom dogovorit se: što nisam nosila zadnjih godinu dana, neću ni nosit! I mogu vam reć da napokon u ormaru ima nekog reda :D Da li i vi imate dvoumica što izbaciti iz ormara? Ili staviti u prodaju? Jesam li ja jedina koja se ne želi razdvojiti od majice iz 5.og razreda iako sada imam 24 godine? :D Koje su vaše "metode eliminacije" krpica iz ormara?
2016 06 29
Kad kupim nešto novo,nešto ide van. I ono što nisam duže nosila,ide u prodaju. Neke su stvari nove,a ne nosim i isto idu u prodaju kao moj višak,a nekom će se posrećiti da kupi kvalitetnu stvar novu i povoljnije plati nego u dućanu. :)
2016 06 29
ja nemam s tim problema ono sto ne nosim odmah odvojim,nisam nikada bila previse vezana za robu,ali ono sto mi se sviđa onda to iznosim , pogotovo te koje sam kupila ili dobila i nikad stavila na sebe , stvarno nije mi bed staviti u prodaju ,pokloniti ili dat frendicama ;)
2016 06 29
Eh, mogla bih probat i to da kad svaki put uzmem nešto novo, nešto staro ode van :) A blago tebi što možeš tako, ja moram vjećat sama sa sobom xD al definitivno kad odlučim da ide van, onda nema više vraćanja nazad :D
2016 06 29
Nikad nisam bila vezana za krpe. Jednostavno ako nisam nosila nesto duze vrijeme, a ne cini mi se da cu nositi ide u prodaju ili dajem nekome. 2 puta godisnje imam ciscenne ormara tako da uvijek bude reda nekakvog :)
2016 06 29
super super :D haha izgleda da ipak jesam jedina sa problemom vezanja za stvari :)
2016 06 29
Nisi jedina hahhaa imam i ja taj problem.al evo jucer sam jedan ormar rijesila.bio pun sada ima manje od pola.nesto ce ic u prodaju a nesto cu popalit.a i ovdje prodaja mi slabo ide.cjene sam.snizila ali nista.imam jos jedan ormar rijesit i nadam se da cu i njega prepolovot jer je pun
2016 06 29
Doma mi kaos s robom,nikako uhvatit vremena ali moram sortirat ljetnu robu,jer ima toga sto uopce ne nosim,mozda nesto stavim na krpice a ostalo ide u karitas jer bas moram mjesta napravit,nevolim zakrčen ormar a znam da nesto uopce necu nosit,samo prasinu skuplja...nisam vezana za materijalno,jedino imam neke majice koje se mogu kupit samo u Londonu ,Cyberdog marka,mozda nekome poznato,to mi partijanerice znamo :D imaju onako futuristic style neon ,skroz drugacije i tu robicu sigurno nedam jer tesko bi ju nabavila, a za ostalo mi je svejedno.
2016 06 29
e sad mi je malo lakše jer nisam jedina haha :D to je lijepo kad se roba pokloni u karitas, uvijek ima netko kome treba :) moja nikad ne stigne do tamo jer se uvijek nađu frendice ili sestrične kojima se jaaaako nešto sviđa pa razgrabe sve hahaha :D al eto, danas sam si dala truda i ustvari stavila i stvari u prodaju :D
2016 06 29
takve stvari od kojih se ne mogu ili ne zelim odvojiti nosim po doma dok ne budu za smece :D
2016 06 29
> lucija992: > e sad mi je malo lakše jer nisam jedina haha :D > to je lijepo kad se roba pokloni u karitas, uvijek ima netko kome treba :) moja nikad ne stigne do tamo jer se uvijek nađu frendice ili sestrične kojima se jaaaako nešto sviđa pa razgrabe sve hahaha :D al eto, danas sam si dala truda i ustvari stavila i stvari u prodaju :D Tako i kod mene haha. Imam puno stvari isto koje su jedva nosene a jako su ljepe i znam da ih necu nositi opet mi je nekako lakse pokloniti frendici za badava nego jeftino prodati na krpicama, neznam zasto :') valjda jer znam da ide u dobre ruke :)
2016 06 29
Jedan dio robice mami, jedan dio robice na krpice, jedan dio robice poklonim..i nikad mi nije žao.. :") <3
2016 06 29
Lako se odvojim. Nešto na krpice, nešto u smeće, nešto na poklon. Nema smisla skupljati... ali moja mamaaaaaa :o znala sam svu robu u vreće staviti, a ona sve izvadila...kao, dobro je...nosit će. Ne moram ni spomenuti kako čuva odjeću od prije 30ak i više godina. U malom stanu :/ I nikad ne obuče ništa od toga.
2016 06 29
hahaha ili to kod frendice je blizu pa ako i zatreba, možeš posudit nazad ;) heheh, šalim se malo :) al da, svakako mi je lakše kad tako nekome poklonim :D a ovo za čuvanje odjeće i do 30 godina...pa da nema krpica, vjerojatno bih i ja tako završila :D ovak kad koju kunu zaradim, opet bude lakše nekako :) znači ima nas svakakvih :D neka, nekako mi je sada lakše kad znam da nisam jedina koja ima problem :) a vama cure svaka čast koje se lako odvajate :D
2016 06 29
> flapperLust: > ja nemam s tim problema ono sto ne nosim odmah odvojim,nisam nikada bila previse vezana za robu,ali ono sto mi se sviđa onda to iznosim , pogotovo te koje sam kupila ili dobila i nikad stavila na sebe , stvarno nije mi bed staviti u prodaju ,pokloniti ili dat frendicama ;) Ovo je antireklama-teško se odvajam lol, ma odvajam se lako, samo kupi :D Zato navali narode x-)
2016 06 29
1 2 3