Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Čišćenje ormara - kako ide vama?

hah, dobro, nek to shvati kak tko hoće :)
2016 06 29
ja svaki dan nešto pospremam, sortiram i preslagujem, tako se rješavam stresa nijedna nije spomenula bolju i ljepšu polovicu- što sve imate svoje samostalne ormare- nisu vam se gospoda uselila unutra i zauzela police ?? :)
2016 06 29
> sanjaurban: > ja svaki dan nešto pospremam, sortiram i preslagujem, tako se rješavam stresa > nijedna nije spomenula bolju i ljepšu polovicu- što sve imate svoje samostalne ormare- nisu vam se gospoda uselila unutra i zauzela police ?? > Ja volim imati samo svoj ormar.... 8-)
2016 06 29
baš sam ljubomorna, ova smetala samo razbacuju i ne znaju izvaditi majicu iz sredine hrpe ]:)
2016 06 30
Hahaha.....
2016 06 30
Hahaha jest jest, kod mene je jedna polica njegova...sve ostalo moje :D i svaki dan se iscudava kolko robe ja mogu imat hahah :)
2016 06 30
Ooooo,to se oni uvijek čude :)
2016 06 30
Uvijek je prigovarao da koliki ja imam ormar,a onda sam se lijepo odselila,pa sad ima čitav ormar prazan za sebe! 8-) ,:)
2016 06 30
> SilaVila: > Uvijek je prigovarao da koliki ja imam ormar,a onda sam se lijepo odselila,pa sad ima čitav ormar prazan za sebe! 8-) ,:) x-) :')
2016 06 30
Ja se prelako rješavam stvari (osim par omiljenih krpica)...sjetim se nekog komada i nakon dvije godine što sam ga se riješila i mislim se ma zašto sad bi mi baš dobro došao
2016 06 30
Ja cesto cistim ormare, jer obozavam to raditi! :-) Toliko to volim da to radim i ostalim ukucanima, ali cak i tetama i prijateljicama kada me zamole. :") Volim preglednost u ormaru. U zadnje vrijeme se vodim onime- sto mi je malo ili sto me ne veseli vise prodam/darujem, a ono sto mi drago srcu ostaje jos neko vrijeme- pa makar i za ukras! :-)
2016 06 30
> SilaVila: > Uvijek je prigovarao da koliki ja imam ormar,a onda sam se lijepo odselila,pa sad ima čitav ormar prazan za sebe! 8-) ,:) e ta ti je na mjestu, dobro je imati na pameti!
2016 06 30
Sad bi on da ga opet napunim,hihihi......ali neću ]:)
2016 06 30
> SilaVila: > Sad bi on da ga opet napunim,hihihi......ali neću ]:) bolje ti osiguraj ormar(činu) i ostavi policu viška, pa ako neki hoće na to pristat OK, vjerujem da bi se našla neka skromna duša kojoj su dosta dvoje traperice i tri majice :o
2016 06 30
> sanjaurban: > > SilaVila: > > Sad bi on da ga opet napunim,hihihi......ali neću ]:) > bolje ti osiguraj ormar(činu) i ostavi policu viška, pa ako neki hoće na to pristat OK, vjerujem da bi se našla neka skromna duša kojoj su dosta dvoje traperice i tri majice :o Ako je dobar,spremna sam dati i pola ormara! 8-)
2016 07 03