Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Pomagajte :D

Baš nekak jako volim kad krpičarka otvori ovakvu smušenu temu i više je nema! A sad si mi gruntamo i gruntamo... :P :P
2016 06 30
> mirnaz: > :') :') :') :') > "u jednoj ustanovi" > "ta okupljanja" > "sviđam mu se karakterno" > "ja i prijateljica smo zajedno" > joooooooooooooooooooooooj, nasijah se :-D imam, dodue dva pitanja: kakva je to ustanova i što je psp? Iz konteksta o bubamarcu reklo bi se prijatelji s povlasticama. Mali bi omastio brk.
2016 06 30
aaaaaaaaaa, zahvaljujem :-D totalno ne znam "lingo" koji se koristi na okupljanjima u ustanovama :-)
2016 06 30
Ne znam jel bi se smijala ili plakala? OMG hahahahha
2016 06 30
Hahahah, kasno sam pisala, ne bih ni ja sama pola tog razumjela. Javio se mojoj bivšoj frendici jer je sumnjao da sam dobra još s njom, a ja sam ga tu noć baš pitala za nju, a on ju je pljuvao, a nisam ni ja ostala suzdržana. Frendice su od prvog dana protiv njega jer im se čini ženskaroš i jer je 3 godine stariji od mene, a u ovim godinama to puno znači, iskusniji je.. Od prvog dana ne žele čuti za njega i smatraju da me samo želi iskoristit. Kaže da zbog daljine ne možemo bit zajedno jer tako ne može funkcionirati, a sada smo prijatelji s povlasticama, a to smo postali dan nakon prekida. Zamršena je situacija sama od sebe. Tražila sam vas mišljenje, jer više ne znam što da radim :D
2016 06 30
Znam ja BJEŽIIIIIIIIIII...TAKO TI MLIJEKA U PRAHU
2016 06 30
> MissclassyZG: > Hahahah, kasno sam pisala, ne bih ni ja sama pola tog razumjela. > Javio se mojoj bivšoj frendici jer je sumnjao da sam dobra još s njom, a ja sam ga tu noć baš pitala za nju, a on ju je pljuvao, a nisam ni ja ostala suzdržana. > Frendice su od prvog dana protiv njega jer im se čini ženskaroš i jer je 3 godine stariji od mene, a u ovim godinama to puno znači, iskusniji je.. Od prvog dana ne žele čuti za njega i smatraju da me samo želi iskoristit. > Kaže da zbog daljine ne možemo bit zajedno jer tako ne može funkcionirati, a sada smo prijatelji s povlasticama, a to smo postali dan nakon prekida. Zamršena je situacija sama od sebe. > Tražila sam vas mišljenje, jer više ne znam što da radim :D Sad je sve jasnije. A mi već krenule u teorije zavjere o kultu, frendici koja to možda i nije i raznim ustanovama:D Nego, ako ti je do nečeg ozbiljnijeg, ovo nije opcija za tebe. Ako ti je lik ok, a tebi je samo do neobavezne zabave-uživaj. Ne moraš nikome polagati račune.
2016 06 30
Da želi s tobom vezu...ostao bi s tobom i daljina nebi imala veze... Ali...ostavio te u pričuvi...jer na taj način može dobiti što želi....a nakon toga..bojim se... Znači...frendice imaju pravo... Traži drugog..
2016 06 30
Ma vjerujem i ja da je tako, ali privlačan je pa mu ne znam reći ne, a bojim se da se ne zaljubim pa da to postane još gore. Uz sve to, dolazi iz imućnije obitelji, cijela rodbina mu je "netko i nešto" pa se točno vidi da misli da je nešto. Katastrofa. Hvala vam cure :*
2016 07 01
Sad je tema otisla u krivom smjeru, bezveze... ,:)
2016 07 01
ja još uvijek ne kužim ovo s frendicom XD vald je sada meni kasno,,,,, a to za lika, steraj to u pm
2016 07 09
1 2 3