Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da je meni stomaraka(150 kuna)

Taman da ću doći do kraja teme, kad nestade. Elem, brižna prijateljica skuplja za bolesnu prijateljicu i majku joj 150 kn. Jer jedna od njih, ako ne i obje, imaju rak. I tih 150 kn je ona dala njima, da ih spasi, pa je sad u minusu. I veli žena kako su eto neke dale odjeću, ali nije to to. Njoj treba baš tih 150 kn. Ja taman da ću za netbenking, kadli nestade tema. Eto, ne zapamtih ni ime te brižnice koja je otvorila temu.
2016 07 01
diiii miii jeeee pooooosssstttt? *ebem te, forume. Odustajem.
2016 07 01
ne odustaj, zalijepi opet.... hjao ovo je za sjest i plakat ....netko se dobro sprda
2016 07 01
Saro, you light up my life :* :D Ono, baš jučer kontam kako dugo nije bilo tih nekih akcija za bolesnu prijateljicu, stričeve, tetke od daidžiničine zaove i to. I eto je na. I znaš ono, ni 5 ni 6 nego rak. Pa jebemliti.
2016 07 01
Kako sam vec i napisala, jedina osoba koja je bolesna je Valentina, ali u glavu.
2016 07 01
> SaraKedavra: > diiii miii jeeee pooooosssstttt? > *ebem te, forume. Odustajem. nemoj molim te odustati, samo kukavice odustaju, jaka si ti <3 <3 <3 neuništiva :)
2016 07 01
ijao,moze li ko da temu nađe na internete? sve ću da dam i marke i evre i kune ako treba 8-)
2016 07 01
Ja baš da ću uz kaficu vidit što novopečeni profil kaže...kad ono ćorak :s
2016 07 01
K'o za vraga, nisam zapamtila ni ime profila. Znam da je bilo Valentina nešto(neki brojevi). I taman da je pohvalim kako je hrabro potrošila 150 kn na frendicu(i mamu joj) koja je bolesna od raka, pokretačica ubije temu. Ali divno mi je bilo kako je ona nova, ali izguglala je forum i čitala teme pa eto. Bed je što nije izguglala i Klaića usput.
2016 07 01
Ona je "doprinjela" a mi joj nismo vjerovale. (glasno plače za nizozemskom)
2016 07 01
Rekla mi je u inbox ime cure( neću ga pisati da ne bi bezveze nečije ime povlačile po forumu) i udrugu koja organizira humanitarnu. Sve se to da provjeriti :)
2016 07 01
Naravno da se da. Najjakije su kad misle da će im proći to što su zamislile. (mačor s profilne gleda i osuđuje)
2016 07 01
saro, ti idi tamo nekamo i uvjeri se da ljudi zaista postoje i da im je ona pomogla, posvjedoči na forumu, a mi ćemo onda skupiti tih 150 kn i vratiti joj uloženo. jer to je ona sama dala, nije fer. :o
2016 07 01
Ma dala je ona i više ali traži samo 150. Zamisli tu razinu empatije i humanosti. Ridam od ganuća.
2016 07 01
Po pismenosti se nebi čudila da je to ona !
2016 07 01
1 2