Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

HITNO tražim haljinu za vjenčanje,veličina S!

Boja je nebitna Imam manje od 24 sata da nađem haljinu za vjenčanje Neka cijena bude pristupačna Molim Vas lijepe i elegantne haljine Ne moraju biti dugačke Boja nebitna Slike stavite tu pa Vam se javim ☺ Hvala unaprijed
2016 07 05
Boja nebitna, a veličina još nebitnija?! :') S obzirom na omjer Vaših pozitivnih, negativnih i neutralnih ocjena, ja se uopće ne bih upuštala u suradnju s Vama.
2016 07 05
Haha, Flapper , dobro sme nasmijala. :) Moja kćer ( još je mala) isto govori aljina. :D
2016 07 05
jer ovo neka suicide bomber tema? :-D jedna laže i mulja, druga krivo tegira i preprodaje, u tandemu traže raznobojnu haljinu veličine s-42 u manje od 24 sata. pa, oplakah! ,:) :') ,:) :')
2016 07 05
Dobro te krenulo, ovim tempom stigneš-))
2016 07 05
Seljaštvo Hvala ženama koje su se javile i pokušavaju mi pomoći A hvala i vama koje ste glavne u svakoj temi,iako nažalost ne zanimljive pa odoh naći svoju haljinu (boja nebitna,veličina još nebitnija-kao i vi) Oplakah,jel
2016 07 05
ne idi, pricaj nam, kome si se uvalila na svadbu u zadnji tren :')
2016 07 05
Ako je hitno, pravac dućan.
2016 07 05
> cipelitza: > ne idi, pricaj nam, kome si se uvalila na svadbu u zadnji tren :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 07 05
Draga otvaračice teme, šalu nastranu, ali ako nešto tražiš valjda je logično da staviš barem broj..jer ovako na neozbiljni post je neozbiljno očekivat ozbiljne ponude...sad bi se sve krpičarke trebale razbacat ponudama od s do xxl ili pak tražit nekog da podijeli tvoje mjere...ne kužim zbilja .. A jesi oplakala ti il druge to je potpuno nebitno, svi imaju pravo plakati..eto, ukratko, a sad se ljuti ako želiš
2016 07 05
> Nikkyxo: > Tužno je sto se bavite drugim ljudima. I provodite vrijeme komentirajuci druge. Tvoje krpe ionako nitko ne želi cipelitza Zeno,sama si sebe servirala ,imas tagova svih vrsta ,i još si bezobrazna,sta je s tobom? reci da ne znaš da su fals tagovi zabranjeni i slike s neta?
2016 07 05
> Nikkyxo: > Ne želim vise ništa komentirat, poslala sam curi sliku jer sam mislila da traži za ozbiljno nisam očekivala napade i toliko postova. Samo sam ponudila svoj artikl... meni se više čini da je Hitnoj malo dosadno ...da stvarno traži haljinu u manje od 24 sata sigurno da bi je našla ovako..a da mi je vidjet i taj ekspres od dostave..možda da joj netko na vrata donese do 16 sati da stigne uskladit cipele i torbu...jeaaaaaa baš A do sada što sam vidjela kad su cure stvarno lijepo tražile svi su normalno i lijepo pomogli...
2016 07 05
Slažem se Majalike...nema šanse da neznam koja služba vozi ...u 24 sata...radim taj posao sve ide prvo u ZG onda dalje na dostavu ...mozda dhl ili intime oni jedini imaju avione😝
2016 07 05
Bogme, negativnih i neutralnih lijep broj. A ona još jaše prerijom...
2016 07 05
> Tina2108: > Boja je nebitna > Imam manje od 24 sata da nađem haljinu za vjenčanje > Neka cijena bude pristupačna > Molim Vas lijepe i elegantne haljine > Ne moraju biti dugačke > Boja nebitna > Slike stavite tu pa Vam se javim ☺ > Hvala unaprijed Budući da ti hitno treba, a iz Osijeka si...zašto u tražilicu ne ukucaš "haljine Osijek"? Pa pošalješ upite curama čije ti se haljine svide? E da..i kad budeš dogovarala primopredaju, ugovori mjesto sastanka neki parkić? ili neko mjesto gdje imate visoko drveće bujnije krošnje..onak, znaš, radi sunćanice..da te curke čekaju u hladovini, ak se ne budeš držala dogovora :P
2016 07 05
1 2 3 4 5