Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

jel jedino mene prave budalom ili?

> corygan: > > anamajic14: > > > corygan: > > > > anamajic14: > > > > > harpo31: > > > > > Dogovori se nakon uzimanja cijena i slanje, dakle točan iznos uplate i način slanja u tom iznosu. Je li možda riječ o poštarini a ne ciganjenju? > > > > nije mila tu sam već 4g tako da znam kupiti i prodati ovdje je riječ o teškoj debilani,ono kao mačka neće skonrat da sam digla 20kn > > > Mislim, što reći...I onda ti je uopće bed uplatiti jer, ako je spremna na to, bog te pita hoćeš li uopće vidjeti uplaćeni predmet. > > za mene je isti moment tu završena suradnja,ne bi uplatila ni da mi je zadnja,onda mi se još izmotava ...ono bljuuuv > Ovo je zbilja nova razina seljaštva. > Level-dno kace. iml kraja u pm :') ,:(
2016 07 05
ugl,Ana nemoj nista uplačivat ,jer bi mogla reci ,a niste uplatila cijeli iznos,mudriijašica!! ja bi joj u box rekla, zasto si digla cijenu ? Isla sam uplatit ,a kada ono hop cijena ?!
2016 07 05
da li si je barem počastila biranim riječima samo za vaša 4 uha u inboxu? ako nisi... mogu ja umjesto tebe?? :D :D :D :') :') ]:(
2016 07 05
joj i ja bi ...berba ušiju 😂😂😂😂
2016 07 05
> dankamilasic: > da li si je barem počastila biranim riječima samo za vaša 4 uha u inboxu? > ako nisi... mogu ja umjesto tebe?? :D :D :D > :') :') ]:( jesil sumnjala,riješila sam mačku u inboxu,taman pms u pitanju tako da će muž odanut...e al brate 10kn ono dno dna... :') :') :') :') :@
2016 07 05
> flapperLust: > ugl,Ana nemoj nista uplačivat ,jer bi mogla reci ,a niste uplatila cijeli iznos,mudriijašica!! > ja bi joj u box rekla, zasto si digla cijenu ? Isla sam uplatit ,a kada ono hop cijena ?! ma jok,odmah sam joj čitabu puknula u inbox,ono brate pa gdje ćeš meni to radit kad sam varena i pečena ovdje,prošla sve moguće kombinacije i sheme :')
2016 07 05
Stvarno moras imati oci i na leđima :@
2016 07 05
> anamajic14: > > flapperLust: > > ugl,Ana nemoj nista uplačivat ,jer bi mogla reci ,a niste uplatila cijeli iznos,mudriijašica!! > > ja bi joj u box rekla, zasto si digla cijenu ? Isla sam uplatit ,a kada ono hop cijena ?! > ma jok,odmah sam joj čitabu puknula u inbox,ono brate pa gdje ćeš meni to radit kad sam varena i pečena ovdje,prošla sve moguće kombinacije i sheme :') :') :') mene s 'našla
2016 07 05
> Majalike: > Pa ne kužim ništa ovdje...prvi put ovo čujem..kad pošalješ upit znaš valjda koliko je artikal..kako ga može dizat?? Zasto ne bi mogla? Udjes u "edit" oglasa i fino promijenis iznos napisan u rubrici cijena.
2016 07 05
Mislim da je to dno dnoova
2016 07 05
> anamajic14: > > Majalike: > > Pa ne kužim ništa ovdje...prvi put ovo čujem..kad pošalješ upit znaš valjda koliko je artikal..kako ga može dizat?? > možeš možeš,znači ja vidim jednu cijenu,u inboxu uzmem podatke da uplatim,ulogiram se na net banking da izvršim uplatu odem opet na artikl da provjerim cijenu kad ono suprise cijena viša tj promjenjena nakon našeg dogovora... Ja obično ne provjeravam jer znam koliko je pisalo. Dakle ja bih uplatila i ne bi ni skužila..al doduše upitam u inbox prije pa ako bi mi rekla više postupila bi kao i ti..a to je..gotova suradnja Samo ne kužim kako se izmotava?
2016 07 05
> cipelitza: > > Majalike: > > Pa ne kužim ništa ovdje...prvi put ovo čujem..kad pošalješ upit znaš valjda koliko je artikal..kako ga može dizat?? > Zasto ne bi mogla? Udjes u "edit" oglasa i fino promijenis iznos napisan u rubrici cijena. Pa naravno da možeš, ali to mi je toliko idiotično da ne mogu povjerovat.. Al da, meni je to napravila ona Nevena..ma kako je svi zovu ovdje..što je na crnoj listi bila pa otvarala teme..doduše ako nije varala već bila biser ko što je to nije za crnu listu
2016 07 05
Eto, dakle sad se sjetih, ali ne tako da je podigla cijenu na artiklu već npr..bila suknja 30 kn, reko može mjere..do kraja dana dođu mjere..i uvjet da se mora kupit i lančić za 15 kn uz suknju, znači 45 kn sve.. ja??? Nešto sam komentirala i na tom stalo.. Ujutro je ...ne znam suknja 60 kn, znači više nego pojedinačno suknja i lančić, ali na poklon šalje taj isti lančić...komedija Ja opet?? A ona meni da tko mi je kriv da nisam jučer kupila za 30, sad je 60???? Ajojjjj Reko, hvala ne bih surađivala i nemojte mi slat nikakve poruke..i nije stvarno
2016 07 05
Majo,užas. :) Cijenu treba unaprijed dogovoriti,pitati koliko točno treba uplatiti. I ja kad pošaljem podatke za uplatu uvijek naznačim točan iznos koji se treba uplatiti -sve treba biti jasno. :)
2016 07 05
> Majalike: > > cipelitza: > > > Majalike: > > > Pa ne kužim ništa ovdje...prvi put ovo čujem..kad pošalješ upit znaš valjda koliko je artikal..kako ga može dizat?? > > Zasto ne bi mogla? Udjes u "edit" oglasa i fino promijenis iznos napisan u rubrici cijena. > Pa naravno da možeš, ali to mi je toliko idiotično da ne mogu povjerovat.. > Al da, meni je to napravila ona Nevena..ma kako je svi zovu ovdje..što je na crnoj listi bila pa otvarala teme..doduše ako nije varala već bila biser ko što je to nije za crnu listu Ma daj. Idioticno. Kul.
2016 07 05