Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

jel jedino mene prave budalom ili?

> ivalorena: > > Majalike: > > > ivalorena: > > > > Majalike: > > > > Da, sorry, skužila sam da je to moj bed, neki dan sam pošla brisat jer me jedna cura upozorila lijepo za razliku od tebe...al smetnula s uma skroz..eto, da, za to sam kriva..pobrisah sada > > > > Sigurno je to razlog da me tako napadaš... > > > > I ne vidim koga sam prozvala u prepričavanju jednog događaja koji je stvarno bio takav... > > > pošla si brisat....daj ne pravi se mutava i prestani sveticu izigravati. > > > jer sigurno tvoj grijeh nije strašan. prodavanje nedozvoljenih artikala. ima i gorih problema na stranici, jel da? ali znaš oplesti po drugima, divota jedna. krivi tagovi i slike s neta, to su pravi problemi, to su zlikovke. ne ti. ma jok. > > Ivalorena, tvoja agresija je mrvicu već pretjerana...ajd se malo skuliraj... > > Ako ja nisam dobila pozivnicu i samim tim tebi užasno smetam i živiciram te..????daj pokaži mi tvoje silne pozivnice jer svi samo žele čuti tvoje mišljenje o meni ( fakat sam i popularna postala vauu) > > Ajd popij čaj ( nemoj kavu da te još više ne uzbudi) i pomalooo... > daj odi se malo bućni, more je famozno. odvedi djecu na kupanje, preživjet će forum i bez tvojih komentara na svakoj temi..... > i ne prodavati zabranjene artikle. ne, ne. to zabranjeno. pročitaj pravila stranice. Slažem se, more super..ak se sretnemo tebi čaj meni kava i sve pet.. A inače..šta ću kad nemam život...-)
2016 07 06
samo ti popij i čaj i kavicu.....ja pijem samo s frendicama. al hvala ti lijepo na pozivu. adio! i pročitaj pravila.... :)
2016 07 06
1 2 3 4