Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

jel jedino mene prave budalom ili?

> SilaVila: > Majo,užas. :) > Cijenu treba unaprijed dogovoriti,pitati koliko točno treba uplatiti. I ja kad pošaljem podatke za uplatu uvijek naznačim točan iznos koji se treba uplatiti -sve treba biti jasno. :) Slažem se, ali ova korisnica je baš posebna kao što većina cura već zna!!!-)
2016 07 05
Nije mi se ovo dogodilo prvi put,ne znam sta bi rekla ali samo znam da mi vrijedja inteligenciju radije bi da mi kaže dignut cu cijenu nego ovako djiberski kao neću shvatiti.
2016 07 05
> cipelitza: > > Majalike: > > Pa ne kužim ništa ovdje...prvi put ovo čujem..kad pošalješ upit znaš valjda koliko je artikal..kako ga može dizat?? > Zasto ne bi mogla? Udjes u "edit" oglasa i fino promijenis iznos napisan u rubrici cijena. Dno
2016 07 05
> Majalike: > Eto, dakle sad se sjetih, ali ne tako da je podigla cijenu na artiklu već npr..bila suknja 30 kn, reko može mjere..do kraja dana dođu mjere..i uvjet da se mora kupit i lančić za 15 kn uz suknju, znači 45 kn sve.. ja??? > Nešto sam komentirala i na tom stalo.. > Ujutro je ...ne znam suknja 60 kn, znači više nego pojedinačno suknja i lančić, ali na poklon šalje taj isti lančić...komedija > Ja opet?? > A ona meni da tko mi je kriv da nisam jučer kupila za 30, sad je 60???? Ajojjjj > Reko, hvala ne bih surađivala i nemojte mi slat nikakve poruke..i nije stvarno jel tebi hrvatski materinji jezik.........? i šta ti koga imaš prozivati, prodaješ nedozvoljene artikle.........
2016 07 05
> ivalorena: > > Majalike: > > Eto, dakle sad se sjetih, ali ne tako da je podigla cijenu na artiklu već npr..bila suknja 30 kn, reko može mjere..do kraja dana dođu mjere..i uvjet da se mora kupit i lančić za 15 kn uz suknju, znači 45 kn sve.. ja??? > > Nešto sam komentirala i na tom stalo.. > > Ujutro je ...ne znam suknja 60 kn, znači više nego pojedinačno suknja i lančić, ali na poklon šalje taj isti lančić...komedija > > Ja opet?? > > A ona meni da tko mi je kriv da nisam jučer kupila za 30, sad je 60???? Ajojjjj > > Reko, hvala ne bih surađivala i nemojte mi slat nikakve poruke..i nije stvarno > jel tebi hrvatski materinji jezik.........? > i šta ti koga imaš prozivati, prodaješ nedozvoljene artikle......... Ne kužim šta si se nabrijala..koje nedozvoljene artikle i kakve veze ti imaš uopće sa gore navedenim????
2016 07 05
Da, sorry, skužila sam da je to moj bed, neki dan sam pošla brisat jer me jedna cura upozorila lijepo za razliku od tebe...al smetnula s uma skroz..eto, da, za to sam kriva..pobrisah sada Sigurno je to razlog da me tako napadaš... I ne vidim koga sam prozvala u prepričavanju jednog događaja koji je stvarno bio takav...
2016 07 05
To je bilo i prije ,tocno se sjecam prije 2-3 godine kad sam mislila kupiti torbu koja je stajala 150 kn i sve ok, dogovor i kad ujutro torba narasla na 200kn , ma daj takve muljorije nista od kupovine i cao daci
2016 07 05
> anamajic14: > > dankamilasic: > > da li si je barem počastila biranim riječima samo za vaša 4 uha u inboxu? > > ako nisi... mogu ja umjesto tebe?? :D :D :D > > :') :') ]:( > jesil sumnjala,riješila sam mačku u inboxu,taman pms u pitanju tako da će muž odanut...e al brate 10kn ono dno dna... :') :') :') :') :@ ma nisam sumnjala... ja bih još jedino pms-u dodala ove vrućine, bliskoistočnu situaciju, živi zid i blokirane.... pa ako to preživi, zaprijetila bih joj novim nastavkom sage o sulejmanu veličanstvenom :D
2016 07 05
Uvijek prije dogovori cijenu sa slanjem..i onda joj reci da li ćeš kupiti ili ne..imaš napisan iznos od prodavača..a o prodavaču koji diže cijene na takav način nisam još čula..nebi takvu suradnju..
2016 07 05
> Majalike: > Da, sorry, skužila sam da je to moj bed, neki dan sam pošla brisat jer me jedna cura upozorila lijepo za razliku od tebe...al smetnula s uma skroz..eto, da, za to sam kriva..pobrisah sada > Sigurno je to razlog da me tako napadaš... > I ne vidim koga sam prozvala u prepričavanju jednog događaja koji je stvarno bio takav... pošla si brisat....daj ne pravi se mutava i prestani sveticu izigravati. jer sigurno tvoj grijeh nije strašan. prodavanje nedozvoljenih artikala. ima i gorih problema na stranici, jel da? ali znaš oplesti po drugima, divota jedna. krivi tagovi i slike s neta, to su pravi problemi, to su zlikovke. ne ti. ma jok.
2016 07 05
> ivalorena: > > Majalike: > > Da, sorry, skužila sam da je to moj bed, neki dan sam pošla brisat jer me jedna cura upozorila lijepo za razliku od tebe...al smetnula s uma skroz..eto, da, za to sam kriva..pobrisah sada > > Sigurno je to razlog da me tako napadaš... > > I ne vidim koga sam prozvala u prepričavanju jednog događaja koji je stvarno bio takav... > pošla si brisat....daj ne pravi se mutava i prestani sveticu izigravati. > jer sigurno tvoj grijeh nije strašan. prodavanje nedozvoljenih artikala. ima i gorih problema na stranici, jel da? ali znaš oplesti po drugima, divota jedna. krivi tagovi i slike s neta, to su pravi problemi, to su zlikovke. ne ti. ma jok. Ivalorena, tvoja agresija je mrvicu već pretjerana...ajd se malo skuliraj... Ako ja nisam dobila pozivnicu i samim tim tebi užasno smetam i živiciram te..????daj pokaži mi tvoje silne pozivnice jer svi samo žele čuti tvoje mišljenje o meni ( fakat sam i popularna postala vauu) Ajd popij čaj ( nemoj kavu da te još više ne uzbudi) i pomalooo...
2016 07 06
> dankamilasic: > > anamajic14: > > > dankamilasic: > > > da li si je barem počastila biranim riječima samo za vaša 4 uha u inboxu? > > > ako nisi... mogu ja umjesto tebe?? :D :D :D > > > :') :') ]:( > > jesil sumnjala,riješila sam mačku u inboxu,taman pms u pitanju tako da će muž odanut...e al brate 10kn ono dno dna... :') :') :') :') :@ > ma nisam sumnjala... ja bih još jedino pms-u dodala ove vrućine, bliskoistočnu situaciju, živi zid i blokirane.... pa ako to preživi, zaprijetila bih joj novim nastavkom sage o sulejmanu veličanstvenom :D dodala bi još 11.9.eventualno a za kraj ima ova nova šta traje 2 sata :,'( :'( :')
2016 07 06
> anamajic14: > Nije mi se ovo dogodilo prvi put,ne znam sta bi rekla ali samo znam da mi vrijedja inteligenciju radije bi da mi kaže dignut cu cijenu nego ovako djiberski kao neću shvatiti. Mene isto zanima kako se išla opradavati, jer mi ne pada na pamet nijedna izlika koja bi opravdala takve gluposti :') Dobro da si išla provjeriti, ja nikad ne idem ponovno gledati jer zapamtim koliko sam odlučila platiti nešto.. inače bi te još zavlačila da si uplatila premalo i tko zna da li bi vidjela i novce i artikl...
2016 07 06
Ne razumijem. Kako misle da će im to proći? Ja uvijek svojim kupcima napišem cijena artikla plus poštarina jednako toliko morate uplatiti i ljudi tako uplate. Meni prvoj ne bi palo na pamet pregledavati ponovno oglas kad znam koja je prvotna cijena. Samo ne znam kako im više nije neugodno.
2016 07 06
> Majalike: > > ivalorena: > > > Majalike: > > > Da, sorry, skužila sam da je to moj bed, neki dan sam pošla brisat jer me jedna cura upozorila lijepo za razliku od tebe...al smetnula s uma skroz..eto, da, za to sam kriva..pobrisah sada > > > Sigurno je to razlog da me tako napadaš... > > > I ne vidim koga sam prozvala u prepričavanju jednog događaja koji je stvarno bio takav... > > pošla si brisat....daj ne pravi se mutava i prestani sveticu izigravati. > > jer sigurno tvoj grijeh nije strašan. prodavanje nedozvoljenih artikala. ima i gorih problema na stranici, jel da? ali znaš oplesti po drugima, divota jedna. krivi tagovi i slike s neta, to su pravi problemi, to su zlikovke. ne ti. ma jok. > Ivalorena, tvoja agresija je mrvicu već pretjerana...ajd se malo skuliraj... > Ako ja nisam dobila pozivnicu i samim tim tebi užasno smetam i živiciram te..????daj pokaži mi tvoje silne pozivnice jer svi samo žele čuti tvoje mišljenje o meni ( fakat sam i popularna postala vauu) > Ajd popij čaj ( nemoj kavu da te još više ne uzbudi) i pomalooo... daj odi se malo bućni, more je famozno. odvedi djecu na kupanje, preživjet će forum i bez tvojih komentara na svakoj temi..... i ne prodavati zabranjene artikle. ne, ne. to zabranjeno. pročitaj pravila stranice.
2016 07 06