Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto mislite o ovoj situaciji?

Sram je bilo...nije pitala a ona lagala da je visoka 170!!!!i kaze odrastite!!??? Svi znaju sta je s!!!ali ako je kineski s naglasiš to valjda !!!!pa nisu svi metar i žilet i 30 kg???joj bas mi digla živac ...pametnjakovića 😈
2016 07 08
A te procjene veličina ...nažalost imam iskustvo 🙈🙈🙈procjenivši zena da je jakna m ...a fino dosla kuci meni a ono s😱😱😱
2016 07 08
Tribala si joj napisat da ti i jesi odrasla, sta se i vidi na njenom kombinezonu. Koja likusa :s I najdrazi su mi oni koji ne bi ostavili neutralnu jer je to malo pretjerano, jel. Jer moze bit sritna sta joj je poslala. Mislim wtf
2016 07 08
Hahahhahahahah!!!
2016 07 08
Svaka čast nefertiti😂😂😂😂
2016 07 08
> nefertiti111: > Tribala si joj napisat da ti i jesi odrasla, sta se i vidi na njenom kombinezonu. Koja likusa :s > I najdrazi su mi oni koji ne bi ostavili neutralnu jer je to malo pretjerano, jel. Jer moze bit sritna sta joj je poslala. Mislim wtf Hahahhahahahahahaah ovo je najjaci komentar ikad :') Ma nisam bila sigurna da li da joj nesto ostavim jer eto nisam pitala za mjere i sama se usosila kaj se nisam dodatno informirala za mjere ali eto adminka kaze da mogu jer me prevarila. Nije moguce da smo obje od 170cm a kako je ona upiknula bas 170cm ja ne znam. Pozvala sam ju na temu, proucila ju je, vidim iz komentara, odma je vidjela, oglasila se nije. Nisam ju nigdje imenovala tako da smo taj nesporazum i dalje mogle rjesiti fino u inboxu bez javne sramote ali izgleda da joj nikad nije ni bila namjera da nesto rjesimo. Da, odmah je doletila u komentar a ovdje se nebi javila i objasnila ako je stvarno doslo do nekog nesporazuma a ne do njezinog uvaljivanja premale robe.
2016 07 08
Ma kaki nesporazum....nebi tako odgovorila da nije svjesna svega...vjerujem sa točno zna sta je napravila
2016 07 08
> Sanja8888: > Sram je bilo...nije pitala a ona lagala da je visoka 170!!!!i kaze odrastite!!??? Svi znaju sta je s!!!ali ako je kineski s naglasiš to valjda !!!!pa nisu svi metar i žilet i 30 kg???joj bas mi digla živac ...pametnjakovića 😈 uf, je, i meni diže žvac to krdo bahatih balavica ovdje. kaže ona "banalna stvar". ma nemoj. baš me zanima jesu li joj i njeni zarađeni novci "banalni". ma fuj.
2016 07 08
Po meni je to ipak bilo za neutralnu, jer ako je uredno sve poslala znači po dogovoru i bez oštećenja, a ovo za 170cm je očito bubnula jer je njoj prevelik, pa je mislila da može i za višlju osobu, ali da definitivno ako je došlo do nesporazuma kasnije i onda ne biti spreman na rješavanje istog i ignorirati je baš bezobrazno :/
2016 07 08
Mislila je ta samo na 65kn.
2016 07 08
Lagat za velicinu(jer je ona ipak lagala za koju je visinu,pa kasnije bahato napisala sta niste trazili mjere) je za negativnu i amen. Svi znamo sta je 170 cm, aloooo Bas me zanima da je vama tako stiglo bi li dilili neutralne ili negativne. I jos je kasnije ignorira i bahata.
2016 07 08
Zato sam i spomenula crnu listu. Dok na njoj ne zavrsi baljezgat ce ko u odg na povratnu. To je balavo boli glava
2016 07 08
Jako je nekulturno odgovorila
2016 07 08
> Chinchilla: > > nefertiti111: > > Tribala si joj napisat da ti i jesi odrasla, sta se i vidi na njenom kombinezonu. Koja likusa :s > > I najdrazi su mi oni koji ne bi ostavili neutralnu jer je to malo pretjerano, jel. Jer moze bit sritna sta joj je poslala. Mislim wtf > Hahahhahahahahahaah ovo je najjaci komentar ikad :') > Ma nisam bila sigurna da li da joj nesto ostavim jer eto nisam pitala za mjere i sama se usosila kaj se nisam dodatno informirala za mjere ali eto adminka kaze da mogu jer me prevarila. Nije moguce da smo obje od 170cm a kako je ona upiknula bas 170cm ja ne znam. > Pozvala sam ju na temu, proucila ju je, vidim iz komentara, odma je vidjela, oglasila se nije. Nisam ju nigdje imenovala tako da smo taj nesporazum i dalje mogle rjesiti fino u inboxu bez javne sramote ali izgleda da joj nikad nije ni bila namjera da nesto rjesimo. > Da, odmah je doletila u komentar a ovdje se nebi javila i objasnila ako je stvarno doslo do nekog nesporazuma a ne do njezinog uvaljivanja premale robe. Nisam još pročitala neg, ali ako sam imala ikakve dvojbe dal neutralnu il negativnu sada sam sigurna da zaslumuje neg.. Ma jbt, sve i da je nesporazum ( a očito nije) ne moš se ne javljat i ignorirat nekog..zamisli dođeš reklamirat u dućan nešto a ova gleda u nokte, pa u pod, pa sastrane. I kad malo digneš ton još se izdere???
2016 07 08
Pa ova ženska nema uopće smisla za humor. Ako je pratila temu morala je odvalit na slike...a kad si nasmijan onda ne moš bit tako ... :s
2016 07 08
1 2 ... 8 9 10 11