Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto mislite o ovoj situaciji?

Ajme tako sam se nasmijala (oprosti, tebi sigurno nije smiješno, ali nakon svih ovih komentara ti je vjerojatno barem lakše, a i danas malo manje napetije nego jučer) Jer iskreno mislim da je ona to od oka onako puknula 170, jer je ona možda 160, a nogavice mi se isto čine podfrknute na slici, pa je mislila taman još tih 10cm bi moglo... I čak mi nije smiješno to što je tebi kratko, već što je odmah tvoja slika ispod njene, i sve se nekak spojilo i ono kao stav mala kog ti hebes x-) A dobra krojačica bi to i mogla srediti, pasalo bi i umetak sivkastog materijala između gornjeg i donjeg dijela, a nijanse smeđeg-bež. A imaš i opciju jednostavni cut off i imaš kombinezon u dva dijela crop top i hlače x-)
2016 07 07
Hahah a bas si trazim neki crop top pa bi i mogla :') Ja sam ju pozvala na temu, odazvala se nije. Ne znam sad da li joj mogu neutralnu ostaviti jer zadovoljna nisam (ocito), ona nema namjeru nista poduzet i sad mi je glupo da se na tome zavrsi jer eto da je pokazala i malo neku volju za rjesavanjem nebi ju ni davila vise nego bi prihvatila kao nesporazum i dalje siknula u prodaju
2016 07 08
Slika je svee <3 Pa po meni je to za negativnu, lagala ti je. Ja pretpostavljam da je gledala tvoje slike pa procijenila, ili ovo što su cure rekle, dodala tih 10cm za podfrknute nogavice... U svakom slučaju, lažno oglašavanje
2016 07 08
Pa budući da frajerica hrabro izbjegava rješavanje situacije, mislim da je za neutralnu, možda ne za negativnu, jer nije oštećeno i poslano je, ali da najviše smeta to što se pravi blesava i ok svakom se desi i to je istina, samo što onaj kome se to desilo slučajno će to pokušati riješiti, tako da definitivno neutralna
2016 07 08
Nisam vidjela sliku :( Tanjo, blokada sa foruma i molim da maknete link na tarot i horoskop iz opisa!
2016 07 08
Jutrooooo :") Ima li kaj novog na bojnom polju osim kaj nam je Tanja blokirana?? I dalje se smješkam..... :) :)
2016 07 08
> andrejama: > Pa budući da frajerica hrabro izbjegava rješavanje situacije, mislim da je za neutralnu, možda ne za negativnu, jer nije oštećeno i poslano je, ali da najviše smeta to što se pravi blesava i ok svakom se desi i to je istina, samo što onaj kome se to desilo slučajno će to pokušati riješiti, tako da definitivno neutralna A zasto ne negativna? Jel joj lagala za velicinu? Ovo nije malo falit vec debelo nekoga za*****. I sad se pravi blesava sta samo potvrduje da joj je uvalila i da je svjesna toga. Da,krivnja Chinchille je sta nije trazila mjere, al to joj ne daje za pravo da ona izmisli mjere kako joj padne na pamet, jer sad je curi kombinezon neupotrebljiv. A da je ona bila fer prodavacica to se sve moglo izbjec. Prema tome, negativna, kakva neutralna
2016 07 08
i tak. negativka da. podaci na cl da.
2016 07 08
Ja bi isto rekla negativna...jer da je nas s cura bi sa svojom lijepom visinom 170 😜Stala u kombinezon ...a vjerojatno je to s kineski (pretpostavljam )je druga cura ima isti takav na kojem piše XL-xxl ...sto odgovara L -u kako kaze ...tako da mislim da je prevarena Chi
2016 07 08
Ja isto mislim da nije baš za negativnu i crnu listu, malo mi je to prestrogo..Poslala je, artikal je ok, za nekog drgog doduše, malo mi je preveć cl
2016 07 08
> Majalike: > Ja isto mislim da nije baš za negativnu i crnu listu, malo mi je to prestrogo..Poslala je, artikal je ok, za nekog drgog doduše, malo mi je preveć cl naravno. podsjeca me situacija na jednu koja je poslala deklariranu djecju osmicu pod odrasli xs koji je ona procijenila kao s. kao jednu u nizu njezinih muljaza kupaca. artikl se nije raspadao. izvrijedjala je kupca na pasja kola. ova tu ignorira kupca u potpunosti. i tak
2016 07 08
> cipelitza: > > Majalike: > > Ja isto mislim da nije baš za negativnu i crnu listu, malo mi je to prestrogo..Poslala je, artikal je ok, za nekog drgog doduše, malo mi je preveć cl > naravno. > podsjeca me situacija na jednu koja je poslala deklariranu djecju osmicu pod odrasli xs koji je ona procijenila kao s. > kao jednu u nizu njezinih muljaza kupaca. artikl se nije raspadao. izvrijedjala je kupca na pasja kola. ova tu ignorira kupca u potpunosti. i tak Ma mislila sam kako nije za cl s aspekta da nije ukrala novac, realno vrijednost tog kombinezona je tu..a cure s crne liste bi bile one kojima je cilj fino uzet novac i ne slat ništa?? Ili sam krivo upućena o tome koga se stavlja na cl?? Ok ostavit negativnu jer je nezadovoljna a ova ni bu ni mu..al za cl pitam
2016 07 08
> Majalike: > > cipelitza: > > > Majalike: > > > Ja isto mislim da nije baš za negativnu i crnu listu, malo mi je to prestrogo..Poslala je, artikal je ok, za nekog drgog doduše, malo mi je preveć cl > > naravno. > > podsjeca me situacija na jednu koja je poslala deklariranu djecju osmicu pod odrasli xs koji je ona procijenila kao s. > > kao jednu u nizu njezinih muljaza kupaca. artikl se nije raspadao. izvrijedjala je kupca na pasja kola. ova tu ignorira kupca u potpunosti. i tak > Ma mislila sam kako nije za cl s aspekta da nije ukrala novac, realno vrijednost tog kombinezona je tu..a cure s crne liste bi bile one kojima je cilj fino uzet novac i ne slat ništa?? > Ili sam krivo upućena o tome koga se stavlja na cl?? > Ok ostavit negativnu jer je nezadovoljna a ova ni bu ni mu..al za cl pitam apsolutno je zasluzeno. prvo, lagala je o velicini. bezveze, kombinezoni su popularni, ko i kratke hlace (ovo drugo najvise nose bas one koje bi treale skrivat i noge i gujsce od svjetla dana, al toe dr tema), prodao bi se u par dana. drugo, ignorira kupca u potpunosti. tu tek princip proradi. doduse, kako kome..nekima su unistene stvari stizale, one uredno zahvale krasnom povratnom, pa na forumu traze savjete kako skrpat i skinut prljavstinu. ovo je neka balavica koja se obogatila za golemi 65kn.
2016 07 08
Eto ostavljena joj je negativna, rekla je adminka da mogu ali da je pretjerano za crnu listu pa smo barem to rascistili
2016 07 08
bogati, na povratnu je odmah odgovorila. a mu ci ca. za samo 65kn
2016 07 08
1 2 ... 7 8 9 10 11